škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yardım arkadaşlar pc toplama hk.

MadeN · 26 · 7089

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı MadeN

• Virüs Yemiş Masum Köylü
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
valla arkadaşlar beklemek - beklememek arası gidip geliyorum..

siz ne dersiniz?

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bence Bekleyin. Dolar Ve Şu Tayvandaki Sel Olayı Yüzünden Zaten Harddisklerde Uçtu Yavaş Yavaş Düşüyor Belkide Düştüde Bizim Distribitörler Fırsat Bu Fırsat Diyip Bizi Kazıklıyolar..
Şöyle Bir Yılbaşını 15-20 Gün Atlatın Derim

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hop ben geldim :D

AMD FX X4 4100 SOKET AM3+ 3.6GHZ 12MB CACHE 32NM 320 tl

ASUS M5A78L-M LX AMD 760G/SB710 AM3+ DDR3 1866MHZ 160 tl

XIGMATEK ASGARD PURE BLACK EDITION 500W 181 tl

PIONEER DVR-S19LBK 24X ± DOUBLE LAYER LABELFLASH  71 tl

POWERCOLOR HD6790 GDDR5 1GB 256BIT  355 tl

GSKILL 8GB (2X4GB) RIPJAWSX DDR3 1600MHZ CL9 1.5V 167 tl

WD 3.5" 1TB CAVIAR GREEN INTELLIPOWER SATA 3.0  387 tl

Sistemi vatandan yazdım şu an direk kampanyasız fiyatlarını yazdım ama tavsiyem 1 hafta beklemen ve Vatan %25 indirim yaptığı zaman sipariş vermen o zaman bu sistem 1237 tl ye gelicek şu an 1647 tutuyor:)

Çevrimdışı takara34

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
avradına yandığımın ülkesinde.   insanlar ne zaman insan olacak çok merak ediyorum? afattan felaketten fırsat yaratmak kalleşlik değilmi? zaten sen o malı getirip satarken kar alıyorsunç
tüccarı üçkağıtçı, sanayideki ustası üçkağıtçı, başımızdakiler üçkağıtçı...  offf offff
neyse ben bir sigara içip yatayım...  :(

Çevrimdışı MadeN

• Virüs Yemiş Masum Köylü
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar diyorumki HDD 'ler bu kadar pahalı iken ben önce bi 60GB'lık  SSD alayım. Evde benim 500gb harici var depolamayı bir süre ona  yaparım.. HDD 'ler biraz düşünce de çakarım 1TB 'ı.. ne dersiniz?

bu arada teşekkürederim kadir..

sence X4 4100 'mü yoksa X4 955 BE 'mi?

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MadeN;299598
Arkadaşlar diyorumki HDD 'ler bu kadar pahalı iken ben önce bi 60GB'lık  SSD alayım. Evde benim 500gb harici var depolamayı bir süre ona  yaparım.. HDD 'ler biraz düşünce de çakarım 1TB 'ı.. ne dersiniz?

bu arada teşekkürederim kadir..

sence X4 4100 'mü yoksa X4 955 BE 'mi?

Kesinlikle X4:ok:

Elinizde sata HDD varsa bence hiç hdd almayın direk sistemi ona kurun derim :)

Bu arada vatanda %20 kampanya var duyrulur :)

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle AMD-Intel tartışmasına hiç girmeyelim. Ben takıldığım tüm teknoloji forumlarında bunun kavgasını gördüm. Sonu hiç bir yere varmıyor. Para varsa Intel alırsın, böyle kısıtlı bütçe varsa AMD'ye yönelirsin. Her ikisi de işlemci her ikisi de iş görüyor sonuçta. AMD alma ısınıyor diyenlere Intel'in Prescott serilerinin ne kadar ısındığına bakmasını söylerim. 70-80 dereceden aşağı düşmezdi onlar. AMD ısınıyor cümlesi çok komik bir şehir efsanesidir.

Bu benim değerler. Birisi masa üstünde boşta dururken, diğeri oyundayken. Gayet serinler gördüğünüz gibi.

HDD olayına gelirsek, fiyatlarını artıran bizimkiler değil. Seagate başkanı geçen açıklama yaptı daha bir sene boyunca disk fiyatlarının düşmesini beklemeyin bütün parça üreticileri dizlerine kadar suyun içinde diye. Gerçi şu anda satılanlar belki geçen seneki domates olayı gibi olmuş olabilir. Domates yok diye 2 senelik salçaların bile fiyatı 2 katına çıkmıştı. Ama eldeki stoklar erimeye başladı bundan sonra gelenler daha da pahalanabilir.

Sonuca gelirsek Kadir'in önerdiği sistem gayet güzel.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı takara34

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;305434
Vatan bilgisayarda %25 indirim var duyrulur :)

hiç bir cacığa yaramaz her gün takip ederim. aptalca bir indirim sistemleri kampanya tarzları var.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: takara34;305484
hiç bir cacığa yaramaz her gün takip ederim. aptalca bir indirim sistemleri kampanya tarzları var.

Genede piyasadan uyguna geliyor :)

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;305487
Genede piyasadan uyguna geliyor :)

Kesinlikle :)

3-4 sene önce piyasa ortalaması 230-240$ olup 200$'a bile yaklaşmayan ekran kartını 185$'a verdiler :) 10-15 firmaya baktık en düşüğü 225'mi ne demişti, onuda kanırta kanırta yani :) feci stok çalıştıkları için yüklü mal çekebiliyorlar, bu da fiyatlarına yansıyor :) zaman zaman çok güzel rakamlar yakalanıyor :)
Ordaki elemanlar ile sohbet ederim bazen böyle kafa olanları olur, ürün işte neyse, derim 100$ bu ya, sizde 75, abi 300 tane var şu anda stokta bu üründen der:)