škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Teşhir ürünü alınırsa olanlar

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı medmania

• Garajperest
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün elektroworldden canon mp5250 diye bir modelini aldım. Başka ürün kalmadığını söyledikleri için teşhir ürününü aldım. Kutuya koyarlarken iyi bakın eksik parça olmasın dedim. Printhead denen parçanın olmadığını farkettim, sonra yazıcı içinde kartuş yerleştirme bölümünü görünce "Ha ,teşhir ürünü içine takmışsınız işte dedim" he tabi tabi dediler. Gel gör ki yazıcı içindeki o parçanın da içine yerleştirilen araba küllüğü gibi bişeymiş meğer o parça. Evde printer kartuşalrını açtım yerleştireyim dedim, tabi sonuç hüsran internetten videolarına bakınca da o parçanın eksik olduğuna emin oldum. Yarın geri götürecem bakalım ama alacaklarını zannetmiyorum. Umarım eksik parçayı bi taraflara koymuşlardır da bulurlar. Umarım kendi printerındakini kıran filan biri araklamamıştır mağazadan :( Ne yazık ki dikkatsizce yaptığım bu hata bana pahalıya mal olabilir. Tüketici hakkı desem eksik olduğunu ispat da edemem. Olmadı canon'a mail atıp eksik parçayı temin etmeye çalışıcaz artık. Siz siz olun teşhir ürünü almayın. Bende yapmazdım ya, bi kere hata etmiş bulunduk.

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Affınıza sığınarak;

"Tecrübe hayatta yenilen kaziklardir" demiş bir büyük zat.. :)

Çevrimdışı agasarca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun. Yazıcı gibi aletlerde teşhir ürünü eksik parça yoksa sorun olmaz. Kamera, TV gibi teşhirde açık tutulan ürünlerin ömründe azalma olduğundan daha da dikkat etmeli.
Teşhir de olsa garantisi olmalı. Bildiğim kadarıyla özürlü (yada teşhir) ürünlerde sadece değişim olmuyor.
Elektroworld TeknoSa gibi kastırmaz. Bir arkadaşım iade esnekliklerini beğeniyordu.

Çevrimdışı RoLaN

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı medmania

• Garajperest
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ürünü geri aldılar arkadaşlar bende tefal actifry aldım.

Çevrimdışı ahmedb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
iyi hayırlı olsun.memleket deðiþiyor... yavaþ yavaþ

"Her ne ki elde yok ihtiyaçta vardır..
."

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ahmedb;298645
iyi hayırlı olsun.memleket deðiþiyor... yavaþ yavaþ

Memlekette yakında Türk firması kalmayacağından ve de satılmadık çok az yer kaldığından zaar pek tabi memleket ufaktan değişiyor.
Electroworld, Bauhaus, Gima, Migros, Metro....vs
O bir Türk firması olaydı, gardaşım bağane derdi çıkardı işin içinden.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı ahmedb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ooo mevzuuu derinleşecek...:knp:
Hakan benle polemiğe girme:kvg:  :)
(ama eskisinden kötü olmayacağız ...):gach:

"Her ne ki elde yok ihtiyaçta vardır..
."