škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Motor Neden Isınmaz?

kadir_ · 30 · 23070

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ahmetkorpe

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Dostum bu ufak tefek sorunlarınla benim gibi octavia almayı düşünenleri korkutuyorsun :)
Şaka bir yana 1.3 M-jet puntoların en çok bu özelliğini seviyorum yakın mesafede bile motor çabuk ısınıyor ve kalioferi kullanabiliyorum.

Umarım sorununu çözebilirsin, kolaylar gelsin

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ahmetkorpe;297880
Dostum bu ufak tefek sorunlarınla benim gibi octavia almayı düşünenleri korkutuyorsun :)
Şaka bir yana 1.3 M-jet puntoların en çok bu özelliğini seviyorum yakın mesafede bile motor çabuk ısınıyor ve kalioferi kullanabiliyorum.

Umarım sorununu çözebilirsin, kolaylar gelsin

Korkmaya gerek yok bu arabalar bir kere masraf çıkartır tam çıkartır öyle 2 ayda bir sanayide sizi uğraştırmaz :) Eğer bu masraf termostatsa 20 tl ye halledilir 10-20 tl de ustaya attın mı tamamdır :)

Çevrimdışı ahmetkorpe

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;297888
Korkmaya gerek yok bu arabalar bir kere masraf çıkartır tam çıkartır öyle 2 ayda bir sanayide sizi uğraştırmaz :) Eğer bu masraf termostatsa 20 tl ye halledilir 10-20 tl de ustaya attın mı tamamdır :)

Sorunun maliyetinin düşük olmasına sevindim.
Zamanla tanıycaz artık octaviaları :)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu gün seçkin otoya gittik bütün şikayetlerimi dile getirdim usta normal dedi araba lpg li olduğundan ve bu aralar havaların soğuk olmasından geç ısınması normalmiş :)

Çevrimdışı flash41

• White Dead Angel
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Benimde aklıma ilk etapta termostat geldi.
Motor komple tüm suyu ısıtmaya çalıştığından zaman uzayabiliyor.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;298194
Bu gün seçkin otoya gittik bütün şikayetlerimi dile getirdim usta normal dedi araba lpg li olduğundan ve bu aralar havaların soğuk olmasından geç ısınması normalmiş :)

Erhan kıldır :D kafaya takar işi en ciciğine kadar ele alır, normalse harbiden normaldir :D 1 hafta önce arabayı götür basit birşey için tekrar git gene kontrol eder, geçen hafta baktıydın dersin olsun ben gene bakim der :D çok sorumluluk gösterir, hadi geçmiş olsun :ok: bende geçen hafta muayeneden önce ordaydım çek etmeye arabayı :D

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;298387
Erhan kıldır :D kafaya takar işi en ciciğine kadar ele alır, normalse harbiden normaldir :D 1 hafta önce arabayı götür basit birşey için tekrar git gene kontrol eder, geçen hafta baktıydın dersin olsun ben gene bakim der :D çok sorumluluk gösterir, hadi geçmiş olsun :ok: bende geçen hafta muayeneden önce ordaydım çek etmeye arabayı :D

Sorma abi ya benim bi kaç şikayetim daha vardı dedi bu gün sana hiç bir şey yapamayız sen şikayetlerini bi kağıda uzun uzun yaz baban sabah erkenden gelir ön takımı söker bakarız ona göre işlem yaparız dedi :D

Sanırım sağ ön salıncak burcu yırtılmış frenlerle sıkıntı ordan oluyor büyük ihtimal sanki dururken boşluk yapıyormuş gibi oluyor.. Birde anahtarla sorun var onada bakıcak :)

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;298542
Sorma abi ya benim bi kaç şikayetim daha vardı dedi bu gün sana hiç bir şey yapamayız sen şikayetlerini bi kağıda uzun uzun yaz baban sabah erkenden gelir ön takımı söker bakarız ona göre işlem yaparız dedi :D

Sanırım sağ ön salıncak burcu yırtılmış frenlerle sıkıntı ordan oluyor büyük ihtimal sanki dururken boşluk yapıyormuş gibi oluyor.. Birde anahtarla sorun var onada bakıcak :)

Hala yetkili servis ruhu taşırlar :D bir zamanlar yetkiliydi onlar eski ilk Skoda'nın Türkiye zamanlarında, o nedenle yetkili servis görünümlü özel servistir :D Erhan iyidir, tamamlamadan bırakmaz peşini :D öncesinde farkettiği sorunu ertelemez, yapalım sonra daha uğraşma, idare et mantığı yoktur pek. Ben de o dediğin burçlar ufaktan çatlamıştı, fabrikasyon 2 kolluydu, bunları değişelim daha yırtılmadan hemde 4 kollu takarız sağlam olanından dendi değiştik, sizde değişin derim ufak basit parça gibi duruyor ama gerçekten önemlidir. Sabah erkenden tüneyin tepesine akşamına anca tamamlar verir :D incik cincik etmekten gün yetmiyor :D selamımı söyleyin :D

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;298638
Hala yetkili servis ruhu taşırlar :D bir zamanlar yetkiliydi onlar eski ilk Skoda'nın Türkiye zamanlarında, o nedenle yetkili servis görünümlü özel servistir :D Erhan iyidir, tamamlamadan bırakmaz peşini :D öncesinde farkettiği sorunu ertelemez, yapalım sonra daha uğraşma, idare et mantığı yoktur pek. Ben de o dediğin burçlar ufaktan çatlamıştı, fabrikasyon 2 kolluydu, bunları değişelim daha yırtılmadan hemde 4 kollu takarız sağlam olanından dendi değiştik, sizde değişin derim ufak basit parça gibi duruyor ama gerçekten önemlidir. Sabah erkenden tüneyin tepesine akşamına anca tamamlar verir :D incik cincik etmekten gün yetmiyor :D selamımı söyleyin :D
Bu Seçkin Göztepe Köprüsü' nün kuzeyinde kalan servis midir?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;298865

Evet, odur

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;298865

Kuzeydoğu :hoh:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;298638

Evet babamda tanıyor hatta burayı sen mi aldın diye sordu meğer o kadar eskiymiş :D

Birde göztepe sanayide babamın arkadaşı var ondada kum rengi 1.8T vardı.Babam bayağı ustalarla ortam yapmış :D

Şu sınavlarım hafiflesin bir ara sabah erkenden uğrayacağız :)

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;299076
Evet babamda tanıyor hatta burayı sen mi aldın diye sordu meğer o kadar eskiymiş :D

Birde göztepe sanayide babamın arkadaşı var ondada kum rengi 1.8T vardı.Babam bayağı ustalarla ortam yapmış :D

Şu sınavlarım hafiflesin bir ara sabah erkenden uğrayacağız :)

Çok eskiler çok, o üst katında üstü falan plazaydı :D

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;299266
Çok eskiler çok, o üst katında üstü falan plazaydı :D
Kış bakımlarında da indirim yapmışlar bu aralar. Kocaman bez afiş asmışlar E5' e cephe kısmına.:wnk:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;299298
Kış bakımlarında da indirim yapmışlar bu aralar. Kocaman bez afiş asmışlar E5' e cephe kısmına.:wnk:

Evet yaparlar, o bez afişleri meşhurdur zaten :D asarlar mutlaka :D önlerindeki bağlantı yolundan çok dönüp E-5'e çıkarım :D