škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kiş lastiği seçimi_yardim

drys · 25 · 9551

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı drys

• 1.6 TDI CR DSG Elegance
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Öneriler için teşekkür ederim,
Yaz lastiklerinin saklanma koşullarının olması ve Lassa Snoways Era 205/55R16 91H _ Fiyat:220 tl yerine 180 tl ye fiyat vermelerinden dolayı Lassa almaya karar verdim.

Çevrimdışı dragut

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben Michellin alpin almıştım geçen sene, continental eco3 yaz lastiklerinden bile daha sessiz ve konforlu, frenlemeside gayet iyi. Kış lastiği soğuk havalarda fren açısından önemli. Sakin kullanıyorsanız Petlas alabilirsiniz fazla ödemeye gerek yok. Performanslı kullanıyorsanız kesinlikle iyi bir kış lastiği alın zira yaz lastikleri soğukta yol tutmuyor, fren mesafesi uzuyor.  Kazasız sürüşler dilerim.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben aracı aldığım kişiden starmaxx kış lastiğini hediye olarak aldım. Güzel lastik sesi var.. Michelin Primacy hp den sonra çok rahatsız ediyor..
dün 200 km hıza kadar çıktım, titreme v.s. olmadı.
henüz kayma, karlı-buzlu zeminde kullanmadım. tepkileri hakkında bir şey diyemeyeceğim..

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Biz mıchelın A4 kullanıyoruz oldukça memnunuz , hatta bir abimiz istanbul park etkinliğine kış lastikleri ile gelmişti ıslak zemin testinde tüm arabalar kayarken kış lastiği (mıchelın A4) olan araç bir gıdım bile kaymamıştı oldukça etkilenmiştim
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

Çevrimdışı octavia5

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
istanbulda kış lastiği almak bana göre anlamsız

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
130-150 tl ye bi dünya lastik var bence onlara bakın. hiç pişman olmazsınız. yol sesi tabiki artacaktır ama buda onun cabasıdır.

Çevrimdışı drys

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar şimdilik kış lastiği almayı erteledim,Darıca-Gebze-İzmit hattında yaz lastikleriyle kışı geçirmeye çalışacam.
Teşekkürler

Çevrimdışı yajup

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar ben 1 ay önce 2 adet Michelin Alpin A4 205/55R16 91H _ (Fiyat:250 tl + lastik depolama + 6 ay yol yardımı) aldım. Ankara-Afyon-Balıkesir arasında 2500 km. kullandım. Ses konusunda bir sıkıntı yok bence yol tutuşuda başarılı yalnız yakıt bariz farketti. En azından 1/4 fazla yakıyor diyebilirim. Ama emniyet için bu husus göz ardı edilebilir. Bu arada sadece ön lastiklere taktırdım. Kar kış içinde işimi gördü. Bence 4 lastiğe taktırmak tabiki ideali ancak ön 2 side iş görür derim ben.

Çevrimdışı Perfect

• Is Numero Uno
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.facebook.com/Perfectotobakim
Michelin Alpini 2 sene kullandım çok memnun kaldım.. Birçok araç karda yolda kalırken ben sadece ön 2 lastiğimde olmasına rağmen tıkır tıkır gidiyodum..

tavsiye ederim.

Çevrimdışı drys

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar konuyu açalı yaklaşık 2 ay oldu.Bu süre içinde yazlık lastiklerimi kullanmaya devam ettim.Geçen hafta ki yoğun kar yağışında aracı evin önünde 3 gün yatırdım ben de otobüsle işe gidip geldim.Bunun haricinde aracı kullanabildim.Şimdilik benim açımdan böyle devam diyorum ;)