škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Araç Düşünüyorum

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ticari Olarak Kullandıgım Starexin Yanına Birde Patron Arabası Alayım Diye Düşünüyorum :) Bu Aralar Ofisti Showroomdu Depoydu Derken Masraflar Tavan Yaptı .. Bakalım Bir Şekilde Durumu Toparlayınca Yeni Bir Araca Bakacam

Aracın En Az 2000 Motor Olmasını Düşünüyordum , Dizel Ve Otomatik Olmasına Önem Veriyordum  Aradığım Özelliklerde En İyi Sonucu Makyajlı Kasa SONATA Çıktı.. Hiç Degilse Yabancı Bir Marka Değil Herşeyini Biliyoruz. Arıza Nedir Bilmez.

Şu Aracı İnceliyorum Durumu Düzeltene Kadar Satılmazsa Almaya Niyetliyiz

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-2010-hyundai-sonata-2-0-crdi-vgt-h-matic-full-beyaz-37-bin-km-67764232/detay#

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim komşu ful+fulünü sıfır olarak 60bine almıştı.H-Maticler sanırım 4ileri değil mi?

Hayırlısı olsun.

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Teşekkürler ,
Şimdi Sıfırı Olmadıgı İçin Bize Nerdeyse Sıfır Fiyatlardan Satıyolar Maalesef :(
Evet 4 İleri . 4 İleri Olmasından Yana Sıkıntım Yok . Sorunsuz Şanzıman , Şanzıman Arızası Motor Arızası Gibi Olmuyor Çözümü Çok Zor Oluyor . O Yüzden 4 İleri Şanzımandan Yana Sıkıntım Yok . Tabiki Şehir İçi Yakıtı Biraz Artırıyor 8 Litre Gibi Bir Tüketimi Var .
Ama Yeni H-Maticler 6 İleri Vites Onlarda Elantrada Var. 10 İleri H-Matic (12 De Olabilir Tam Hatırlamıyorum ) Yapıldı Oda Genesisde Kullanılacaktı :) Teknoloji Nerelere Geldi

Ugur A.

• Ziyaretçi
Bu 4 ileri H-matic dedikleri klasik tork konvertörlü şanzıman mı oluyor peki?

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evet Klasik Tork Konvertörlü Otomatik  Şanzımanın Triptonik Versiyonu :)

Çift Kavramalı Sistemlerinede DCT Diyorlar

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kaptan52;297582
Evet Klasik Tork Konvertörlü Otomatik  Şanzımanın Triptonik Versiyonu :)

Çift Kavramalı Sistemlerinede DCT Diyorlar
DCT=DSG midir peki?

Bir de 10 ileri otomatik şanzıman ne yahu?! Vites atmaktan yol alamaz. İstanbul trafiğinde hele.:D

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evet DSG İle Aynı Sistem :) İlk Defa Velosterda Kullanıldı Başka Araçta Yok Şu anda.

10 İleriyi 5000 CC V8 Motorlu Genesise Koymayı Düşünüyolar :) TR Ye Gelmez Onun Yeri Amerika :D
« Son Düzenleme: 24 Aralık 2011, 22:56:43 Gönderen: kaptan52 »

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Baktığınız araba taş taş :)

Ama iyi para, hele Ankara olduğu için sıfır fiyat çekmeleri normal :) Ankara'da araca plaka takınca fiyatı artıyor neredeyse...

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benim araba da 8 lt yakıyor ş.içinde takılma yakıtına...

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hyundai'nin üst segment aletleri ciddi iyi olur, yok yok olmadığı gibi inanılmaz konforlu, geniş ve rahattır. 93 2.0 GLS'sini kulanmıştık aynen otomatik ve döneminin en donanımlısı, hala konforunu unutmam o aletin. Eminim bu da uzun yolda sülün yavrusu gibi süzülüyordur. Yalnız 52 çok para bu alet için gerçekten.

Çevrimdışı HasanK

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Araç çok güzel zamanında bizde de sonata vardı gerçekten çok konforlu bir araçtı. :) Bu araç dışında size bir önerim daha var saçmalıyorum gibi gelebilir ama Cruzalar var. 2.0 dizel gayet donanımlı. Patron arabası olmaz heralde ama 2.0 dizel otomatik getirdiler ve 60.000 TL gibi sıfır fiyatı var.

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yüksek model olmak zorunda değilse 2006 model 520D öneririm
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Teşekkürler..
Cruze Güzel Bir Araç Donanımlı Bir Araç Ama C Sınıfı Bir Araç Düşünmüyorum :)
BMW Ler Güzel İyi Araçlarda O Fiyatlara Bulmak Çok Zor Birde Hiç Tanımadıgım Bir Araç :(
Aslında Fiyat Çok Da Pahalı Değil 2 Yaşında 40000 Km De D Sınıfı Bir Araç . Bu Fiyata Passat Bakınca Ölmüş Ezilmiş 5-6 Yaşında Passatlar Çıkıyor.. Bana Göre Hiç Bir Artısıda Yok.
E Serisi Mercedeslere Bakıyorum 10 Yaşında 300000 Km De 50-60000 Tl İstiyolar Aman Kalsım Dedim En Mantıklı Bu Oldu

Alıntı yapılan: FF;297640
Hyundai'nin üst segment aletleri ciddi iyi olur, yok  yok olmadığı gibi inanılmaz konforlu, geniş ve rahattır. 93 2.0 GLS'sini  kulanmıştık aynen otomatik ve döneminin en donanımlısı, hala konforunu  unutmam o aletin. Eminim bu da uzun yolda sülün yavrusu gibi  süzülüyordur. Yalnız 52 çok para bu alet için gerçekten.

:) O 93-94 Modelindeki Motor Efsanedir 4G63 Namı Deger Evo Motoru :D . 94 Senesindeki O Araçta Yarı Dijital Klima , 4 Cam Otomatik , Cruise Control Bile Vardı.

Çevrimdışı Colt54

• MIVEC Owner!
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mitsubishiclubtr.com
Cruze'un ESP testi görüntülerini ve arka koltuklarında yolculuk edince.. açıkçası gözümden düştü..

Kaplarının Corsa'nın kapısı kadar bile tok olmaması da ayrı bir muamma.. Ama dıştan şık ve kaslı bir araba o ayrı.

Çevrimdışı HasanK

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Fiyat olarak 50-55 aralığında çok aranırsa temiz 2.0 TDI DSG ve 80.000 altı araç bulabilirsiniz. Şu ara piyasa biraz durgun arada bir düşüyor ama.. :)

Alıntı yapılan: Colt54;297701
Cruze'un ESP testi görüntülerini ve arka koltuklarında yolculuk edince.. açıkçası gözümden düştü..

Kaplarının Corsa'nın kapısı kadar bile tok olmaması da ayrı bir muamma.. Ama dıştan şık ve kaslı bir araba o ayrı.

Cruze euro ncap te kendi sınıfında en yüksek puanla geçen araçlardandır. Ayrıca ESC testinden geçmek için pass almak yeterlidir. Bu şekilde düşünmüyorsanız focusa felanda bakabilirsiniz hepsi nalları dikecek gibi giriyor. Arka koltuklarında yoluculuğa gelince açıkcası içinde yolculuk etmedin hiç bilmiyorum. 2.0 motorlu, otomatik ve dizel(163 bg) olduğu için ayrıca %80 ötv + %18 kdv ye rağmen bu fiyatta(60.000) olduğu için tavsiye ettim.

Yanlış anlaşılmasın kapılar tok değil deyince şey ettiydim bayağı bişey yazmışım.. :D