škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2006 Kia Picanto 1.1 EX

turker · 47 · 26016

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

06lkn66

• Ziyaretçi
zamanında kia ceratoyu çok düşünmüştük bi tanıdık aklımızı honda civicle çeldi onu almaya gittik fabia aldık çıktık iyikide almışız :D

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;291867
Beklenen yazı geldi sonunda :D ellerine sağlık :):ok:
Abicim bilmiyorumda bu Kia gelecek birkaç sene içerisinde birkaçımızın kafasını feci feci çelecek, aha bunu burdan tarihe not düşün :D Bu adamlar iyi yüklendi ve Kia çok güzel yolda gidiyor, daha önce de dedim gene diyorum bundan sonraki arabada %50 ihtimal bende Kia'ya ışınlanabilirim. Henüz rekabet mantığıyla piyasada bulundukları için bunun meyvesini kullanıcıları yiyor. Rekabet mantığındaki firmalarda el üstünde tutulursun, şu arabayı al git servisine bir çoğumuzdan daha fazla hüsnü kabul göreceğine eminim.(tanıdık durumunu göz ardı ederek belirttim) Salak olmanında hiç anlamı yok.

Biraz daha ucuz olsa yeni sportage e borca girip kapagi atacagim ama(benzinli tabbiii).....birkac seneye kalmaz bile:++:

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: LeChiffre;291955
Biraz daha ucuz olsa yeni sportage e borca girip kapagi atacagim ama(benzinli tabbiii).....birkac seneye kalmaz bile:++:

1.6 GDİ Motordan Memnunlar 135 Hp Güce Sahip Sonuçta :) Şu Anda Tek Sorun LPG Uygulanaması..

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaptan52;291976
1.6 GDİ Motordan Memnunlar 135 Hp Güce Sahip Sonuçta :) Şu Anda Tek Sorun LPG Uygulanaması..

isin ilginci sadece benzinli de ve sportage de kampanya var. digerlerinde indirim yok. 60 bin cok para.:(

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;291908
zamanında kia ceratoyu çok düşünmüştük bi tanıdık aklımızı honda civicle çeldi onu almaya gittik fabia aldık çıktık iyikide almışız :D

Bende Cruze, Octavia ve Cerato arasında kalmıştım. Cruze'u eleyip Cerato ve Octavia arasında baya düşündüm ve en son Octavia'da karar kıldım. Bunları Skoda forumunda değil Kia forumunda yazıyor olabilirdim yani şimdi :)(Var mı Kia forumu bu arada? :P)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
GDI olayı sıkıntı :)

Unuttuğum bir şeyi daha ekleyeyim, 5. viteste 3000 devirde 102 km/h yapıyor.

Bu akşam annemleri eve bırakırken 5 kişi sürme şansı buldum. Arka sıkışık oluyor ama çekiş açısından bi zaaf hissetmedim. 4'le çıktığım rampayı yine 4'le çıktım falan... Torku 2800'de verdiği için 2500'le bayılmadan çıkabiliyor.

Bir de şehir içi ilk ölçümüm 36 kuruş/km idi. Arkadaların testleri de dahil olduğu ve kısa mesafe sürüşler olduğu için tam bir ölçüm değildi. Ama ondan sonra aldığım benzinle ekonomik kullanmaya başladım. Ve çok güzel bir rakam gelecek gibi, 2 güne sonucu bildiririm. Testi 50 tl'lik benzinle yapıyorum.

Çevrimdışı emrah arıcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun abi kia ve hyundaı cok atakta suan bir kaç yıla piyasa arabası olur bu markalar kaliteyi iyice arttırdılar.
Bir sevda bizimkisi.....

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;291867
Beklenen yazı geldi sonunda :D ellerine sağlık :):ok:
Abicim bilmiyorumda bu Kia gelecek birkaç sene içerisinde birkaçımızın kafasını feci feci çelecek, aha bunu burdan tarihe not düşün :D Bu adamlar iyi yüklendi ve Kia çok güzel yolda gidiyor, daha önce de dedim gene diyorum bundan sonraki arabada %50 ihtimal bende Kia'ya ışınlanabilirim. Henüz rekabet mantığıyla piyasada bulundukları için bunun meyvesini kullanıcıları yiyor. Rekabet mantığındaki firmalarda el üstünde tutulursun, şu arabayı al git servisine bir çoğumuzdan daha fazla hüsnü kabul göreceğine eminim.(tanıdık durumunu göz ardı ederek belirttim) Salak olmanında hiç anlamı yok.

Iste bikac sene sonra bunlar da fiyatlara abanirlar. Ki simdiden basladilar.

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hyundai başladı abanmaya kia alma zamanı aslında

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: LeChiffre;291955

Yenisinin canlısını geçen gün bende gördüm, ben eskisini bile beğenirdim aslında. Ama yenisi gerçekten çok güzel olmuş, işin içinde park sıkıntısınıda düşünmesem bende bu tarz mini SUV düşünürdüm ilerde ama yeri geliyor benim arabaya bile zor yer buluyorum İstanbul'da, ne bilim o konuda keyfim kaçarsa canımı sıkar diye hiç hayalini bile kurmuyorum. Gene böyle HB tarzı bir modelini düşünürüm düşünürsem sanırım bende :)

Alıntı yapılan: ulysses;292184
Iste bikac sene sonra bunlar da fiyatlara abanirlar. Ki simdiden basladilar.

Arz talep meselesi tabi, talebi artınca fiyat direk etkilenir. Lakin genede hala avantajlılar, ben birde satış sonrasını düşünüyorum. Bu adamların (Kia, Hyundai v.s) servis ve bakım destekleri hem ekonomik hemde sıcak geliyor bana. Bizimkiler gibi yolunacak kaz mantığıyla pek bakmıyorlar, en azından şimdiki yıllarda. Hala rekabetçi mantığıyla yaklaşıyorlar pek çok konuya. Beni asıl cezbedenlerin başında bu geliyor, eh arabalarıda artık çok daha başarılı her açıdan :)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Picanto gidici gibi, yarın Ankara'dan gelecekler.

Üzülmekteyim, baya alışmıştım. Hatta bugün farkettim arka frenlerin disk olduğunu, iyi arabaydı beah :D

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;296770
Picanto gidici gibi, yarın Ankara'dan gelecekler.

Üzülmekteyim, baya alışmıştım. Hatta bugün farkettim arka frenlerin disk olduğunu, iyi arabaydı beah :D

Eee sen ne etçen :hmm::hmm::hmm:
Bi araba beğendiremedik sana da :rm::rm::rm: arkalarda dikis firenmiş hemide :D

bkz: "dikis firenmiş" haşmetlu uçma sakın :rm:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: ff;296778
...bkz: "dikis firenmiş" haşmetlu uçma sakın :rm:
:++:  :++:  :++:  :++:  :++:  :++:  :++:  :++:  :++:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;296793
:++:  :++:  :++:  :++:  :++:  :++:  :++:  :++:  :++:

Ben önlemimi alayımda :rm::rm::rm:
Serengeti'de ki avını bekleyen kaplanlar gibi hissetim kendimi :rm:

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün verdim Pico'yu...

Ankara'dan gelenler aldı. Telefonda dikkatlerini çekmeme rağmen burada ekstra pazarlıkla baya canımı sıktılar. Bir kez daha iğrendim bu işlerden ama bedelli için katlanıyorum işte, bakalım nereye kadar...

Artık önümüze bakacağız...