škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araçlarımızın fotoları!

gokcen59 · 413 · 147346

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ladacı8086;357716
Amfi ile desteklenince, güzel de bir ayar yapılınca çok daha tatminkar çalacaktır. Hayırlısı olsun ;)

Videodaki ses orjinal hoparlörlerin sesi abi arkaya takıldıktan sonra,henüz önlere infinityler takılmadan önce :)

Çevrimdışı ladacı8086

• Detay Manyağı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;357723
Videodaki ses orjinal hoparlörlerin sesi abi arkaya takıldıktan sonra,henüz önlere infinityler takılmadan önce :)

Biliyorum öndeki orjinalleri arkaya geçirdiğinizi. İnfinityler de daha montaj aşamasında ;) Söylediğini hatırlıyorum Can kardeşim. Bugün biraz yorucu bir gün geçirdim ne yaptığımı bilmiyorum. Sunum, ödev, güç kaynağı devre hazırlığı falan derken kafa oldu trilyon :++:

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
16cm infinity referance, işçilik dahil 320 tl :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı ladacı8086

• Detay Manyağı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;357726
16cm infinity referance, işçilik dahil 320 tl :)

Benim kafa iyice karışmadan infinity lerin de videosunu çekseniz de dinlesek yaw :) Bu arada fiyat gayet iyi. 2 kapı döşemesi söküp takmaya 50-70 lira alan ...sizler var. İnfinityleri takarken herhangi bir işlem yaptı mı direkt orjinal yerlerine mi takıp geçti? Kasnakla falan iyice oturtturup hava almasını önledi mi montajcı?

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Montajı yapan usta gerçekten hem hızlı hemde çok zanaatkar biriydi ben bayıldım. En ince ayrıntısına kadar uğraştı aldığı para sonuna kadar helal olsun. Hoparlörle kapı arasında mdf kesip koydu ve sıcak silkonla araya conta yaptı,vidayla kapıya sabitledi mdfleri. Ön direklerdeki orjinal twiterları söküp infintyleri taktı,eskileri arkaya orjinal yerlerine geçirdi. Bayağı uğraştı,2 saat falan sürdü hepsi..

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benimde bir el atmam lazım kapı panellerim zırıltı yapıyor :)

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kasnakla iyice oturtuldu. Çerçeve uyduruldu,sütunlardaki tweetler silikonla sağlamlaştırıldı.Diğer olaylar işte,fader modu açıldı arka ve ön ayarı,kablo çekildi arkaya vs. Benim güvendiğim biryer burası,yıllardır efsane olmuş arabalar yaptı adamlar. Başka biryerde yaptırıcaktık da, sırf adamın suratsızlığı,ilgisiz bir ifadeyle yüzümüze bakarak konuşmaması yüzünden yaptırmadım.

Çevrimdışı ladacı8086

• Detay Manyağı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;357734
Montajı yapan usta gerçekten hem hızlı hemde çok zanaatkar biriydi ben bayıldım. En ince ayrıntısına kadar uğraştı aldığı para sonuna kadar helal olsun. Hoparlörle kapı arasında mdf kesip koydu ve sıcak silkonla araya conta yaptı,vidayla kapıya sabitledi mdfleri. Ön direklerdeki orjinal twiterları söküp infintyleri taktı,eskileri arkaya orjinal yerlerine geçirdi. Bayağı uğraştı,2 saat falan sürdü hepsi..

Aldığı parayı fazlasıyla hak edecek bir iş yapmış o zaman anlattığına göre. Dediğin gibi mdf den kasnak yapıp kapıya sabitleyecek, silikonla yalıtımı sağlayacak usta pek yok. Çoğu takarım geçerim 2 vida sallasam yeter mantığıyla bakıyor. Tabi prof bir montaj değil ama o paraya bundan iyisi şamda kayısı. Umarım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir ;)

Çevrimdışı ladacı8086

• Detay Manyağı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;357740
Kasnakla iyice oturtuldu. Çerçeve uyduruldu,sütunlardaki tweetler silikonla sağlamlaştırıldı.Diğer olaylar işte,fader modu açıldı arka ve ön ayarı,kablo çekildi arkaya vs. Benim güvendiğim biryer burası,yıllardır efsane olmuş arabalar yaptı adamlar. Başka biryerde yaptırıcaktık da, sırf adamın suratsızlığı,ilgisiz bir ifadeyle yüzümüze bakarak konuşmaması yüzünden yaptırmadım.

Herşeyden önce güleryüz olmalı. Nasıl detailing yapmadan önce neyi nasıl yaptığını anlatması gerekiyorsa, bunda da yapacağı işi, malzemeleri anlatması lazım. Bir de adamla anlaştın mı zevkle yaptırırsın başka da bir yere gitmezsin. Benim çalıştığım aksesuar dükkanına Aliağa'dan müşteri geliyordu ( İzmir'i bilenler için dükkan Şirinyer'de ) . Önemli olan esnaflık ve iyi ustalık. Gerisi teferruat bir şekilde aşılacak sorunlar :ok:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Güle güle kullan da anteni ne yaptınız asıl anteni?!:rm::D:hanz::++:

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
gümbür gümbür bir sürüngen mi geliyor :)

güle güle kullan gökçen :)

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;357856
Güle güle kullan da anteni ne yaptınız asıl anteni?!:rm::D:hanz::++:

Kesmişlerdir onuda :rm::rm::rm: bizim antenlerin kaderidir :rm::rm: eline makası alan keser, biçer hemen :rm::rm:

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aynen kaderi öyle imiş, kestik çokda güzel oldu, çekimde sıkıntıda yok :)

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle