škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Diablo 3 Şubat ayında çıkıyormuş

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı medmania

• Garajperest
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FaBeRgE;303855
unutan var mı :)

bu ara sc2 ilk defa 2007de çıkacak denildi 2010'da zoraki çıktı :D

bende birkaç siteye baktım sanırım d3 için hala zaman var, çünkü shopto.net çoktan pre order'u açardı bende alırdım :D

Evet bestbuy sabıkalı diyorlar bu konuda , preorder açmış ama... Hepsiburada da açabilirdi aslında tedarik süresi:1-2 iş yılı:++:

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Ben de eski bir Quake ve Doom hastasıyım :) FPS tipi oyunlar benim de favorim

Çevrimdışı Perfect

• Is Numero Uno
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.facebook.com/Perfectotobakim
Alıntı yapılan: LeChiffre;303821
commandos u hatirlayan var mi?

Unutulurmu ya..

En iyi oyunları oynadım,envai çeşit konsolum var (360, ps3)

Commandosun tadını hiçbiri vermemişti.. Beyond call gibi bişeydi ilk oyunuydu sanırım.. Ne oyundu be. SS ler Gestapolar ... :lklk:

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Duratec;303883
Unutulurmu ya..

En iyi oyunları oynadım,envai çeşit konsolum var (360, ps3)

Commandosun tadını hiçbiri vermemişti.. Beyond call gibi bişeydi ilk oyunuydu sanırım.. Ne oyundu be. SS ler Gestapolar ... :lklk:

sadece bir bolumu gecmek icin defalarca `save` edilip sabaha kadar oynanir mi?

ilki behind enemy lines
ikinci beyond the call of duty

sonrasini cok sevmedim.grafikler zamanin otesinde idi.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fakülte yıllarında Commandos'u internet üzerinde 4 kafadar bağlanıp oynardık :D hey gibi günler, her eleman birbirine muhtaçtı, tam takım oyunu isterdi. Nehir geçilecek bota ihtiyacınız olurdu ve bot sadece sniper'da olurdu, ölürse bittiğinizin resmidir :D ki sniper'ı oynayan arkadaş sağolsun iyi küfürümüzü yemiştir her zaman :D ben komando olurdum, takımı yönetme işi bana bakardı :D alarmm alarmmm :D kim çaldırdı lan bunuuu :D hala tüylerim dikenlenir :D

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Commandos mükemmel bir oyundur. Aynı onun ayar Desperados vardı birde hatırlayanlar varsa, oda müthişti.

Alıntı yapılan: medmania;303807
Ş...siz herifler yaa, bi çıkamadı yıllar oldu. Zaten oyun çıkacak ilk aylarda 300 tane yama çıkacak da o zaman oynanabilir olacak. Mecburide iyi giderdi çıkaydı :)

Zaten 300 tane yama çıkarmamak için bu kadar uzatıyorlar ya. Genelde Blizzard yamaları ırklarda ve yeteneklerde dengeleme yapmak üzerine oluyor.

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;304108
Fakülte yıllarında Commandos'u internet üzerinde 4 kafadar bağlanıp oynardık :D hey gibi günler, her eleman birbirine muhtaçtı, tam takım oyunu isterdi. Nehir geçilecek bota ihtiyacınız olurdu ve bot sadece sniper'da olurdu, ölürse bittiğinizin resmidir :D ki sniper'ı oynayan arkadaş sağolsun iyi küfürümüzü yemiştir her zaman :D ben komando olurdum, takımı yönetme işi bana bakardı :D alarmm alarmmm :D kim çaldırdı lan bunuuu :D hala tüylerim dikenlenir :D

he yaaa...gecenin karanliginda yapismisiz sinek gibi ekrana, alarmla beraber yerimizden firlardik, kufurler girla. ya nasil bir zekanin urunudur oyuna eklenen, nobetciye sigara atip, bakislarini sabitlemek. bir de `was ist das?` deyip kosarak gelmez mi? Adamlarin konusmalari bile siveliydi:++: vay beeee.oynayasim geldi

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu konu havada kalmış :) Oyun 15 mayısta çıkıyor. 20-23 nisan arası Beta'sı herkese açık. Şu anda kuruyor benimki. 3GB'a yakın indirme işlemi yaptı yalnız.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende Doblo sandım bir anda :++:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Beta herkese acik dediler ama coktu sistem. dunden beri giremedim

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Naptınız millet. Ben aldım başladım hemen :) 5 sınıfı da denedim, en güzel monk geldi, onunla devam ediyorum.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende deneyeceğim ilk fırsatta, lakin ilk kullanıcı yorumları pek parlak gelmedi, ona biraz kafam takıldı ama elime almadan genede karar vermem tabi, fanatiği olduğum oyunlardan. Az mı sabahladık başında :)

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Herkes kolay diye eleştiriyor oyunu. Ama eskisi gibi 3 zorluk seviyesi değil 4 zorluk seviyesi var. İlk seviyede tek elle oynuyorsun resmen. Asıl oyun 2. zorluk seviyesinden sonra başlıyor. Ben çok sevdim.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir döneme damgasını vurmuş, efsane, kült olmuş her ne yapım olursa olsun devamını yapmak zordur, daha doğrusu devamında aynı başarıyı kaldığı yerden devam ettirmek zordur. Beklentiler haklı olarak yüksek oluyor, gözün üzerinde kaşın var bahanesi yapılıyor, en ufak şeye kusur bulunuyor. Devam yapımları konusunda genel anlamda benimde hayal kırıklıkları fazlasıyla oldu ama Diablo sanırım olmaz, en azından susuzluğumu alsın yeter :D

Çevrimdışı medmania

• Garajperest
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bende aldım. Hanım ve aile ile tatildeyiz, ancak geceleri biraz oynayabiliyorum şimdilik. Barbar Vecihi ile 2. Act'deyim. HYanlız o kadar sene bekledik aynı harita sistemi üzerine kurmuşlar oyunu:) Yine de güzel hastasıyım:))