škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Turkcell Superonline - T20 kampanyası

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Alıntı yapılan: Sertan_c;296475
yeni taşınacağımız sitede superonline fiber internet altyapısı var,
biraz araştırdığımda 2 yıl taahütlü abonelik için ücretsiz T20 verdiklerini öğrendim, süperonline fiber internet kullananlardan olumlu olumsuz yönleri hakkında bilgi alabilir miyim? 55 tl ye 20 mbps limitsiz ama 25 gb adil kullanım yani sonrasında 1 mbps hıza düşüyor... 25 gb internet kullanmayacağımızdan eminim, o yüzden sıkıntı yok, sadece kafam rahat olsun diye limitsiz almayı düşünüyorum...

Bizde Avrupa konutlarında oturuyoruz fiber alt yapı var site içinde Turkcell Superonline bayisi var taşındığımızda bizde direk Superonline a geçtik ve internetten çok memnunum 20 mbt sınırsız 49 TL veriyoruz herhangi bir sıkıntı yaşamadım olumsuz diyebilceğim hiç birşey ile karşılaşmadım çok rahat gerçekten özellikle film indirmek çok kolaylaştı :)
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Alıntı yapılan: Sertan_c;297088
evet superonline bağlantısından yazdığım ilk mesajım bu :) hemen gelip bağlayıp açtılar.. :)

Hayırlı olsun ben mesajı yazarken biraz geç kalmışım :)
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

Çevrimdışı zekiye33

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bişey sorcam faturalar söylendiği kadar mı gelio ekstra bi fatura geliomu acabaa

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: zekiye33;299848
bişey sorcam faturalar söylendiği kadar mı gelio ekstra bi fatura geliomu acabaa

Ben 3yili geride biraktim. Daha faturada surpriz yasamadim.

Çevrimdışı timsah

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bende 1,5 yılı geride bıraktım ama hiç bir olumsuzluk yaşamadım.. Superonline'ı kesinlikle tavsiye ederim.. TTNET'e keşke bu zamana kadar dünyanın parasını vermeseydim.. Triplex'te oturuyorum.. 3. kata çekin kardeşim kabloyu ben içeriden 1. kata indiririm gerekirse dedim adamlar ne dedimse yaptı.. Bina dışına kablo kanalını bile çektiler.. Bu zamana kadar ne bir sürpriz ne bir kopma oldu.. Tek sorun şudur ben ev telefonumuda taşıma yaptım.. Telefondaki ses kalitesi şu an için iyi diyemem.. Daha doğrusu ilk zaman çok kötüydü.. 1. dk görüşme kapanıyordu.. Şimdi o sorunları yaşamıyorum.. Tek sıkıntım alan kodu ile arama yapmam.. Telsiz telefon kampanyasından yararlandığım için T20'yi alamadım.. Bu zamana kadar 2-3 defa kapıya gelip memnuniyet sordular.. İlgi, alaka, hizmet aldığımdan bu yana süper.. Hep böyle devam ederse TTNET'in işi zor bence..

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: timsah;299858
Bende 1,5 yılı geride bıraktım ama hiç bir olumsuzluk yaşamadım.. Superonline'ı kesinlikle tavsiye ederim.. TTNET'e keşke bu zamana kadar dünyanın parasını vermeseydim.. Triplex'te oturuyorum.. 3. kata çekin kardeşim kabloyu ben içeriden 1. kata indiririm gerekirse dedim adamlar ne dedimse yaptı.. Bina dışına kablo kanalını bile çektiler.. Bu zamana kadar ne bir sürpriz ne bir kopma oldu.. Tek sorun şudur ben ev telefonumuda taşıma yaptım.. Telefondaki ses kalitesi şu an için iyi diyemem.. Daha doğrusu ilk zaman çok kötüydü.. 1. dk görüşme kapanıyordu.. Şimdi o sorunları yaşamıyorum.. Tek sıkıntım alan kodu ile arama yapmam.. Telsiz telefon kampanyasından yararlandığım için T20'yi alamadım.. Bu zamana kadar 2-3 defa kapıya gelip memnuniyet sordular.. İlgi, alaka, hizmet aldığımdan bu yana süper.. Hep böyle devam ederse TTNET'in işi zor bence..

