škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araçlarımızın fotoları!

gokcen59 · 413 · 147235

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ladacı8086

• Detay Manyağı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;357209
Gökçen abinin Fabito benim için çok önemli bir tecrübe kaynağı oldu. O araçla ne kadar oynandıysa, %99 luk kısmında kesinlikle benim parmak izim vardır öyle söyleyeyim. O yüzden belki de Gökçen abiden fazla araştırıyorum. Bunun nedenide,kendi aracımdan daha fazla vakit geçirmem Fabia ile. Seviyorum onu ya :D Haberleşiriz abi ;)

Ben de aynı şekil ladanın herşeyi ile o kadar çok vakit geçiriyorum ki kendime bile vakit ayıramıyorum. İnsanın bir şeyi hobi edinip onunla uğraşması çok güzel bir şey bence. Yeri geliyor kimseye anlatamadığın şeyi arabana anlatırsın, yeri gelir birine sinirlenirsin onun yanında soluğu alır gaza basar gezersin, canın sıkılır orasını burasını söker takarsın sonra yaptığınla gurur duyarsın vs. Bir çeşit rehabilitasyon gibi bir şey. Sadece araç değil herhangi bir hobi olması yeterli bence. Bizde araç sevgisi biraz daha baskın o kadar :knp:

Çevrimdışı octobus

• AŞK-I OCTAVİA
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ARKADAŞIM BU OCTİ 2.0 TDİ MI?
[/QUOTE]
[SIGPIC][/SIGPIC]OCTAVİA ELEGANS 07

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

eski bir fotoğraf 2 aylık falandır burada, üzerinde cam filmi, önden tıklatması yokken :hanz: 2. yaşı bitti bu ayın 14 ünde. şimdi 3 yaşını dolduruyor ve 22 bin km de tombul prenses :)

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı
Alıntı yapılan: Can;357209
Gökçen abinin Fabito benim için çok önemli bir tecrübe kaynağı oldu. O araçla ne kadar oynandıysa, %99 luk kısmında kesinlikle benim parmak izim vardır öyle söyleyeyim. O yüzden belki de Gökçen abiden fazla araştırıyorum. Bunun nedenide,kendi aracımdan daha fazla vakit geçirmem Fabia ile. Seviyorum onu ya :D Haberleşiriz abi ;)

Ses işine bir girdiyseniz zaten daha iflah olmazsınız :D o da var bu da var, şunu şöyle çevir derken alıp başını gitmiş iş :D kulak alışıyor sonra insan daha üstünü arıyor :D logaritmiksel artışa sahip bir olay :D bilmiyorum, benim bünye öyle en azından :D

Çevrimdışı ladacı8086

• Detay Manyağı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;357438
Ses işine bir girdiyseniz zaten daha iflah olmazsınız :D o da var bu da var, şunu şöyle çevir derken alıp başını gitmiş iş :D kulak alışıyor sonra insan daha üstünü arıyor :D logaritmiksel artışa sahip bir olay :D bilmiyorum, benim bünye öyle en azından :D

Aynı doyum sorununu yaşıyoruz Baki abi. Hatta bu işe bulaşanların bir çoğu da :kiki: Bu işin sonu yok. İnsan hep daha fazlasını istiyor :)

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ladacı8086;357505
Aynı doyum sorununu yaşıyoruz Baki abi. Hatta bu işe bulaşanların bir çoğu da :kiki: Bu işin sonu yok. İnsan hep daha fazlasını istiyor :)

Volkan'cığım böyle tam doyumsuzluk gibide değil ya böyle farklı birşey oluyor, hani gözü doymamazlık gibide değil :) bir yerden sonra o ses kalitesi ne bilim seni rahatsız ediyor, daha net olabilir daha canlı olabilir v.s diyorsun, bunda kulak alışmasınında etkisi büyük :D 3 ayda bir 6985 eklediğimizi bilirim arkaya :D en sonunda yer kalmadı zaten :D ses işi bi cins :D

Çevrimdışı ladacı8086

• Detay Manyağı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;357510
Volkan'cığım böyle tam doyumsuzluk gibide değil ya böyle farklı birşey oluyor, hani gözü doymamazlık gibide değil :) bir yerden sonra o ses kalitesi ne bilim seni rahatsız ediyor, daha net olabilir daha canlı olabilir v.s diyorsun, bunda kulak alışmasınında etkisi büyük :D 3 ayda bir 6985 eklediğimizi bilirim arkaya :D en sonunda yer kalmadı zaten :D ses işi bi cins :D

Müzik doyumsuzluğunu kastetmek istedim abi:) Bu işin sonu yok. SQ yaparsın çok ayrı bir dert, SPL e bulaşayım dersin yine çok uğraşayım dersin. Bir de dediğin gibi değişik bişey yaparsın o adamı iyice hasta eder :++: Ben SPL ciyim. Allah benim kulaklarıma dayanıklılık versin :kiki:

Çevrimdışı Sirius

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;357510

Ses işi ayrı bir virüs vücudumuzda. :) Ben zarzor etkisiz hale getirdim hala daha depreşiyor ara sıra sistemime bişeyler ekliyorum.Ama alınan ses insanı tatmin ediyor.:rock1:

Çevrimdışı ladacı8086

• Detay Manyağı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de çok istiyorum şöyle 2* ss XXX-15 ve DD Z1A*2 kullanmayı ama maddiyat el vermiyor. Kafamda şimdilik 2*DD 9515 ve DD Z1 kullanmak var ama askıya aldım. Aklımda çok daha farklı projeler var. Şimdilik ZRS-15 yetiyor da artıyor bile :++:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aha da kısa bir video :D Öndekileri arkaya alınca mutlu olduk,artık arkadanda ses geliyor :lol:

Arka kaliperlerde çıkmş yanlışlıkla,sürprizi azcık bozuldu :D

http://www.youtube.com/watch?v=IYg1crpYjXo&feature=youtu.be

[YOUTUBE]IYg1crpYjXo[/YOUTUBE]

Çevrimdışı ladacı8086

• Detay Manyağı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Amfi ile desteklenince, güzel de bir ayar yapılınca çok daha tatminkar çalacaktır. Hayırlısı olsun ;)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gırmızı olmuşlar ha gayret en sonunda VRS yeşili olacak :D Bu arada hop. kaça patladı?