škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yaris'e varmısınız ?

0 Üye ve 13 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı osiiso

• ST Sivas Şubesi
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar sabırsızlıkla beklediğimiz yeni aracımıza kavuştuk nihayet, taaa İtalyalardan kalktı geldi,

Yaris 1.3 CVT 7 ileri 100 hp + Konfor plus paket

Eşim renk konusunda kırmızı düşünüyordu ama bir türlü bulamadık, en son siyaha karar kıldık, artık elimizden geleni yapıcaz, rahat, konforlu tatlı bir araç, eşim artık ev oturmalarına giderken arkadaşlarının açık adresini istiyor navigasyonu varya :++:, şimdilik gayet memnunuz, hep de öyle olur inşallah, Rabbim herkese en iyilerini nasip etsin :)

resimlerini ekliyorum :)

( Note : Aracı alma dönemimizde yıkama konusunda hassas olmalarını çok rica ettim ,hatta sadece su tutun verin dedim, ama işgüzar yıkamacı su tutmuş ve bezle güzelce silmiş, tabi arkasında bir süre örümcek ağı... :(

satıcı durumu kurtarmak için aracı yarın teslim edelim biz burada pasta yaptıralım dedi ama adam yapıcanı yapmış,

Açıkcası bu konuda volkswagen tebrik ediyorum plazalarındaki araçlarında bi tane çizik yoktu, toyota müşteri memnuniyeti diyor ama hala servis sonrası araçları fırça ile yıkıyorlar,

sıcak bi havada uygulama yapayım diyorum, acaba Aquartz reload maskeler mi bu çizikleri en azından bahara kadar olmadı glaze + colli yapayım artık)

Teşekkürler :)
« Son Düzenleme: 05 Ocak 2012, 19:00:40 Gönderen: osiiso »
.

[SIGPIC][/SIGPIC]

"2007 Corolla 1.6 MMT Xenon+VSC"

Çevrimdışı özkan82

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun güle güle kullanın, çil çil yanıyor haylaz japon. Ne ile köpürttünüz böyle ? 58 plakası görünce bana biseyler oluyor memlekete gidip geldim bir an :)

Çevrimdışı osiiso

• ST Sivas Şubesi
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özkan82;302137
Hayırlı olsun güle güle kullanın, çil çil yanıyor haylaz japon. Ne ile köpürttünüz böyle ? 58 plakası görünce bana biseyler oluyor memlekete gidip geldim bir an :)

Sağolun, temizliği iyi yapılmamıştı zaten bende eve gelince Atas dls 125 ile verdim köpüğü, verdim köpüğü :)  şimdi gayet temiz :)
.

[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun güzel araç.Reklamlardakinden daha güzel gözüktü gözüme:ok:

Yakıtı, gidişi, oto. vites geçişler vs. daha detaylı yorumlarınızı bekliyorum:)

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Uzakdoğu Candır :) Hayırlı Olsun Çok Şirin Duruyor. Kazasız Belasız Güle Güle Kullanın

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok güzel hayırlı olsun güle güle kullanın :):ok: canlısını daha henüz görmedim ama en azından canlısının fotoğrafını gördük :)

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun . çizikler için üzüldüm ama be olsam serviste pasta cila yaptırmam adamların ne süreceklerini ne kadar aşındırma yapacaklarını bilmeyeceksin bide hare bırakırlarsa gene iş sana düşecek acele etmeden baharda ag radant wax gibi maskeleyici ürünlerle en güzelini sen yaparsın bence

Çevrimdışı kry1459

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı uğurlu olsun. 100 hp 7 ileri gayet iyi. :)

opel33

• Ziyaretçi
Benim hoşuma gitti valla yeni yaris :ok:
Hayırlı olsun :)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun güzel araç ne kadar bagaj kısmını sevmesemde beğendiğim araçlardan birisi :)

Db1

• Ziyaretçi

Çevrimdışı osiiso

• ST Sivas Şubesi
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;302141
Hayırlı olsun güzel araç.Reklamlardakinden daha güzel gözüktü gözüme:ok:

Yakıtı, gidişi, oto. vites geçişler vs. daha detaylı yorumlarınızı bekliyorum:)

Valla kullanmak çok keyifli, sanki ağır büyük bir araba kullanıyormuşunuz havası veriyor, iç hacmi, bacak mesafesi gayet başarılı, malzeme kalitesi çok iyi,  160-170 km hıza çok çabuk çıkıyor, test'de basmıştım,

ve en güzel yanı mükemmel vites geçişleri, ne bir vuruntu, ne bir yığılma kesinlikle hiçbirşey hissetmiyorsunuz, zaten vites yokmuş, yani sınırsız vites seçeneği varmış, vites geçişlerini hiç hissetmiyorsunuz, harika valla :ok:

yakıt değerlerini ölçecek kadar daha kullanmadık, ama katalog değeri
şehir içi :6,3 ki bana 7-7,5 yaksa bile yeter :) artı bizim hanım sakin bir kullanıcıdır, ama günündeyse kimse tutamaz, lots of makas  :++:

Alıntı yapılan: barbaros61;302155
hayırlı olsun . çizikler için üzüldüm ama be olsam serviste pasta cila yaptırmam adamların ne süreceklerini ne kadar aşındırma yapacaklarını bilmeyeceksin bide hare bırakırlarsa gene iş sana düşecek acele etmeden baharda ag radant wax gibi maskeleyici ürünlerle en güzelini sen yaparsın bence

tabi kesinlikle o hatayı yapmam, adamlar bana sağlam arabayı teslim edemediler birde pasta için onlara bırakırmıyım, havalar biraz ısınsın kendim hallederim :ok:
.

[SIGPIC][/SIGPIC]

opel33

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: osiiso;302308
yakıt değerlerini ölçecek kadar daha kullanmadık, ama katalog değeri şehir içi :6,3 ki bana 7-7,5 yaksa bile yeter :) artı bizim hanım sakin bir kullanıcıdır, ama günündeyse kimse tutamaz, lots of makas  :++:

:ok::ok: :++:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Kazasız belasız İnşaallah.

Benim bildiğim CVT şanzımanlar kademesizdir; ancak buna 7 ileri denmiş. Manuel moda alınca mı 7 ileri şeklinde kullanılabiliyor demek istemişler acaba? Bilginiz var mıdır?

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kazasız sürüşler..En sonunda tasarımını beğendiğim bir yaris çıktı :)

Siyah renge bakması zor..Umarım zorluk çekmezsiniz :D

Mahsuru yoksa kaça mal oldu?
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI