škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araçlarımızın fotoları!

gokcen59 · 413 · 149633

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Uzaktaydım gidemedim arabanın yanına kadar valla :D verdim zoomun gözüne gözüne :D

Bu da bonus :D sahildeki ASX standı :D

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;359803
Uzaktaydım gidemedim arabanın yanına kadar valla :D verdim zoomun gözüne gözüne :D

Ahanda Caddebostan sahil!
E komşuymuşuz abi bizim ev bistro33le beyaz fırının olduğu sokakta :)

Çevrimdışı GNC75

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aynen ya rengi çok hoş.
-------------------------------------------------

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: G.Antep Şubesi;359880
Ahanda Caddebostan sahil!
E komşuymuşuz abi bizim ev bistro33le beyaz fırının olduğu sokakta :)

Benim doğup büyüdüğüm yerler yahu :D ben de Çiftehavuzlar'dayım :D gomşuyuz vallah :D

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;360231
Benim doğup büyüdüğüm yerler yahu :D ben de Çiftehavuzlar'dayım :D gomşuyuz vallah :D

Aha :)
Benim de doğup büyüdüğüm yerler :) Eskiden Erenköy sapağından hemen önceki sokakta nikah dairesi vardı (şimdi villa olan yerde) kardeşimle her nikahta şeker alırdık :D

Şimdi ki migros maksim gazinosuydu, cadde gidiş gelişti, barış büfeye çıkan sokak gidiş gelişti teeee hey gidi günler.. :(

Erenköy sapağından caddeye çıkan sokaktan araba geçmezdi (a.kadir noyan sokak) kardeşimle 8.araba benim olsun diye yarışırdık 10 dakika beklerdik araba geçsin diye..
« Son Düzenleme: 26 Mayıs 2012, 17:12:39 Gönderen: G.Antep Şubesi »

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: G.Antep Şubesi;360239
Benim de doğup büyüdüğüm yerler :) Eskiden Erenköy sapağından hemen önceki sokakta nikah dairesi vardı (şimdi villa olan yerde) kardeşimle her nikahta şeker alırdık :D

Şimdi ki migros maksim gazinosuydu, cadde gidiş gelişti, barış büfeye çıkan sokak gidiş gelişti teeee hey gidi günler.. :(

Erenköy sapağından caddeye çıkan sokaktan araba geçmezdi (a.kadir noyan sokak) kardeşimle 8.araba benim olsun diye yarışırdık 10 dakika beklerdik araba geçsin diye..

Ohoo o muhabbetlere girersek bir zaten :D Maksim'den ötesi yoktu, yol ordan şimdiki yoldan aynen yukarı caddeye dönerdi :D deniz başlardı şimdiki virajın olduğu yerde :D
Kristal büfe zamanları, Cansu'nun köşe, Atlantik önü :D ve akşam oldumu full daim her daim Suadiye otel önünde toplanma :D peşine AZK akşamları :D
Caddenin gidiş geliş zamanlarında hafta sonları full pert olurdu trafik :D hatıralar anılar çook bizde de :D

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mert;360270
Her türlü abi :D Cadde akar...

:rm::rm::rm::adm::adm::adm:
Beyaz, siyah çelik jantlı ve helezonsuz Şahin'imi hazırlayayım ben :rm::rm::rm:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: G.Antep Şubesi;360239

Alıntı yapılan: FF;360247
Ohoo o muhabbetlere girersek bir zaten :D Maksim'den ötesi yoktu, yol ordan şimdiki yoldan aynen yukarı caddeye dönerdi :D deniz başlardı şimdiki virajın olduğu yerde :D
Kristal büfe zamanları, Cansu'nun köşe, Atlantik önü :D ve akşam oldumu full daim her daim Suadiye otel önünde toplanma :D peşine AZK akşamları :D
Caddenin gidiş geliş zamanlarında hafta sonları full pert olurdu trafik :D hatıralar anılar çook bizde de :D

Alıntı yapılan: Mert;360263
Bende komşuyum abi size :D Yürüyerek 4-5 dk :D :D
Ben de Suadiye' de çalışiidim. Beni niye aranıza almiisiniz.:D

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ahanda hasmetlu ugur abim sende gel yamacimiza :D
Bir konunun daha agzina turp suyu skldi yapimda ve yayinda emegi gecen... :hanz:

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle