škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Cupra , Gti , vRs .. 180 hp lik canavarlar..

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Fsı Turbo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
üçününde eksi yönleri var mesela fabia vRS yüksek sürüş pozisyonuna sahip ve iç mekandaki sportiflik hissi az.polonun ise opsiyonlarla artan fiyat,GTI yazısı ve ön taraftaki kırmızı şerit haricinde GTI oldugunu anlayamama vs.ibızanın ise küçük vites kulakçıkları ve yakıt tüketimi gibi.Performansa gelirsek ise Cupra bunların gerisinde kalıyor.Polo GTI ve Fabia vRS ikilisi test videolarını izlediğimde ise pilotlar Fabia vRS i kahraman ilan ediyorlar.Ama ben Polo GTI yi alırım çünkü Fabia vRS'in karoseri yerden baya yüksek.

Çevrimdışı ST-max

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bocanegrayı sevmiyorum normal cupra daha iyi.Boca'nın burnu siyah boyaya düşmüş gibi duruyor. :D

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: ST-max;291091
Bocanegrayı sevmiyorum normal cupra daha iyi.Boca'nın burnu siyah boyaya düşmüş gibi duruyor. :D
Boca=Kara
Negra=Ağız

İşin püf noktası o zaten.:wnk:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;291140
Boca=Kara
Negra=Ağız

İşin püf noktası o zaten.:wnk:

:clap::clap::clap::clap::tpn::tpn::tpn:
Adamın bilmediği dil yok ki:rm::rm::rm:
Multi ultimate language master stayla :rm::rm::rm:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;291427
:clap::clap::clap::clap::tpn::tpn::tpn:
Adamın bilmediği dil yok ki:rm::rm::rm:
Multi ultimate language master stayla :rm::rm::rm:
Naturlich.:hih:

http://www.skodaturkey.com/showpost.php?p=12099&postcount=4

Alıntı yapılan: Uğur@k@r;12099
Seat, Barselona Fuarı’ nda Ibiza Bocanegra Modelinin Standart Versiyonunu Tanıttı

İlk kez 2007’de Cenevre Fuarı’nda tanıtılan Ibiza Bocanegra, Ibiza Cupra’dan çok daha radikal bir görünüme sahip.
Ibiza Bocanegra, 150 ve 180HP olmak üzere iki farklı güç çıkışı sunan ve  Ibiza FR ile Ibiza Cupra’da da kullanılan 1.4 lt TSI motor ile  donatılmış.
Ibiza’nın sportif versiyonu Bocanegra’nın geçmişi 1975’te üretilen 1200 Sport modeline kadar gidiyor.
Aynen Cenevre Fuarı’ndaki konsept versiyonda olduğu gibi üretim  versiyonunda da bir çok noktada siyah tasarım detayları görülüyor. Bunun  en büyük sebebi de Bocanegra’nın İspanyolca’da “siyah ağız” anlamına  gelmesi...
Bocanegra’nın dış tasarımında daha bir çok farklı detay var...
Daha geniş ön ızgara, sis farlarının etrafındaki yeni çerçeveler,  koyulaştırılmış cam yüzeye sahip sunroof ve 17 inç alaşım jantlar bu  detaylardan sadece bir kaçı...
Aracın arka tarafında ise orta kısımdaki "Bocanegra" logosundan tutun da  arka spoyler, koyulaştırılmış arka cam ve bal beteği desenli yan  havanlandırma ızgaralarına kadar bir çok detaylı işçilik gizli... Ateşli  hatcback modelin iç tasarımında da bir çok güncelleme göze çarpıyor.  Belirgin dikiş izlerine sahip spor koltuklar, üç kollu ve alt kısmı  düzleştirilmiş direksiyon simidi, parlak siyah kaplamalar, alüminyum  pedallar ve gösterge panelindeki "Bocanegra" logosu en dikkat çekici  öğeler arasında yer alıyor. Ibiza Bocanegra’nın 150 ve 180 HP’lik  versiyonları bu yaz Avrupa’daki bayilerde yerini almış olacak.

Alıntı : http://www.arabam.com/haber.aspx?HID=1&PID=2304&haberID=286400&baslik=Seat,%20Barselona%20Fuarı’nda%20...
:ok: :wnk:  :ok: :wnk:  :ok: :wnk:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;291428
Naturlich.:hih:

Vışşşşş, şimdi küfür mü etti sövdü mü gel de anla, cahalat ne feci bişi Allahım :rm::rm::rm:
Direk saymıştır bana kesin:rm::rm::rm:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;291430
Vışşşşş, şimdi küfür mü etti sövdü mü gel de anla, cahalat ne feci bişi Allahım :rm::rm::rm:
Direk saymıştır bana kesin:rm::rm::rm:
Naturlich=off course=bit tabî=herıld yani.:hanz:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;291432
Naturlich=off course=bit tabî=herıld yani.:hanz:

O sondaki "lich" kısmı çok kıllandırdı beni yalnız :rm::rm::rm:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;291434