škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İşte elektrikli Fluence’ın fiyatı!

fenomen · 36 · 11349

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;298153
iki dayımda ömürlerinde renodan başka arabaya binmemişler büyük dayımın toros broadway modus fluence küçüğünde broadway clio meganeI meganeII fluence gidiyoalr bakalım nerde bulacaklar doğru yolu bizde bekliyoruz :D

Tahmin etmek hiç zor değil :D

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;298153
iki dayımda ömürlerinde renodan başka arabaya binmemişler büyük dayımın toros broadway modus fluence küçüğünde broadway clio meganeI meganeII fluence gidiyoalr bakalım nerde bulacaklar doğru yolu bizde bekliyoruz :D
reno bu ülkenin gerçeklerinden birisidir,her yerde servisi,her yerde parça sornsuz bulunuyor,ülkem de herkes konfora bakmıyor nasıl biranönce alıp satabilirimi birinci planda.e böyle olunca haliyle satış rekorlarını hep reno kırıyor.haaaaaa ben olsa bende vermem renoya para.bu elektirkli fluence midir neyse ben hayatta para vermesemde iyi bi rağbet göreceği kuşkusuz yine economi birinci planda olacak.bundan böyle benzin kuyruğu olmıyacak ama istasyonlarda şarj kuyrukları göreceğiz bol bol.:++:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

opel33

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: 06lkn66;298147
evt business diye bi donanımı varmış ben privilege sanıyodum full donanımı business 1.5 dizel edc 110 beygir opsiyonlar dahil 58 bin daha pahalıymışta dayımın dördüncü sıfır renosu olunca hepte aynı bayiden alınca beş bine yakın indirimden bahsediyodu octavia almadığına pişman olmasa bari :(

Hayırlı olsun :) Bunun birde Bold mu Gold mu bi donanınımı varmış :) Sanırım Bold du :) Yeni çıkmış gözüme güzel gelmişti :)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: 06lkn66;298133
büyüğümdür kafa atamasamda dayım aldı 58 bin verdi söyleyebileceğim her lafı söyledim :D
Acaba bayiye gitmeden nasıl bir karışım kullandı ki?!:blm::kiki::gach:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;298169
Acaba bayiye gitmeden nasıl bir karışım kullandı ki?!:blm::kiki::gach:
:++::++:uğur sen bu karışımları biliyorsundur tecrübe konuşuyordur:++:

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
O değilde fiyat bana uygun geldi.Batarya işi kötü sadece.Batarya işi olmazsa atlardım direk sanırım.:D

İstanbul-Ankara 10lira daha ne olsun:)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fenomen;298186
:++::++:uğur sen bu karışımları biliyorsundur tecrübe konuşuyordur:++:
Nasıl bir karışımdıysa artık, ben bile haberdâr değilim!:rm:
Alıntı yapılan: dgn;298189
O değilde fiyat bana uygun geldi.Batarya işi kötü sadece.Batarya işi olmazsa atlardım direk sanırım.:D

İstanbul-Ankara 10lira daha ne olsun:)
Para var huzur var tabii!:rm::hanz::kro:

Çevrimdışı takara34

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
la ceryanlı araba mı olur yaa . çok ekonomi istiyorsanız lpg taktırın istediğiniz arabaya doya doya binin.

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Her Zaman Derim Bu Arabalar Reno Değildir.. Millet Hava Atar İşte Bu Araba Avrupa Uzakdoğulular Ne Anlar Diye .. Ama Bilmezki Altındaki Araba Uzakdoğunun Satılmayan Kimsenin Binmedigi Samsung Oldugunu.. Daha Amerikanın Kapısından Giremiyolar 2-3 Tane Modelini Nissan Logosu Altında Sokuyolar.. Nissan Gibi Bir Firmayla Ortaklaşmasaydı Hala Karbüratörlü Renolara Binerlerdi

Samsung SM3 = Fluence

Samsung SM5 = Latitude

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
la valla desenize o zaman yurdumun insanına ne varsa kakalıyorlar yurdum insanıda langırt diye yutuyorlar.

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;298209
la valla desenize o zaman yurdumun insanına ne varsa kakalıyorlar yurdum insanıda langırt diye yutuyorlar.

Geçen Başka Bir Forumda Gördügüm Yazı (Forum İsmi Vermek İstemiyorum) ;
Bir Olay Olmuş Yazmış İşte Uzakdoğulu Ne Anlar Araba Yapmaktan Avrupalılardan Ögrensinler Falan Filen..

Adamın Kullandıgı Arabada Fluence..

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Hem millete 60 bin liradan montaj yapıyorlar,

Hem de batarya bile senin değil...

06lkn66

• Ziyaretçi
Abi dayım ögretmen galiba cocuklar cok yordu o gün biz tiguan yada yeti düsünüyoruz yaza dogruda o kadar para verilmez demisti babama hatirlatacam o laflarini :)

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: opel33;298157
Hayırlı olsun :) Bunun birde Bold mu Gold mu bi donanınımı varmış :) Sanırım Bold du :) Yeni çıkmış gözüme güzel gelmişti :)

Dayimin oglundan arabanin fotosunu yollamasini istedim foto yokta bunun aynisi abi diye bana üstteki resmi yolladi berkay spor tampon olarak isteniyomus galiba bahsettigin yeni donanim bizde business olarak geciyo olabilir... Çocuk diyo abi bayide begendigimizde biseye benzemiyodu teslim almaya gittigimizde araba ucak gibi geldi gözümüze bu tamponlar falan cok degistiriyo arabayi sizde bundan alin bütün aile ayni arabalara binelim dedi yok biz superb yada tiguan alacaz dedim onlar cok para diyo hala kapat msni lan dedim kovdum :++: :++: :++: