škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ankara buluşması yapalımmı ??

Ziyaretçi · 143 · 52701

0 Üye ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: MadeN;298427
Sanırım bizim bir Ankara Organizasyon Sorumlumuz olması gerekiyor arkadaşlar..

Evet, bir elebaşı lazım.

Gönüllü olan var mı? Organizasyon yeri, detayları, krokiler için katkısı olabilecek  :)

Hikmet Abi'yi gözlerim aradı ilk olarak  :)

opel33

• Ziyaretçi
İbrahim Abi ben seni seçtim :P :++:
Şaka bi yana Ömer kardeşimde çok ilgiliydi ikisinden biri olabilir bence ;)

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;298432
Evet, bir elebaşı lazım.

Gönüllü olan var mı? Organizasyon yeri, detayları, krokiler için katkısı olabilecek :)

Hikmet Abi'yi gözlerim aradı ilk olarak :)

İrfan Hocam, Gerçekten teşekkür ederim,
Olaya müdahil olmamak için hep uzak durdum ve uzaktan takip ediyordum,
(Çünkü bu işler gerçekten sorumluluk ister.)
ama sizin mesajı görünce, kendimi açıklama yapmak zorunda hissettim.

Ben, haftasonları halen özgürlüğümü, kazanamdım, o nedenle kendime güvenip de hadi arkadaşlar, deyip, işe girişemedim. Aksi durumda şimdiye kadar çoktan toplanmış olup, bir kaç kez tekrarlamış bile olurduk.

O nedenle işi gençlere bırakıp, uzaktan bakıyorum.
Ama şu konuda arkadaşların dikkatini çekmek isterim;
-Mevsim itibari ile hafta sonu AVM otoparkları çok kalabalık olduğu için bu işe uygun olmaz. Bu geçen pazar günü Ankamaal ' a ufak kızımı almak için girmiştim, arabayı park edemeden, hiç abartmıyorum tam yarım saat araba içerisinde çalışır durumda park yeri arayarak geçirdim ve kızımı telefonla yönlendirerek, arabaya çağırarak, tekrar alıp çıkmak zorunda kaldım.

Benim son zamanlarda gittiğim bir yıkamcı var, yeri oldukça uygun çok sayıda aracın park edebileceği otoparkı da var, aynı zamanda kapalı bekleme salonu ve sobası dışında yemek yenebileceği dürümcüsü de var....arabam konusunda ben resim paylaşmıştım, biraz sonra o linki de bulur buraya atarım.

isteyen araba yıkatır, isteyen sohbet eder, isteyen yemek yer, diye düşünüyorum.

Ama dediğim gibi bu görevi üstlenmek istemiyorum, zaman ayıramazsam mahçup olurum.
yer; istanbul caddesinde ÇINARDİBİ OTO KUAFÖR...
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=16374&page=10

hadi balkalım gençlerden birisi bu işi organize etsin bakalım....
ön keşif için gidip, bakılabilinir... kazımkarabekir caddesi ile istanbul caddesinin keşiştiği yere çok yakın 3-4 blok içeride AKM hizasına denk geliyor...
« Son Düzenleme: 27 Aralık 2011, 14:37:37 Gönderen: hiko »
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

opel33

• Ziyaretçi

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: opel33;298569
Abicim ben burayı bilmiyorum ne tarafta kalıyor acaba?
Ömer kardeşim, kazımkarabekir caddesinden ;tandoğan tarafından gelirken solda Atatürk Kültür Merkezini gördüğün zaman üst geçide çıkmayıp, alttan sola İstanbul caddesine dönüyorsun....döndükten sonra sağdan 3-4 blok ileride bir yer görmemek mümkün değil, veya keçiören -etlik tarfından gelirken de üst gecide çıkmayıp alttan sağa dönüyorsun ...

opel33

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hiko;298571
Ömer kardeşim, kazımkarabekir caddesinden ;tandoğan tarafından gelirken solda Atatürk Kültür Merkezini gördüğün zaman üst geçide çıkmayıp, alttan sola İstanbul caddesine dönüyorsun....döndükten sonra sağdan 3-4 blok ileride bir yer görmemek mümkün değil, veya keçiören -etlik tarfından gelirken de üst gecide çıkmayıp alttan sağa dönüyorsun ...

