škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Astra Sport Tourer mı Superb Combi mi ?

tamirer · 33 · 12651

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tamirer

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
geçenlerde mersin opel bayisine gittik eşimle ve opel astra sport tourer'ı inceledik..araç gerçekten alımlı..kabin içi malzemeleri de kaliteli duruyor..tabi test sürüşü yapmadığımız için motoru hakkında bir şey diyemeyeceğim. diğer yanda benim hasta olduğum superb var..galeride superb inceledim ancak combi hiç bir yerde görmedim..siparişle geliyormuş zaten..1.6 dizel comfort düşündüğümüz için iki aracın fiyatı da 60 bin civarı..sizce hangisi ?

Çevrimdışı uikaratas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
superb tabiki ama çok doğru bir karşılaştırma olmamış, sınıfları farklı.

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
SuperB Combi ile İnsignia Sport Touerer'i karşılaştıracaktınız..
Karşılaştırdığınız aracın sınfıırı farklı..

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Superb combi astra yı 5 e katlar 3 e böler sınıfları aynı değilk bu durumda her türlü superb katlar :)

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

opel33

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: tamirer;289639
geçenlerde mersin opel bayisine gittik eşimle ve opel astra sport tourer'ı inceledik..araç gerçekten alımlı..kabin içi malzemeleri de kaliteli duruyor..tabi test sürüşü yapmadığımız için motoru hakkında bir şey diyemeyeceğim. diğer yanda benim hasta olduğum superb var..galeride superb inceledim ancak combi hiç bir yerde görmedim..siparişle geliyormuş zaten..1.6 dizel comfort düşündüğümüz için iki aracın fiyatı da 60 bin civarı..sizce hangisi ?

Hocam bir mersinli olarak sadece şunu söyleyebilirim size gedizlerden almayın bence alırsanız bile servise adana arpele falan gidin gedizler servisi berbat!!!

Tatilde patlayan astramın bir sis farını 1.5 saatte, 25tlye sadece 1 ampülünü değiştirdiler!!!

Bu kadar terbiyesizlik olamaz..

Skodayı bilmiyorum fakat astrayı tavsiye ederim pişman olmazsınız.

opel33

• Ziyaretçi

« Son Düzenleme: 06 Aralık 2011, 12:44:03 Gönderen: opel33 »

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Zaten fiyatları da yaklaşıksa daha karizmatik, üst segment, konforlu olan süperB yi öneririm.
SuperB, Astra'yı donanımıyla, karizmasıyla döver...:)
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Alıntı yapılan: kadir_;289727
Superb combi astra yı 5 e katlar 3 e böler sınıfları aynı değilk bu durumda her türlü superb katlar :)

:ok:.. Peugeot 508 SW ve Skoda SuperB Combi karşılaşmasından da galip ayrılan SuperB oldu son testte..

Ayrıca iki aracın full olanları arasında da sınıf farkından dolayı bariz fiyat farkı var..Bu karşılaştırmadan birşey anlamadım ben..
Mantıksız bir karşılaştırma olmuş..
« Son Düzenleme: 06 Aralık 2011, 13:40:44 Gönderen: baba63 »

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tamirer;289639

İnsignianın Sedan olmayanı deseydiniz ;

Benim favorim bu konuda İnsignia Sport Touerer  olurdu, SuperB Combi değil.

Ama Astra mı SuperB Combi mi derseniz tabi ki SuperB Combi.

Combi arıyorsanız Ankara Ata Skodada Beyaz Comfort bir SuperB vardı,

Dizel mi değil mi hatırlamıyorum.
« Son Düzenleme: 06 Aralık 2011, 13:54:44 Gönderen: Cuneyt »

Çevrimdışı octobus

• AŞK-I OCTAVİA
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Konya Skoda bayii Konmar da görmüştüm ve hayram kalmıştım.İncelediğim 2,0 tdi ve donanımı son seviyede idi .Ama ne olursa olsun superb combi sizin baktığınız 1,6 tdi olsada nacizane benim için tercih sebebidir.
[SIGPIC][/SIGPIC]OCTAVİA ELEGANS 07

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octobus;289831
Konya Skoda bayii Konmar da görmüştüm ve hayram kalmıştım.İncelediğim 2,0 tdi ve donanımı son seviyede idi .Ama ne olursa olsun superb combi sizin baktığınız 1,6 tdi olsada nacizane benim için tercih sebebidir.
Benim de içim gitti onu görünce. Beyazdı sanırım değil mi? Zaten Superb deli bir araç bunu görünce dibim düşmüştü resmen.

Çevrimdışı tamirer

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
yorum yazan herkese çok teşekkür ederim..ben de sizinle aynı şekilde düşünüyorum..sanırım astraya o para verilmez..skoda superb en mantıklısı bu fiyat aralığında

Çevrimdışı octobus

• AŞK-I OCTAVİA
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ailotana;289862
Benim de içim gitti onu görünce. Beyazdı sanırım değil mi? Zaten Superb deli bir araç bunu görünce dibim düşmüştü resmen.
Kesinlikle evet çok tatlıydı.ormalde Beyaz renk araçları tercih etmem ama Superb kuğu gibiydi.
[SIGPIC][/SIGPIC]OCTAVİA ELEGANS 07