škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Turkcell Superonline - T20 kampanyası

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yeni taşınacağımız sitede superonline fiber internet altyapısı var,
biraz araştırdığımda 2 yıl taahütlü abonelik için ücretsiz T20 verdiklerini öğrendim, süperonline fiber internet kullananlardan olumlu olumsuz yönleri hakkında bilgi alabilir miyim? 55 tl ye 20 mbps limitsiz ama 25 gb adil kullanım yani sonrasında 1 mbps hıza düşüyor... 25 gb internet kullanmayacağımızdan eminim, o yüzden sıkıntı yok, sadece kafam rahat olsun diye limitsiz almayı düşünüyorum...

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben 20mbps kullanıyorum ve şunu söyleyeyim, harbiden değer, ben bir dünya download yapıyorum, aylık 25gb'e erişemedim ama 25gb'i geçen hatta harddisk bitirenler var, o nasıl oluyor diyenlere, bluray film indiriyorsunuz kota mota kalmıyor :++::++::++:
Hız olarakda test etmişliğim var harbidende 20mbps'yi görüyor.
Özetle al kardeşim kafanr ahat olur :ok:
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı Blackbird

• DT Gediklisi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İnternette dolaşmak için 8mbps yeterli ama download yapıyorsan 20mbps candır.:D

Adil kullanım olayı tam olarak işlemiyor smile 8mbps kullanıyorum geçen ay 190gb film indirmişim:D hız değişmedi ama kesin değişmez diyemem.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fiber alt yapısı olmadı halde bende ttnetten superonline a geçiş yapıyorum bu ay sonunda:) Tavsiye ederim sorun olmaz :)

06lkn66

• Ziyaretçi
bende taahhütümün bitmesini bekliyorum mayısta bitecek haziranda geldiğimde bende geçecem fiber sokağa girdi binayada bu ay sonunda girecek dedi yönetici

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Blackbird;296570
İnternette dolaşmak için 8mbps yeterli ama download yapıyorsan 20mbps candır.:D

Adil kullanım olayı tam olarak işlemiyor smile 8mbps kullanıyorum geçen ay 190gb film indirmişim:D hız değişmedi ama kesin değişmez diyemem.

20 mbps ne yazık ki tek seçenek. 10 vardı ama turkcell alınca bitti, şartlar değişti. akk smile da belki işlemiyordur, tt net te de işlemiyor diyenler var ama superonline da akk tam olarak işliyor, ama dediğim gibi o kadar kullanmayacağımdan eminim, o yüzden işlemesi benim açımdan sorun değil.
görüş bildiren herkese teşekkürler. olumsuz bir yorum yok henüz. ben de biraz önce başvurumu yaptım, t20 almadan limitsiz 49 tl, t20 ile alınca 55 tl imiş. win işletim sistemli htc kullanıyorum, android merakımdan dolayı t20 li kampanya başvurumu yaptım ve 1-2 güne kadar gelip aktif edeceklerini söylediler... hayırlısı bakalım artık...

Çevrimdışı mus10

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://www.boyakoruma.org
bilgi için tesekkurler

fiber kullanıyorum bende bu kampanyasını ilk defa gordum

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim eve gelse direkt alacağım ama henüz bir haber alamadık..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

ali baba

• Ziyaretçi
ttnet'den kurtulacağım günleri iple çekiyorum.altarnatif 2-3 servis sağlayıcı daha olsa.

Çevrimdışı Perfect

• Is Numero Uno
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.facebook.com/Perfectotobakim
T20 olayını okuyunca yazmak istedim
Eğer telefonu kullanmıycaksanız

T20 nin paketini/ambalajını açmadığınız taktirde internet üzerinden 450 TL ye satabilirsiniz..İnternetten yeni t20 almış biri olarak söylüyorum şuan bu cihazın 0 fiyatı ÖTV ile birlikte 540 TL oldu.

sizde 450-500 arası bir rakama satarsanız 10 Aylık TTNET faturanızı çıkartmış olursunuz.

Tabi bu hesaplar telefonu kullanmayıp satıcağınız varsayılarak yapılmıştır :D Telefon için yorumlarım ise Galaxy S 2 kullanıcıs olarak ben çok beğendim bu fiyata güzel bir telefon.. Ekran galaxy s in superamoled ine göre tabiki zayıf kalıyor ama yinede normal bir kullanıcı için yeterli. Kamerasıda 5 mp gibi değil 3.4-4 mp gibi çekiyor.. Telefonun asıl markası Huawei zaten 3.2 mp,Türkcell onu 5 yapmış göyaaaa..

Hayırlı olsun şimdiden Android uzmanı olarak içimi döktüm  :)

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Duratec;296675
T20 olayını okuyunca yazmak istedim
Eğer telefonu kullanmıycaksanız

T20 nin paketini/ambalajını açmadığınız taktirde internet üzerinden 450 TL ye satabilirsiniz..İnternetten yeni t20 almış biri olarak söylüyorum şuan bu cihazın 0 fiyatı ÖTV ile birlikte 540 TL oldu.

sizde 450-500 arası bir rakama satarsanız 10 Aylık TTNET faturanızı çıkartmış olursunuz.

Tabi bu hesaplar telefonu kullanmayıp satıcağınız varsayılarak yapılmıştır :D Telefon için yorumlarım ise Galaxy S 2 kullanıcıs olarak ben çok beğendim bu fiyata güzel bir telefon.. Ekran galaxy s in superamoled ine göre tabiki zayıf kalıyor ama yinede normal bir kullanıcı için yeterli. Kamerasıda 5 mp gibi değil 3.4-4 mp gibi çekiyor.. Telefonun asıl markası Huawei zaten 3.2 mp,Türkcell onu 5 yapmış göyaaaa..

Hayırlı olsun şimdiden Android uzmanı olarak içimi döktüm  :)

o değil de kamerayı kaçırdığıma üzüldüm ben.. :)
alternatif bilgi için teşekkürler. aslında telefon ihtiyacımız yok, sırf meraktan aldım, henüz gelmediler hat çekip sözleşme imzalatmaya, o yüzden teslim almadım telefonu daha, ama sözleşmede açıkça yazıyor kutusu açılmamış olarak teslim edeceklerini. yani garanti kağıdı imzalatmak için falan açmayacaklar. o şekilde satabilirim aslında, kendi telefonumu da satıp daha büyük ekranlı bir android alabilirim. bunu da değerlendireyim ben.
aslında alternatif olarak uydu net var ve kullanan herkes çok memnun ama henüz çok yaygın değil, kablo net, kablo tv tuzla da yok örneğin, olsa onu tercih ederdim... ama artık tt net olmayacağı kesin...

Çevrimdışı Perfect

• Is Numero Uno
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.facebook.com/Perfectotobakim
Alıntı yapılan: Sertan_c;296798
o değil de kamerayı kaçırdığıma üzüldüm ben.. :)
alternatif bilgi için teşekkürler. aslında telefon ihtiyacımız yok, sırf meraktan aldım, henüz gelmediler hat çekip sözleşme imzalatmaya, o yüzden teslim almadım telefonu daha, ama sözleşmede açıkça yazıyor kutusu açılmamış olarak teslim edeceklerini. yani garanti kağıdı imzalatmak için falan açmayacaklar. o şekilde satabilirim aslında, kendi telefonumu da satıp daha büyük ekranlı bir android alabilirim. bunu da değerlendireyim ben.
aslında alternatif olarak uydu net var ve kullanan herkes çok memnun ama henüz çok yaygın değil, kablo net, kablo tv tuzla da yok örneğin, olsa onu tercih ederdim... ama artık tt net olmayacağı kesin...

Bence alın o T20 yi hemen satın 1 günde satılır zaten,Sonradaaa koştura koştura Galaxy S2 Almaya :gach:

Video kamera hemen gitti valla ben bile üzüldüm :p Fotoğraf makinesinide kaçırdığınıza üzülmeyin sonra :)

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
fotoğraf makinam var, bunun gibi birşeyi de gece görüş modunda çocuk odasına koyup yatak odasından gece izleyebilmek için istiyordum, fiyatı çok makuldü zaten hemen gitmiş.

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
evet superonline bağlantısından yazdığım ilk mesajım bu :) hemen gelip bağlayıp açtılar.. :)

Çevrimdışı zekiye33

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadşlar bu t20 kampanyasına internetten nerdn başvurabilirm superonlıne sayfasında bulamadım yardımcı olursanz sevinrim