škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

GJ 3238-Cam/Stop Filmi Uygulaması...

Can · 33 · 10788

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün Gökçen abinin Fabişine cam filmi kaplatmak için Bahçelievlerde bulunan,bir ara forumumuzun buluşmasının gerçekleştiği Meguiars bayiine gittik. Gökçen abi,Sercan ve ben...

Araca daha önce yine beraberce tavan filmi uygulatmıştık. Ayrıca araçta plakalık iptali var. Ancak en büyük eksik cam filmiydi ve bugün oda yapıldı :)
Gökçen abinin ilk tepkisi,araba akvaryum gibiymiş ve dışarda yağmur mu var? oldu :++:

Çekilen filmin markası Elgard,1 numara ve 5 yıl garantili.Ve kapılar sökülmeden 1 saat gibi bir sürede yapıldı.Ufak tefek işçilik hataları çarptı benim gözüme ama suyunu çekmeden bir şey söylemek doğru olmaz. O yüzden daha sonra tekrar kontrol edip duruma göre filmi değiştirmeye gidebiliriz..

Öncelikle araç alana alındı ve dıştan filmin ölçüsü alındı;

Geçenlerde Gökçen abi bahsetmişti,kendisi aracı ufak bir şekilde önden sürtmüştü,20 cm2 lik alanda derin çizikler vardı.Geçen hafta rötuş yaptım,zımparaya bile gerek kalmamış :)

Film uygulaması bitince araç yıkamaya alındı;

Araç kurulanırken muhabbet :)

Ufak bir iç temizlik yapıldı;

Bu arada sinyal ve geri viteslerede en incesinden transparan folyo çekildi,çok tatlı oldu :)

Finish;

Photos By : Sercan Ağaoğlu (Panasonic FZ45) :)

Çevrimdışı CüneytZzz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
MAşallah Maşallah akvaryumdan kurtuldun sonunda Gökçen bii biz kurtulamadık hala kendimi gezerken bii tuhaf hissediyorm bütün gözler üzerimde:D:D:D

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Müşteriyle güzel ilgileniyorlar, bende 3 gün durmadıkça kesin birşey diyemiyicem bakıp görücez. İçerden dışarsı güzel görünüyor görmeme problemi yok, camların rengi değişti haliyle ilk bir saat alışamadım ne oluyoz ? dedim :D

Çok tatlı durdu,bu zamana kadar niye yaptırmamışım dedim. Sercan'a foto çekimleri için teşekkür, Can'da uğraşıp upload ettiği için onada teşekkür,güzel makara yaptık :D

Alıntı yapılan: CüneytZzz;300122
MAşallah Maşallah akvaryumdan kurtuldun sonunda Gökçen bii biz kurtulamadık hala kendimi gezerken bii tuhaf hissediyorm bütün gözler üzerimde:D:D:D

Allah razı olsun müdürüm :D Akvaryum spec elveda :D
-------------------------------------------------

opel33

• Ziyaretçi
Uffff :D
Gökçen geç bile kalmşsın valla çok tatlı olmuş Sercan fotolar bir harika ;)

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Final fotolarında oynama vardır,onuda ben yaptım yani atlamamak lazım :D

opel33

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Can;300128
Final fotolarında oynama vardır,onuda ben yaptım yani atlamamak lazım :D

Bırak şimdi Can yeme bizi :huh: :D Sen sadece sohbet etmişin kurulama esnasında :++:
Şaka bi yana 3ünüz iyi uydurdunuz valla kıskanıyorum ankaraya gelin yoksa biz gelicez yaza doğru :D

Birde sizin videoyu izledim skodacı gökçen diye yüklemiş Sercan Youtube a :D
Bombasınız tek kelime ile :haha:

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: opel33;300131
Bırak şimdi Can yeme bizi :huh: :D Sen sadece sohbet etmişin kurulama esnasında :++:
Şaka bi yana 3ünüz iyi uydurdunuz valla kıskanıyorum ankaraya gelin yoksa biz gelicez yaza doğru :D

Birde sizin videoyu izledim skodacı gökçen diye yüklemiş Sercan Youtube a :D
Bombasınız tek kelime ile :haha:

Skodacı Gökçen ne ya :++: Sercan bu aralar çok kaşınıyo zaten :D  Valla film yaptırıcam gelin dedim,muhabbet olur değişiklik olur falan,sabah sabah kırmadılar geldiler :) Sabah temde açma yiyordum hatta :D

opel33

• Ziyaretçi
Videonu izledin mi sen :D Canla ikiniz bombasınız videoda :D

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: opel33;300135
Videonu izledin mi sen :D Canla ikiniz bombasınız videoda :D

Biliyorum :) Can'la biz yolda neler yapıyoruz ya :D

Alıntı yapılan: Mert;300136
Vaay.. Güle güle kullan abi. :ok:

Sağol kardeşim ;)

opel33

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: gokcen59;300137
Biliyorum :) Can'la biz yolda neler yapıyoruz ya :D

Flim çektirdiğiniz iyi olmuş en azından artık sizi içeride görmezler :++:

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: opel33;300139
Maksat makara bea, başka bir espirisi yok :D Bak yeni üye olan CüneytzZ ile de çok makaramız vardır yolda,gülmekten yolda zor duruyorum öyle diyeyim. :D :D

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: opel33;300139

Cami acar yine yaparlar yapacaklarini filmlerde yakiyo fabis bagiriyo ben burdayim diye :)

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;300141
Cami acar yine yaparlar yapacaklarini filmlerde yakiyo fabis bagiriyo ben burdayim diye :)

Sağol Ömer'im, yapılcak arasındaydı yaptık çok şükür. Biriktirilen öğrenci parası olduğu için çok kıymetli iş oldu :)

06lkn66

• Ziyaretçi
Bende para biriktiriyorum iki aydir kredi kartina dokunmadim subata kadar tahmini bi bin liraya yakin param olur fabiayi 250 bin bakimina sokacam amortisörlerin keceleri iptal kapi lastikleri sag ön cam calismiyo onu falan hallettirecem yaslanan kiza bi estetik sart olduydu hep motor aksamlarina bakmaktan kozmetige zaman ayiramadim uzun zamandir :)