škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bolero-Navigasyon-USB

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı governor92

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Geçmiş konulara baktım ama tam olarak istediğim cevabı alabileceğim bir başlık bulamadım....
Arkadaşlar aracım 2009 superb...Araçta Bolero ekran var...6 cd çalarlı falan...Ama navigasyon sistemi yok...Bluetooth da yok...
şimdi 3 soru...

1. birincisi ve en önenmlisi mevcut sisteme navigasyon ilave edilebilir mi...yoksa haricen kullanmak zorunda mı kalıcam...
2.Bolero teyp de usb girişi var mı...ben bulamadım...flash bellek takmak için...
3.Bluetooth eklenebiir mi...nasıl...

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba;

1. Yüklenmiyor diye biliyorum
2. USB yok
3. Ender elektronik orjinal bluetooth ekipmanını takıyor.

Çevrimdışı governor92

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fastbreak79;301600
Merhaba;

1. Yüklenmiyor diye biliyorum
2. USB yok
3. Ender elektronik orjinal bluetooth ekipmanını takıyor.

Hocam hundai gibi markalarda bile var hocam da bizde niye yok...yani flash bellek e müzik yükleyip dinleme şansımız yok mu...aux girişi diye bir yer var ama onun ne işe yaradığını bilmiyorum...

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Valla niye olmadığını bilmiyorum ama ben şahsen eksikliğini hissetmiyorum, sd-card' tan dinliyorum ben güzel güzel.

AUX  girişi ise harici bir media playerın veya telefonun kulaklık çıkışından alacağınız sesi direk buraya aktarmak içindir.

Örnek:
http://images.gittigidiyor.com/2033/iPhone-Ipod-3-5-mm-Siyah-Makara-AUX-Cable-kablo__20333558_0.jpg

Çevrimdışı governor92

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fastbreak79;301623
Valla niye olmadığını bilmiyorum ama ben şahsen eksikliğini hissetmiyorum, sd-card' tan dinliyorum ben güzel güzel.

SD-CARD GİRİŞİ VAR O ZAMAN...BEN ONU DA GÖREMEDİM...

Çevrimdışı governor92

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fastbreak79;301623
valla niye olmadığını bilmiyorum ama ben şahsen eksikliğini hissetmiyorum, sd-card' tan dinliyorum ben güzel güzel.

Aux girişi ise harici bir media playerın veya telefonun kulaklık çıkışından alacağınız sesi direk buraya aktarmak içindir.

örnek:
http://images.gittigidiyor.com/2033/iphone-ipod-3-5-mm-siyah-makara-aux-cable-kablo__20333558_0.jpg

cd kart girişi var o zaman...ben onu da göremedim

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1 sene kadar önce Ender Elektronik ile görüştüğümde Bolero'yu navigasyonlu hale getirebileceklerini söylemişlerdi ancak fiyat çok yüksekti(1.000 küsür TL)..Bence Ender Elektronik ile görüşün, hem navigasyon dönüşümü işini hem bluetooth işini onlar yapabilir, fiyat bilgisi alırsınız.. Navigasyon işinin maliyeti 1.000-TL'yi geçerse Bolero'yu satıp Columbus'a terfi etmenizi tavsiye ederim..
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Ender Bey'in de söylediği gibi Columbus daha mantıklı olacaktır..

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: governor92;301633
cd kart girişi var o zaman...ben onu da göremedim

evet SD kart girişi var, en altta ortadaki boşluk.

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: governor92;301599
Geçmiş konulara baktım ama tam olarak istediğim cevabı alabileceğim bir başlık bulamadım....
Arkadaşlar aracım 2009 superb...Araçta Bolero ekran var...6 cd çalarlı falan...Ama navigasyon sistemi yok...Bluetooth da yok...
şimdi 3 soru...

1. birincisi ve en önenmlisi mevcut sisteme navigasyon ilave edilebilir mi...yoksa haricen kullanmak zorunda mı kalıcam...
2.Bolero teyp de usb girişi var mı...ben bulamadım...flash bellek takmak için...
3.Bluetooth eklenebiir mi...nasıl...

Degistirecekseniz boleronuza takibim.

Çevrimdışı governor92

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ulysses;301701
Degistirecekseniz boleronuza takibim.

mevcut sisteme ilaveler yapılabilirse iyi olur tabi ama değiştirmeyi düşünmüyorum şimdilik hocam...

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bluetooth navigasyondan ayrı bir modül, yani bolero ve columbus ana üniteleri icinde bluetooth barındırmaz, USB media ya da iPod adaptoru de ayrı bir aparat, sonradan montajı Bluetooth gibi mümkün olması lazım ancak sd slotu hem usb flashdan çok daha pratikken hiç tercih edilesi değil. Media in girişleri de standart değil zaten üstüne bir de adaptor takılması gerekiyor, standart USB mı olacak, mini USB mı, iPod mu hepsi ayrı uç, en pratiği sd kart, 32 gb a kadar yolu var.

Bluetooth ses kontrol destekli Premium  modül  750 lira civarında monte ediliyor, ki bu A2DP üzerinden medya da oynatilabilecegi anlamına geliyor.

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rumiexile;301808
Bluetooth navigasyondan ayrı bir modül, yani bolero ve columbus ana üniteleri icinde bluetooth barındırmaz, USB media ya da iPod adaptoru de ayrı bir aparat, sonradan montajı Bluetooth gibi mümkün olması lazım ancak sd slotu hem usb flashdan çok daha pratikken hiç tercih edilesi değil. Media in girişleri de standart değil zaten üstüne bir de adaptor takılması gerekiyor, standart USB mı olacak, mini USB mı, iPod mu hepsi ayrı uç, en pratiği sd kart, 32 gb a kadar yolu var.

Bluetooth ses kontrol destekli Premium  modül  750 lira civarında monte ediliyor, ki bu A2DP üzerinden medya da oynatilabilecegi anlamına geliyor.

1-boleroya navigasyon özelliği eklenebiliyor 1.000tl
http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-arac-elektronigi-multimedya-navigasyon-rcd510-bolero-navigasyon-multimedya-sistemi-28997989/detay

2-Boleroya bluetooth(cepten a2dp ile müzik ve arama) eklenebiliyor 950tl

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-arac-elektronigi-arac-telefonlari-volkswagen-skoda-seat-bluetooth-kiti/detay

3-istediğiniz tip usb ve/veya iphone-ipod vs de ekleyebilirsiniz fiyat 300-900 arası değişir.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

Çevrimdışı governor92

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fastbreak79;301654
evet SD kart girişi var, en altta ortadaki boşluk.

sd- kart alayım dedim...sipariş etmek için arkadaşı çağırdım baktı....bunun kapasitesini biliyo musun dedi...bilmiyorum dedim...arkadaşlar en çok kaç gb lik sd- kart taklıyor ....16gb fazlasıyla yeter ama 16 gb ı kabul ediyor mu ....

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: governor92;303431
sd- kart alayım dedim...sipariş etmek için arkadaşı çağırdım baktı....bunun kapasitesini biliyo musun dedi...bilmiyorum dedim...arkadaşlar en çok kaç gb lik sd- kart taklıyor ....16gb fazlasıyla yeter ama 16 gb ı kabul ediyor mu ....
2 GB diye hatırlıyorum ben..
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...