škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Arkadaşlar SKODA FABİA RS 2012 alma arifesindeyim yardım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Cok ferah, çok kullanışlı bir araç olmasının avantajını görünce, işte bu dersiniz, üstüne gaz pedalının altında sizin kontrolünüz altındaki 180beygir.
-------------------------------------------------

Çevrimiçi lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: ertuğrul;295626
ama ben yeşil renk siyah tavan ve siyah jant istiyom:)

İşte gönlündeki araç  ;)

Çevrimdışı ertuğrul

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Evet kesinlikle bu yesil olan acaba turkiyedeki baska bayiden getirteblrmyz bunrenk olani filan:)bide ndn far yagmur sensoru filan yok ya yada bolero ve koltuk isitma:)alirsam ins yere yaklastrp maspiyer vb taktrmyi dusunyrm:)

Çevrimiçi lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ek özellikler istiyorsan zaten siparişle gelecek, 2-3 ay beklenecek.

Bir kaç farklı bayi ve Yüce'den fiyat al derim

Çevrimdışı ertuğrul

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar son durumu belirtmek için yazıyorum
50 e anlaşalım dediler 10 nakit 60 ay çarpı 936 tl son dediler alamadım arkadaşlar bilginiz olsn:(

Çevrimiçi lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı drkrex

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ertuğrul;303211
arkadaşlar son durumu belirtmek için yazıyorum
50 e anlaşalım dediler 10 nakit 60 ay çarpı 936 tl son dediler alamadım arkadaşlar bilginiz olsn:(
bu fiyata alma zaten ertuğrul...
gidip c sınıfı dizel otomatik al(2. el tabii), doya doya bin.
kayserinin yollarını bilmem ama, maraşın yollarında bu araç sürülemiyor,
zevk vermiyor:)) taşıydı, çukuruydu... jantları kollamaktan gaz pedalını unuttum. vRS yatıyor şu an.. daha sıklıkla 2. arabam 1.3 astraya biniyorum. Taş, çukur vız geliyor...
tabi birde yakıtı. ş.içi 11.5 lt de geziyorum.. Devlet tarafından alenen sömürülmenin bu kadar koyacağını planlamamıştım:)
1. yılı yeni bitti ben satmayı düşünüyorum... o yüzden iyi düşün demiyorum, vazgeçmişsin zaten...

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: drkrex;303291
bu fiyata alma zaten ertuğrul...
gidip c sınıfı dizel otomatik al(2. el tabii), doya doya bin.
kayserinin yollarını bilmem ama, maraşın yollarında bu araç sürülemiyor,
zevk vermiyor:)) taşıydı, çukuruydu... jantları kollamaktan gaz pedalını unuttum. vRS yatıyor şu an.. daha sıklıkla 2. arabam 1.3 astraya biniyorum. Taş, çukur vız geliyor...
tabi birde yakıtı. ş.içi 11.5 lt de geziyorum.. Devlet tarafından alenen sömürülmenin bu kadar koyacağını planlamamıştım:)
1. yılı yeni bitti ben satmayı düşünüyorum... o yüzden iyi düşün demiyorum, vazgeçmişsin zaten...

:( :( :(

Çevrimdışı drkrex

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;303438
:( :( :(
:):):)
biraz fazla mı olumsuz yazdım acaba...?
RS'ten sonra anladım ki konfor daha önemliymiş benim için.
dün baktım sahibinden de 22 polo gtı, 7 ıbıza cupra, 1 tane vRS satılıktı.
polo gtı'ların çoğu 15000 km altında. performansına diyecek yok tabiiki ama, anlattığım sebeplarden dolayı bıktırıyor insanları sanırım. Yada bedelli için satılığa çıkardılar :)

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abi hevesle almıştın.Ondan üzüldüm biraz, ince yanak sert süspansiyon ile konfor yok demişsin ben bile 15 jantlar ve orj süspansiyon ile şehir içi bazen rahatsız oluyorum. Gayet normal,hayırlısı neyse o olsun octavia yakışır size. 4 kapılı sportif araba olduğu için vRS i tercih etmiştiniz diye hatırlıyorum çünkü. :)

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Motorlar gerçi aynı ama satış sayısı daha yüksek olduğu için Polo GTi üzerinden daha çok yaşandı sanırım, 1.4 180'lik motorların çok ciddi bir yağ eksiltme problemi bulunuyor, erken satanların bir çoğu bu yüzden satıyor, aldıktan 1000 km sonra yağ uyarısıyla karşılaşanlar çok ve adam gibi çözüm bulamıyorlar, motorun değişmesi lazım v.s denmeye kadar gidiyor işin ucu en sonunda bunu duyan direk satıyor zaten.

Çevrimdışı drkrex

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;303693
Motorlar gerçi aynı ama satış sayısı daha yüksek olduğu için Polo GTi üzerinden daha çok yaşandı sanırım, 1.4 180'lik motorların çok ciddi bir yağ eksiltme problemi bulunuyor, erken satanların bir çoğu bu yüzden satıyor, aldıktan 1000 km sonra yağ uyarısıyla karşılaşanlar çok ve adam gibi çözüm bulamıyorlar, motorun değişmesi lazım v.s denmeye kadar gidiyor işin ucu en sonunda bunu duyan direk satıyor zaten.
evet, doğru. o problemi unutmuşum. çok şükür bende o sıkıntı yok.

Alıntı yapılan: gokcen59;303631
Abi hevesle almıştın.Ondan üzüldüm biraz, ince yanak sert süspansiyon ile konfor yok demişsin ben bile 15 jantlar ve orj süspansiyon ile şehir içi bazen rahatsız oluyorum. Gayet normal,hayırlısı neyse o olsun octavia yakışır size. 4 kapılı sportif araba olduğu için vRS i tercih etmiştiniz diye hatırlıyorum çünkü. :)
sorma yaaa. jant, lastik, yay işine de girmek yemiyor, tutmaz diye. bakalım hayırlısı..

Çevrimiçi lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Genel olarak 1000 km'de 1 litre eksiliyor vRS'lerde, forumlarda gördüğüm kadarıyla

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: lrfan;303968
Genel olarak 1000 km'de 1 litre eksiliyor vRS'lerde, forumlarda gördüğüm kadarıyla
Sürekli ikmâl yapıldığı için VRS' lere yağ değişimi yapılmıyordur o zaman. Yağ sürekli yeni kalıyordur.:D

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;304049
Sürekli ikmâl yapıldığı için VRS' lere yağ değişimi yapılmıyordur o zaman. Yağ sürekli yeni kalıyordur.:D

Bende de öyle merak etme :D Son bakımdan bu yana 3 litre eklemişimdir :D yağ cıbığını ne zaman çekip baksan yağ sapsarı bende :D kararmasına fırsat kalmıyorki eklenmekten :D VW'nin hacmine ters orantılı birazcık güçlü motorlarında var bu durum, adamlar eski mobiletler gibi motor yapıyor yağla karıştırıp yakıyor yakıtı :D lakin bazılarında bu sorun had safhada, kabul edilebülür sınırlar içerisinde dahi değil :D