škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

rcd 510 teyp okti a5'e uyarmı?

Ziyaretçi · 20 · 7956

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

norton772

• Ziyaretçi
arkadaşlar bende 2010 octavia classic 1.6 tdi var. acaba vw rcd510 serisi teypler bizim arabaya uyarmı? sanırım farklı tipte çerçeveler satılıyormuş teyplere uyumlu ama olurmu acaba? şahsen bir bolero diye kalkıpta bir dünya para vermek istemiyorum teyp işine.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı mertozbek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benm bildiğim üstteki teyp ve alttaki o eşya gözü gibi bölmeyi çıkartınca direk oraya oturuyo olması lazım ama yanlısım da olabilir. çerçeveler normal 7 inc lik double din takmak için gerekiyor o alanı biraz küçültüyor

Çevrimdışı Bartman

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben de standart teybi çıkartıp yerine Zenec 2010 taktırdım, rcd 510'u da araştırmıştım, uyumlu, sadece çerçeve değişimi gerekiyor, o da 80 TL civarında. Soket MFD bilgi sistemi vs uyumlu.

Çevrimdışı yarhasan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
rcd 510 var bende 600 e verebilirim

vosvagen de 450 euro kadar fiyatı

norton772

• Ziyaretçi
teyp ne durumda acaba? yani yenimi eski mi ne kadar kullanılmış bilgi verebilirmisiniz. aslında ben 500 tl ye buldum ama sizin rcd510 hakkında da bilgi alabilirmiyim biraz

Çevrimdışı yarhasan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: norton772;303206
teyp ne durumda acaba? yani yenimi eski mi ne kadar kullanılmış bilgi verebilirmisiniz. aslında ben 500 tl ye buldum ama sizin rcd510 hakkında da bilgi alabilirmiyim biraz

piyasada çok çalıntı var oyüzden sıkıntılı ben RNS 510 aldığım için RCD 510 u satıyorum pin kodu mevcut al tak şeklinde  sorunsuz sıkıntısız kendi aracımdan söktm dokunmatik 6li cd çalar sd kart desteği var.

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: yarhasan;303180
rcd 510 var bende 600 e verebilirim

vosvagen de 450 euro kadar fiyatı

ben de talip olabilirim. ama sadece cerceveyi kolay bulur muyum bi de bulursam kesin olur mu. onun dusuncesindeyim.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: ulysses;303279
ben de talip olabilirim. ama sadece cerceveyi kolay bulur muyum bi de bulursam kesin olur mu. onun dusuncesindeyim.

superskoda.com sitesinde var, hatta forumda linki de vardı benzer bir konuda

Çevrimdışı szhehh

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bartman;303175
Ben de standart teybi çıkartıp yerine Zenec 2010 taktırdım, rcd 510'u da araştırmıştım, uyumlu, sadece çerçeve değişimi gerekiyor, o da 80 TL civarında. Soket MFD bilgi sistemi vs uyumlu.

zenec i kaça taktırdın acaba? zenec i doğuş grubu özel olarak getiriyormuş ve işviçrede özel olarak skodaya uygun yapılıyormuş bütün fonksiyonlarıyla çalışıyormuş diye duydum sence?

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: szhehh;305365
zenec i kaça taktırdın acaba? zenec i doğuş grubu özel olarak getiriyormuş ve işviçrede özel olarak skodaya uygun yapılıyormuş bütün fonksiyonlarıyla çalışıyormuş diye duydum sence?

skodaya ozel degil de vw grubuna ozel.

Çevrimdışı zaf01

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bence Herzaman Orjinaldan şaşmıcaksın onu yapan mühendis yapsaydı o teyp i yapardı zaten :) saygıLarr

Çevrimdışı WebKings

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı
Bence Herzaman Orjinaldan şaşmıcaksın onu yapan mühendis yapsaydı o teyp i yapardı zaten  saygıLarr

hocam öyle şey olur mu 3 donanımla geliyor o zaman en baz donanımdaki ni kullanalım orjinal olsun :D Ama bunu yapan mühendisler mutlaka test etmişlerdir zaten test ettikleri için opsiyonel donanım test etmeseler opsiyonel olmazdı :D

Çevrimdışı zaf01

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: norton772;302989
arkadaşlar bende 2010 octavia classic 1.6 tdi var. acaba vw rcd510 serisi teypler bizim arabaya uyarmı? sanırım farklı tipte çerçeveler satılıyormuş teyplere uyumlu ama olurmu acaba? şahsen bir bolero diye kalkıpta bir dünya para vermek istemiyorum teyp işine.

ELimde SWING Var orjinaL Teyp . isTersen Degerine veririm.

norton772

• Ziyaretçi
hocam yanlış anlama da swing teybi ne yapayım ben