Size de muhtemelen pirelli marka modem vermislerdir. O modem hadi modem demeyelim router berbat. Herseyi yaparim der ama tam yapamaz. Wireless n standartini da desteklemez. Ben onlari aradan cikarip cisco koydum. Eger teknik bilginiz yeterliyse siz de yapin derim.

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bana verdikleri modemin markasını nerden görebilirim? siyah, üzerinde superonline yazıyor :) bu tariften anlamanız lazım ama... :)

Çevrimdışı timsah

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sertan_c;300192
bana verdikleri modemin markasını nerden görebilirim? siyah, üzerinde superonline yazıyor :) bu tariften anlamanız lazım ama... :)

Markası TILGIN'dır..

Çevrimdışı timsah

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ulysses;299919
Size de muhtemelen pirelli marka modem vermislerdir. O modem hadi modem demeyelim router berbat. Herseyi yaparim der ama tam yapamaz. Wireless n standartini da desteklemez. Ben onlari aradan cikarip cisco koydum. Eger teknik bilginiz yeterliyse siz de yapin derim.

Tılgın var bende.. Evde ufak çocuğum olduğu için artık WLAN kapalı tutuyorum.. En üst katta sağda kalan modemden en alt katta solda oldukça verimli sinyal alıyorum.. Ben şu an için gayet memnunum.. Memnun olmadığınız bir nokta varsa bence Müşteri Hizmetlerini arayın çözüm üretmeye çalışsınlar.. Gerekirse modem değişikliği talep edin..
« Son Düzenleme: 01 Ocak 2012, 04:37:42 Gönderen: timsah »

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
tılgın ı ilk defa duydum, nasıldır? verdikleri diğer marka modemlerle kıyaslayınca iyi mi kötü mü acaba?

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Sertan_c;300618
tılgın ı ilk defa duydum, nasıldır? verdikleri diğer marka modemlerle kıyaslayınca iyi mi kötü mü acaba?

tilgin vs ugrasmayin. bunu alin bi tane wireless alin. n destekleyen, boylelikle wirelessta sorun yasamazsaniz.

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ulysses;300654
tilgin vs ugrasmayin. bunu alin bi tane wireless alin. n destekleyen, boylelikle wirelessta sorun yasamazsaniz.
neyi alayım? modem zaten wireless, n desteği nedir? wireless te şuanda sorunum yok, ne gibi sorun olur ki?

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Sertan_c;300662
neyi alayım? modem zaten wireless, n desteği nedir? wireless te şuanda sorunum yok, ne gibi sorun olur ki?

802.11n. bir standart. wirelessta hizlari belirliyor diyelim sizin icin. diyelim ki 20mbit bir baglantiniz var sol ile. 802.11n standartinda olmayan modeminiz var. b ve/b-g dir zaten. asla wireless uzerinden 20mbite erisemezsiniz. 802n standartinda bir wireless ap alirsaniz eger bu hizlara erisebilirsiniz. ayrica o modeli bilmiyorum ama bende pirelli vardi. kopma, baglanmama vs yapardi. ama yok ben sadece nette geziniyorum, normal standart bir kullanicidan fazla bisey yapmam diyorsaniz sorun yok, degistirmeyin. tabii bu arada belirtmeyi simdi hatirladim, eger 802n ap alirsaniz cihazlarinizinda(cep telefonu, laptop vs) bu standarti desteklemesi gerekli.

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
speedtest.net ten 22 mbit sonuç veriyor wireless bağlantısı ve modeme yaklaşık5-6 mt den arada 1 duvar varken... bu sonuç doğru değil midir? farklı bir test yöntemi mi var? gerçekten interneti çok standart kullanıyorum, ekstra bir ihtiyaç yok şimdilik ama ileride ne olur bilinmez tabi...

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Sertan_c;300708
speedtest.net ten 22 mbit sonuç veriyor wireless bağlantısı ve modeme yaklaşık5-6 mt den arada 1 duvar varken... bu sonuç doğru değil midir? farklı bir test yöntemi mi var? gerçekten interneti çok standart kullanıyorum, ekstra bir ihtiyaç yok şimdilik ama ileride ne olur bilinmez tabi...

O zaman devam bu modemle :)