škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

araç cd çalarda sorun mu var

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı selmanatar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ister track ister mp3 cdsi ne olursa olsun çalmıyo cd error hatası verip cdyi geri çıkartıyor aracın orjinalcd çaları bunu yaptığı için buraya yazıyorum bu soru sadece bende mi var yoksa genel bi sorun mu?

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
En az farklı farklı 10-15 medya deneyin, genelde o sorun CD kaynaklı oluyor, onun dışında lensin gözü kirlenmiştir v.s.

Çevrimdışı selmanatar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Valla en güzeli açıp elle temizlemektirde araba teybi olduğundan bunu pratik olarak yapmanız biraz daha zor elbette. Medya marketlerde (D&R, Megavizyon v.b) veya elektronik mağazalarında lens temizleme kitleri vardır(CD gibidir gene), onlardan alıp deneyin. Ama öncesinde dediğim gibi, farklı CD'ler ile bir deneyin, hassas mekanizma bunlar sonuçta.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dance teypte bende karşılaşıyorum o sorunla.Sadece orjinal 15-20TL bayılarak aldığınız cdleri okur...3 yıldır denemediğim yöntem denemediğim CD denemediğim program kalmadı ama nalet teyp okumuyor.Bende AUX girişini kullanıyorum en rahatı..

Bir tavsiye, kaliteli bir CD ile en yavaş yazdırma hızı ile 128kb/sn altındaki şarkıları CD ye Track modunda yazdırabilirseniz okutma şansınız %70 civarında olacaktır.Ben bu yöntemler bir kaç kez CD yi okutabildim.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
En uyduruk CD'yi bile çalardı Dance'im, araca göre huyu değişiyor

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı timsah

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
250 MP'3 e kadar sorun yaşamadım hiç.. Dandik markalı CD'lerde de sorun olmadı.. 250 MP3 üstü olunca sapıtıyor ama..

Çevrimdışı ozerakin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de o sorunlarla karşılaştım kesin çözümü şu benim cd yazdırma programım en çok kullanılan nero bu progrramda yazdırma yaparken en düşük hızda yazdıracaksınız cdleri sorun o zaman çözülüyor yüksek hızda ve standart yazdırma hızlarında sorun çıkartabiliyor yavaş yazdırın sorun kalmayacaktır.

Çevrimdışı mammos

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Stream MP3 çalarım çok nazlanıyordu. 80 tl lik lens ile değiştirdim. Şimdi çizikler dahil herşeyi okuyor.

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: selmanatar;296723
ister track ister mp3 cdsi ne olursa olsun çalmıyo cd error hatası verip cdyi geri çıkartıyor aracın orjinalcd çaları bunu yaptığı için buraya yazıyorum bu soru sadece bende mi var yoksa genel bi sorun mu?

şunları kontrol edin:
1. radyonuzun mp3 çalabilme özelliği var mı?
2. cd yerine dvd takmış olabilirmisiniz? cd çalar dvd okumaz.
ve bazı orjinal radyolar orjinal cd yani marketten alınan cdler dışında kopya cd çalmaz. orjinal bir cd koyup çalıştırın. gene çalışmazsa problem lenstedir.

Alıntı yapılan: selmanatar;296729
o kirlenmeyse sorun nasıl çözülür

lensiniz kirli ise marketlerde lens temizleyici cd'ler var. bir kenarı ufak tüylüdür. paketin içinde bulunan solüsyonu bu tüye damlatın ve player'a takın ve çalıştırın. sorun halolmadıysa lensiniz bozuktur. o halde lens değişecektir. ufak birşey ama pahalı satıyorlar şerefler. geçmiş olsun.