škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Görev yerimi değiştirmeye çalışıyorlar:((

0 Üye ve 12 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı medmania

• Garajperest
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Haftanın ilk günü büyük salakça bir neşe ile polikliniğimde hastalarıma bakmaya başladıktan 15 dk sonra gelen telefonla dumura uğradım. Şanlıurfa merkezde 3 pediatrist (1 tanesi başka ilçede) olarak devlet hastanesinde 2 pediatrist olarak çalışmaktayken beni 100 km uzaklıktaki yine 1 pediatrist olan Viranşehir'e 1 aylık geçici görevlendirme ile atamışlar. Yani bir tarafı onarırken diğer tarafı aynı hale getiriyorlar.
  Halbuki eşimle 6 ay ayrı kaldıktan sonra Hakkari'den yanıma yeni gelmişti şimdi beni göndermeye çalışıyorlar. İşin ilginç tarafı sağlık müdürlükleri tarafından yapılan bu uygulama yönetmeliğe aykırı. Devlet Hizmet Yükümlülüğündeyken geçici görevlendirme olağanüstü hal durumları (yangın, deprem..vs) dışında yapılamıyor. Bugün epeydir ara ara ağrıyan dizlerim nedeniyle ortopediye başvurdum ve çekilen MR da dizlerimde meniskus yırtıkları, diz kapağında kayma, ligamanlarda incelme... ne ararsan varmış meğerse.. Rapor aldım. İl sağlık Müdürlüğü ile görüşmeye gittim , ilçelerde olduğu için görüşemedim. Yarın önce il sağlıktan dilekçe verip olumsuz yanıt alırsam dava açarak yürütmeyi durdurma kararı alacağım. Bir çok hastama da mahçup oldum. Rotasyonda çalıştığım polikliniğin koşulları yeterli olmadığı için merkez binaya geçtiğim bu hafta için hepsini çağırmıştım. Şimdi ben raporluyum hepsi için hüsran olacak. Lanet olsun böyle keyfi işleri yapanlara....
 Günün tek iyi haberi inanılmaz bir şekilde DHL 'den geldi . Elite 'dan aldığım ve içinde araba malzemeleri olup, kimyasal denilen paketim için internetten yptığım itirazla yeniden incelenmiş ve haklı bulunmuşum paketim gümrüğe tabi tutulmadn PTT ile gönderilecekmiş.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Allah gönlüne göre versin, zor bir durum, umarım senin için hayırlısı olan olur

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Emre bey inşallah hayırlısı olur..Hafta ortasından sonra sizin paketide gönderiyoruz Allah'ın izni ile öyle bilgi aldım :D En nihayetinde..En azından bu size güzel bir haber olsun azda olsa..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı medmania

• Garajperest
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;292749
Emre bey inşallah hayırlısı olur..Hafta ortasından sonra sizin paketide gönderiyoruz Allah'ın izni ile öyle bilgi aldım :D En nihayetinde..En azından bu size güzel bir haber olsun azda olsa..

Teşekkür ederim bu da ikinci iyi haber oldu benim için...

Çevrimdışı Trex

• An Humble Perfectionist
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Emre hocam durumunuzu gayet iyi anladım , Allah kolaylık versin , bazen herseye tamam dememek direnmek gerekebiliyor.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
zor bir durum,bence direnin ve mücadele edin.pes etmeyin.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı dr_emrah

• TDİ
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bir meslektaşın olarak sana sunu söylemeden geçemiyeceğim.

müdürlük ile aranı iyi tut derim fazla uğraştırma uğraşma.

tüm il sağlık müdürleri ve şübe müdürleri tamamn bakanlık tarafından atanmış olup,başını derde sokabilirler ve maalesef yargı ordu herbişey lehlerine olduğundan aman dikkat

yinede hakkını savunmaya calışmanı takdirle karşılıyorum.arkandayız vesselam

Çevrimdışı medmania

• Garajperest
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dr_emrah;292852
bir meslektaşın olarak sana sunu söylemeden geçemiyeceğim.

müdürlük ile aranı iyi tut derim fazla uğraştırma uğraşma.

tüm il sağlık müdürleri ve şübe müdürleri tamamn bakanlık tarafından atanmış olup,başını derde sokabilirler ve maalesef yargı ordu herbişey lehlerine olduğundan aman dikkat

yinede hakkını savunmaya calışmanı takdirle karşılıyorum.arkandayız vesselam
Yapılan işlem aslında yasalara aykırı ama dediğiniz olay şu şekilde oluyor. Mecburi hizmet bitiminde itirazcı doktorları gönülden kopan bir dağ başına tayin ediveriyorlar bu yüzden insanlar çekiniyor. Ben böyle bir durumda mecburi hizmet bitiminde istifa edip özel sektöde çalışmayı planlıyorum.

Çevrimdışı dr_emrah

• TDİ
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
buna benzerbi durumda arkadşlar dava açtı iki arkadaşım
biri kazandı eski yerine tekrar döndü ama altı aydan uzun süre dava süreci gelişti,döner dönmezde istifa edip askere gitti

diğer arkadaşım kazanamadı davayı o da mecburen istifa etti

bu arad kazanan arkadaşa özel müfetiş tuttular yaptıgı hemen herşeyi kontrol amaclı adama zindan ettler hayatı

maalesef vatandaşın bakış açısı bize hiç güzel değil.arkamızda duran yok.mecburin biterde  istediğin yere gidersin inşllh

Çevrimdışı medmania

• Garajperest
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dr_emrah;292974
buna benzerbi durumda arkadşlar dava açtı iki arkadaşım
biri kazandı eski yerine tekrar döndü ama altı aydan uzun süre dava süreci gelişti,döner dönmezde istifa edip askere gitti

diğer arkadaşım kazanamadı davayı o da mecburen istifa etti

bu arad kazanan arkadaşa özel müfetiş tuttular yaptıgı hemen herşeyi kontrol amaclı adama zindan ettler hayatı

maalesef vatandaşın bakış açısı bize hiç güzel değil.arkamızda duran yok.mecburin biterde istediğin yere gidersin inşllh

İşimi doğru dürüst yaptığım için müfettiş korkum yok. Ama iftira denilen bir şey var tabi ki can sıkıcı olabilir. Sabh 08:00 itibariyle 30 dk ara ile il sağlığı aramama rağmen muhattap bulamıyorum. Büyük ihtimalle yok dedirtiliyor sekreterlere. Yazık gerçekten yazık...

Çevrimdışı SekoLive

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ankarada dayınız yoksa artık bu işler çok zor işliyor.... cok büyük talihsizlik olmuş. insanı zorla soğutuyorlar herşeyden...

opel33

• Ziyaretçi
Zor bir durum gerçekten, İnşallah en kısa zamanda çözülür :/

Çevrimdışı flash41

• White Dead Angel
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Umarım gönlüne göre olur herşey, zaman zaman bu tarz sıkıntılar oluyor maalesef :( yoluna girer sıkma canını.

Çevrimdışı 19tumen

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;292817
zor bir durum,bence direnin ve mücadele edin.pes etmeyin.

Hocam, bu pek işe yaramaz. Bizim ülkemiz de demokratik haklarını kullananların yeri; genellikle ekmeğinden olma, itibarından olma, özgürlüğünde olma gibi eylemlerle SON BULUYOR. En azından (eskiden daha azdı) 10 yıldır böyle...

Arkadaşımıza tavsiyem, pek sivrilmemesi,eşini de düşünüp makama karşı durmaması yönündedir. Biraz sabır diliyorum.