škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kia K5 ve K7

FF · 48 · 14311

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı MadeN

• Virüs Yemiş Masum Köylü
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ulysses;298827
Sorun cikaracak parca var miydi ki. Taksicileri ref. Almak mantikli degil. Herkes istedigi araci alir. Ben de dusunuyorum kia'yi, hanim icin kucuk s.ici arabasi. Getir gotur icin. Ama daha ilerisi icin dusunulecek bir araba olursa zannetmiyorim.

Tabi bunlar kişisel tercihler burda herkes yazsa 200 sayfa yazı olur..

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: MadeN;298856
Tabi bunlar kişisel tercihler burda herkes yazsa 200 sayfa yazı olur..

taksiciler ref. almak mantikli degil. bu kisisel tercih degil mesela. herkes albea da alir o zaman. neyse ne tartismaya gerek yok. onemli olan f/p orani. performansin icerisinde kaliteyi de katiyorum ben :)

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dayanıksız Dediniz Bende Taksiden Örnek Verdim. Motoruna Şanzımanına Zaten Bişey Demek Olmaz.O Otomatik Şanzımanları 10 Tane Dsg Saglamlığında. Motorlarıda; 1.6 Atmosferik 140 Hp. 1.6 T-Gdi 208 Hp 1.6 Dizel 128 hp :) Hyundai -Kia nın son yıllarda aldığı 100 lerce ôdülde cabası

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kaptan52;298920
Dayanıksız Dediniz Bende Taksiden Örnek Verdim. Motoruna Şanzımanına Zaten Bişey Demek Olmaz.O Otomatik Şanzımanları 10 Tane Dsg Saglamlığında. Motorlarıda; 1.6 Atmosferik 140 Hp. 1.6 T-Gdi 208 Hp 1.6 Dizel 128 hp :) Hyundai -Kia nın son yıllarda aldığı 100 lerce ôdülde cabası

burda kia-hyundai fanatikligi yapmak da garip. vw'de de 3.14 pi dizel-benzin motor cikariyormus. 10 kaplan gucundeymis arazide.

sonucta ben taksici degilim. taksiye de cok binerim, daha saglam bi hyundai araca da binmedim. ayrica referans alacaksak y.disini da referans alalim. orda da adamlar hyundai kullanmiyorlar. taksiciyi referans almak nedir yav :++:

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Nerde Hyundai Kullanmıyolar ? Amerika Ya Bakın Derim. Bu Fanatiklik Degil Gerçeklerdir..

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kaptan52;298943
Nerde Hyundai Kullanmıyolar ? Amerika Ya Bakın Derim. Bu Fanatiklik Degil Gerçeklerdir..

goruyorum ve new york taksi ihalesi diyerek arttiriyorum.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Amerika olayı başka...Onların zevki başka..Avrupa'dan örnek lazım..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kia son senelerde abd de satışları cidden yüksek sebeb mi ekonomik ve ucuz

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Almanya'da polis arabaları BMW, Porsche, taksiler Mercedes :P

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mygokhan;298979
Amerika olayı başka...Onların zevki başka..Avrupa'dan örnek lazım..

Biliyorum ama arkadas amerika ornegi istemis. Yoksa daha onceden de soyledigim gibi amerika olayi baska.

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sadece Örnek Amerika Dedim ; Hyundainin Avrupa Pazarı Ayrıdır Amerikan Pazarı Ayrıdır.. Örnegin İ Serileri Avrupa İçindir. Sonata , Accent Blue, Elantra Amerika Pazarı İçindir. Bunu Euro-Ncapten Görebilirsiniz Amerika Pazarı İçin Olan Araçlar O Listede Yoktur..

Neyse Siz Binin Skodanıza , Ben Uzakdoğu Araçlarıyla Mutluyum , Sonuçta Sorunsuz Araçlar.. Arıza Nedir Bilmezler. Çok Şükür Onun Sayesinde Para Kazanıyorum.
« Son Düzenleme: 28 Aralık 2011, 20:23:38 Gönderen: kaptan52 »

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kaptan52;299106
Sadece Örnek Amerika Dedim ; Hyundainin Avrupa Pazarı Ayrıdır Amerikan Pazarı Ayrıdır.. Örnegin İ Serileri Avrupa İçindir. Sonata , Accent Blue, Elantra Amerika Pazarı İçindir. Bunu Euro-Ncapten Görebilirsiniz Amerika Pazarı İçin Olan Araçlar O Listede Yoktur..

Neyse Siz Binin Skodanıza , Ben Uzakdoğu Araçlarıyla Mutluyum , Sonuçta Sorunsuz Araçlar.. Arıza Nedir Bilmezler. Çok Şükür Onun Sayesinde Para Kazanıyorum.

Ornek amerika dediniz ben de amerikada oyle bir ornegin olmadigini soyledim. Para kazanabilirsiniz ticari aractir bisey demem, anlamam cunku ticariden. kim bilir ne sorunlari vardir ama fabrikaya geri cagirmiyorlardir. Euro ncap'e de fazla guvenmeyin. Uretirken hersey degisiyor. Halen yollarda giden bir suru buzdolabi var hem de bes yildizli. Ben bugun skoda binerim yarin toyota, honda, renault. Ben tuketiciyim, skoda aldigimda aradigim ozelliklerdeydi aldim. Yarin baska marka olur aradiklarim arasinda ona binerim, fanatiklik yapmam.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: ulysses;299208
...yollarda giden bir suru buzdolabi var hem de bes yildizli...
:wnk:  :wnk:  :wnk:  :wnk:  :wnk:  :wnk:  :wnk:  :wnk:  :wnk:  :wnk:

Çevrimdışı flash41

• White Dead Angel
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ulysses;299208
Ornek amerika dediniz ben de amerikada oyle bir ornegin olmadigini soyledim. Para kazanabilirsiniz ticari aractir bisey demem, anlamam cunku ticariden. kim bilir ne sorunlari vardir ama fabrikaya geri cagirmiyorlardir. Euro ncap'e de fazla guvenmeyin. Uretirken hersey degisiyor. Halen yollarda giden bir suru buzdolabi var hem de bes yildizli. Ben bugun skoda binerim yarin toyota, honda, renault. Ben tuketiciyim, skoda aldigimda aradigim ozelliklerdeydi aldim. Yarin baska marka olur aradiklarim arasinda ona binerim, fanatiklik yapmam.

Evet Doğruları Söylemek Fanatiklikse Fanatiğiz...
Buyrun Size Fanatiklik...

http://www.aa.com.tr/tr/component/pwajanshaber/?layout=sirkethaberayrinti&shid=1808