škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Neue A Klasse

MadeN · 28 · 8146

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı MadeN

• Virüs Yemiş Masum Köylü
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı takara34

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
real foto ise nihayet a kasayı bir şekle sokmuşlar neydi öyle eski kasaları  besleme gibi.

06lkn66

• Ziyaretçi
eski kasalarına mercedes demeye bin şahit isterdi ama bu haliyle albenisi yükselmiş güzel olmuş yinede bana göre mercedes e serisinden başlar c seriside bu işin demosu :D

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;291514
eski kasalarına mercedes demeye bin şahit isterdi ama bu haliyle albenisi yükselmiş güzel olmuş yinede bana göre mercedes e serisinden başlar c seriside bu işin demosu :D

Bu da mı gol değil :D 510 HP'cikcikcik:D

ali baba

• Ziyaretçi

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;291519

Bu da mı gol değil :D 510 HP'cikcikcik:D

bu altın gol abi ben c200 gibi daha insancıl olanlarını kastettiydim yaz tatilinde c serisinide e serisinide bolca kullanma imkanım oldu abi ilk önce c200 cdı kullandım bi hafta kadar amcamın arabası sonra halamlar e220 cdı la izne geldiler ona bindikten sonra c serisi hikaye geldi e bambaşka bi dünya :D

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;291521
bu altın gol abi ben c200 gibi daha insancıl olanlarını kastettiydim yaz tatilinde c serisinide e serisinide bolca kullanma imkanım oldu abi ilk önce c200 cdı kullandım bi hafta kadar amcamın arabası sonra halamlar e220 cdı la izne geldiler ona bindikten sonra c serisi hikaye geldi e bambaşka bi dünya :D

Benim insancıl seviye bariyerim Black Series'den başlıyor :rm::rm::rm:
Normal C'yi bende sevmem pek, çok dar ve Mercedes kalitesini hissettirmiyor nedense :D. Eniştem Passat'ı kafadan çarptığında bir süre C'ye binmek zorunda kaldı, hem o sövdü hem ben sövdüm :rm: Passat hem genişti hemde yürüyordu, 2.0 TFSi olmasınında etkisi vardı bunda tabi ayrı mesele :D

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;291526
Benim insancıl seviye bariyerim Black Series'den başlıyor :rm::rm::rm:
Normal C'yi bende sevmem pek, çok dar ve Mercedes kalitesini hissettirmiyor nedense :D. Eniştem Passat'ı kafadan çarptığında bir süre C'ye binmek zorunda kaldı, hem o sövdü hem ben sövdüm :rm: Passat hem genişti hemde yürüyordu, 2.0 TFSi olmasınında etkisi vardı bunda tabi ayrı mesele :D

c nin sevdiğim tek yanı gücüydü lambada boşa alıp gaza yüklenince sağa sola sallanıyodu araba yozgatta yurtdışı plakayı sevmezler lambada koni bi şahin yanaştı aragaz veriyodu bana bakarak boşta gaza bi yüklendim kafa sallayışını gördü eleman gazı bıraktı rölantide devam etti yoluna :D c aile değilde daha çok genç arabası gibi tek başıma gayet mutluydum arabada ama aileyle binince çığlık bağırışlar falan gırla gidiyodu hızlı gittiğim için :D

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
C63 AMG hayalimdeki araba

6.3LT bi-turbo :spr:

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
astra ya mi benzemis ne :++::sopa::xx::lol:

Çevrimdışı arabasevdasi