škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Cep telefonu Almaya karar verdim

osiiso · 116 · 30263

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.000 tl gibi rakkamlara ikinci el samsung note 2 olabilir... saydihimiz tum ozellikler note 2 de var...;)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: schumici;432096
hocam bu özelliklerde bi telefon için belirttiğiniz 700 sayısının başına bi de 1 eklemeniz gerekiyor :)
aboooovvv:aman::hmm:

Alıntı yapılan: kadir_;432121
Kalemi yok sayarsaniz s3 mini alinabilir:)
az daha beklemem gerek o zaman

Alıntı yapılan: c@n77;432163
1.000 tl gibi rakkamlara ikinci el samsung note 2 olabilir... saydihimiz tum ozellikler note 2 de var...;)

acaba spot alsam nasil olur
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ilk tercih ikinci el olsun derim yoksa guvendik biryerden spot alabilirsiniz.. kadikoy de hakan iletisim var ordan alisveris yapmisligim var. Orasi guvenilirdir...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: c@n77;432258
Ilk tercih ikinci el olsun derim yoksa guvendik biryerden spot alabilirsiniz.. kadikoy de hakan iletisim var ordan alisveris yapmisligim var. Orasi guvenilirdir...
bu vatandaşın telefonu web sayfası falan varmı

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: c@n77;432347
Burdan ulasabilirsiniz...

http://hakaniletisim.sahibinden.com/

şu an aradığım telefon yok listede görünmüyor ama mesaj attım bakalım bekleyelim.

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Listede oomasa bile magazada olabiliyor... birde telefon ile irtibata gecin derim..

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;432093
arkadaşlar uzun zamandır araştırma yapıyorum eşim için galaxy s5360 aldım ama kendim de bakmaya başladım,aradığım şeyler;
1-ortalamanın üzerinde resim çekme,
2-şarj en az 3 gün olsun
3-kalemle üzerinde not alıp kaydetme,
4-android 4 ve üzeri sürümü olsun
5-nette hızlı sörf

fiyat konusunda ise 700 ü geçmesin.

sıfır böyle bir şey bulamazsınız.. belki ikinci el Not 2

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: c@n77;432450
Listede oomasa bile magazada olabiliyor... birde telefon ile irtibata gecin derim..
o zaman harekete geçeyim ben

Alıntı yapılan: zaferhan;432474
sıfır böyle bir şey bulamazsınız.. belki ikinci el Not 2

peki sadece not 2 de mi var bu özellik diğer marka/modellerde yok mudur?

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar şu tarz bişi var gogle uygulamasında başlamış ama hangi telefonlarda var veya bu herhangi bir telefonda bile olurmu bu yazılımla alakalı bişimidir
http://www.teknolojioku.com/haber/internet/googleda-el-yazisi-donemi-basladi.html

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2 yılı aşkın süredir htc wildfire S kullanıyorum(o zaman Android yeni çıkıyordu) suya düşürdüm yere düşürdüm ufak tamirlerle hep çalıştı suan için başka telefon düşünmüyorum çünkü özellikleri beni fazlasıyla tatmin ediyor he bozulursada nokia 1100 veya benzer telefonlardan alırım çünkü kullanmadigim özellikler zilyon tane ve gereksiz para demek bu tür telefonlar bence işi internetten dönen sürekli takipte olan iş insanları için tasarlanmış alınan bir ürün bence fiyatını amorti etmeli etmiyorsa problem vardır.

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: anamarina;432636
2 yılı aşkın süredir htc wildfire S kullanıyorum(o zaman Android yeni çıkıyordu) suya düşürdüm yere düşürdüm ufak tamirlerle hep çalıştı suan için başka telefon düşünmüyorum çünkü özellikleri beni fazlasıyla tatmin ediyor he bozulursada nokia 1100 veya benzer telefonlardan alırım çünkü kullanmadigim özellikler zilyon tane ve gereksiz para demek bu tür telefonlar bence işi internetten dönen sürekli takipte olan iş insanları için tasarlanmış alınan bir ürün bence fiyatını amorti etmeli etmiyorsa problem vardır.

Saglam telefondur wildfire s ama kimseye tavsiye edilecek bir cihaz degildir. Yaptigim hatalardan biriside wildfire s almamdi.. HTC wildfire s almayin , aldirmayin.. Uzak durun.

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bende 1100 tl ye kadar telefon bakıyodum. Lg ******* P895 Vu alıcam sanırım bugun teknosadan. Önerilenizi nelerdir kullanana varmı acaba ıcınızde ?

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dynia;432801
Arkadaşlar bende 1100 tl ye kadar telefon bakıyodum. Lg ******* P895 Vu alıcam sanırım bugun teknosadan. Önerilenizi nelerdir kullanana varmı acaba ıcınızde ?
bende karar veremedim ne alsam diye ama öncelikle telefona e-kur'an yüklemeyi düşünüyorum detaylı arama yapabileceğim,ayrıca note alırken hızlı el yazısıyla yazabileceğim bişi olmalı ama bu sadece note II demi var onu bilmiyorum.

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Alıntı yapılan: dynia;432801

onun yerine LG Nexus 4 öneririm. LG güncelleme konusunda hep geri kalan bir firmadır. ama Nexus 4 direk Google'ın kendi telefonu olduğu için her çıkan Android güncellemesi ilk olarak bu cihaza gelir. fiyatı 1400 lira civarı ama daha aşağıya bulmak mümkün.

Alıntı yapılan: fenomen;432805
bende karar veremedim ne alsam diye ama öncelikle telefona e-kur'an yüklemeyi düşünüyorum detaylı arama yapabileceğim,ayrıca note alırken hızlı el yazısıyla yazabileceğim bişi olmalı ama bu sadece note II demi var onu bilmiyorum.

kalem olayı sadece Galaxy Note serisinde var diye hatırlıyorum.

ne alırsanız alın çakma imei'li telefon almayın, özellikle Samsung'lar için, telefon ayarı kaybetti mi bi daha kendine gelemiyor, her güncellemede imei siliniyor ve hat çekmiyor. imei yazılsa bile seri no'da silindiği için yine şebeke problemleri baş gösteriyor. 2. el alacaksanız Tr distribütörü tarafından satılan cihazları almaya çalışın, pasaport kayıtlı yada çakma imeili cihazlardan uzak durun