Anladım Abi tarif ettiğin yeri :ok:
Bu arada Ömer 06lkn66 ben opel33 berkay :)

06lkn66

• Ziyaretçi
İsmi duydum gibi geliyo ama tam hatirlayamadim ben ankarada degilim su an subatta gelebilirim mekan durumu birazda hava sartlarina bagli ama disarda bulusma yapmaya elverisli olmaz diye düsünüyorum o yüzden kapali mekan arayisimiz avmlerle pek aram olmadigindan haftasonu hangisinin otoparki uygun olur bilmiyorum ama subatta gelince ilk isim avmleri gezmek olacak carrefour otoparki uygun olabilir buaralar ama benim gibi evi ters olanlar var oralara bi fikrim daha var ivedikte detailing garage var mert abinin dükkani onunlada haberlesip uygun bi gününde yakin bi yerde bulusup yemek yenilebilir isteyenler araclarini yikarlar uygulama yaparlar benim arabayida denek olarak zevkle verebilirim size :)

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hiko;298571

Anladim abi neresi oldugunu yeride uygun hemen hemen herkese yakin mesafede olur araciyla gelemeyenler bile otobüse binip gelirler herkes icin uygunsa düsünelim derim ben

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;298575
İsmi duydum gibi geliyo ama tam hatirlayamadim ben ankarada degilim su an subatta gelebilirim mekan durumu birazda hava sartlarina bagli ama disarda bulusma yapmaya elverisli olmaz diye düsünüyorum o yüzden kapali mekan arayisimiz avmlerle pek aram olmadigindan haftasonu hangisinin otoparki uygun olur bilmiyorum ama subatta gelince ilk isim avmleri gezmek olacak carrefour otoparki uygun olabilir buaralar ama benim gibi evi ters olanlar var oralara bi fikrim daha var ivedikte detailing garage var mert abinin dükkani onunlada haberlesip uygun bi gününde yakin bi yerde bulusup yemek yenilebilir isteyenler araclarini yikarlar uygulama yaparlar benim arabayida denek olarak zevkle verebilirim size :)

Mertlerin orası cumartesi günleri yoğun olur.
Pazar günleri de açmıyorlar, ama özel bir program yapılırsa bizim için gelip, açarlar, bir defasında bunu yapmıştık. kapalı yeri iki katlı bir yeri var üşüyen içeride kalabilir , pazar günü olursa otopark için de sıkıntı olmaz diğer yerler kapalı olur.
Organize ederim diyen genç kardeşime Mert' in telefonunu veriyorum;
Mert; 05376235452
Ben de geç de olsa muhakkak gelmeye çalışırım.
Pazar günü sabah ufaklığı dershaneye bıraktıkatan sonra bir terslik olmazsa gelebilirim.
Hadi bakalaım bundan sonra iş size düşüyor...
( İrfan Hocam görevimi yerine getirdim mi?)=

06lkn66

• Ziyaretçi
Sagol hikmet abi numarayi aldim tam karar verilsin ona göre mert abiyle iletisime gecerim :)

Çevrimdışı MadeN

• Virüs Yemiş Masum Köylü
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Evet arkadaşlar hafiften iş başa düştü gibi görünüyor..

Ömer'le birlikte yürütelim en iyisi bu işi..

İsterseniz evvela bir katılım listesi oluşturalım ki kaç kişi olacağız onu görelim..

Buluşmaya elverişli tarihler bence 22Ocak-29Ocak-5Şubat' dır.. Erken yaparsak katılımı ve organizasyonu araya yılbaşının'da girmesi ile tam ayarlayamayabiliriz..

Herkes istediği tarihi isminin yanına benden alıntı yapıp yazarsa işimiz kolaylaşır..

Pazar günü olması da şart tabi.

1. MadeN - 5 Şubat 2012

(aybaşı iyidir) :D

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: MadeN;298595
1. MadeN - 5 Şubat 2012

(aybaşı iyidir) :D
2. 06lkn66 - 12 şubat 2012
Bi aksilik olur erzincandan gelemeyebilirim hem kredi sonrasi bana daha uygun :)
« Son Düzenleme: 27 Aralık 2011, 15:47:12 Gönderen: 06lkn66 »

Çevrimdışı MadeN

• Virüs Yemiş Masum Köylü
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
1. MadeN - 5 Şubat 2012
2. 06lkn66 - 12 şubat 2012

Bence önemli olan yeni arkadaşlarla ( ki örn ben) toplanıp sohbet edebilmek ilk etapta uygulama o kadar önemli değil.. Biz birbirimizi sevelim sayalım güzel vakit geçirelim.. Uygulama için vakit elbette ki yaratırız..

Çevrimdışı timsah

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bana her şey uyar arkadaşlar.. Bi aksilik olmadığı sürece varım.. Pazar olduğu için pek sorun olacağınıda sanmıyorum.. Öğleden akşama kadar rahat rahat konuşuruz, tanışırız, sohbet ederiz..

06lkn66

• Ziyaretçi