škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

GARANTİ Bonus / MTV Kampanyası

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tabteam

• The Chırak
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Az önce Sonax'tan gelen mesajda MTV yi Garanti den yatıranlara
SONAX BOYA TEMİZLEME, PARLATMA VE KORUMA hizmeti  300 tl yerine 150 tl... + 70 Tl değerinde SONAX MC Laren set + İç dış yıkama hediye diye bir mesaj aldım.
Malum, tam da detailing işlerine sarmışken ve çeyiz düzmeye başlamışken (kış nedeniyle zaten yapamıyorum şu ara bişey) ilk olarak burda bir yaptırsam diyorum. Üzerindeki ağır kir vs bi alınsa. Bahar gelip ben çeyizi tamamlayınca da artık sonrasını kendim hallederim diye düşünüyorum.
Bu uygulamalarda kil ve ironcut tarzı bir temizlik yapıyorlar mı acaba bilgisi olanlar var mı? İşlem etkili olur mu? Yoksa o parayı çeyize mi yatırsam? Mc Laren seti zaten satıp başka ürünler almayı düşünüyorum yerine.
« Son Düzenleme: 09 Ocak 2012, 11:42:50 Gönderen: tabteam »

Çevrimdışı agasarca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracınız vergisi 150 TL diyelim. Banka bunun en az 140 TL'sini vergi dairesine veriyordur. Kazancı 10 TL diyelim.

Yaptıkları 3-5 taksit de cabası. Bu noktada bankanın Sonax'ın yaptığı indirimi karşılama imkanı olmadığına göre bu bir kampanya değil Sonax'ın normal fiyata yaptığı bir uygulamadır.

Yine de detaylar öğrenilip kil+polisaj+ koruma varsa yaptrılabilir.

Çevrimdışı tabteam

• The Chırak
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: agasarca;303455
Aracınız vergisi 150 TL diyelim. Banka bunun en az 140 TL'sini vergi dairesine veriyordur. Kazancı 10 TL diyelim.

Yaptıkları 3-5 taksit de cabası. Bu noktada bankanın Sonax'ın yaptığı indirimi karşılama imkanı olmadığına göre bu bir kampanya değil Sonax'ın normal fiyata yaptığı bir uygulamadır.

Yine de detaylar öğrenilip kil+polisaj+ koruma varsa yaptrılabilir.

Normal fiyat 300 tl. bu hizmet karşılığı.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kimse kimseye bedavaya bişey vermeeeez..Zaten o indirimi yapacağı vardır..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tabteam;303459
Normal fiyat 300 tl. bu hizmet karşılığı.

200 liraya iç-dış-motor detaylı temizlik,bakım yaptırdığımızı biliyorum ve çokta iyi yapıyorlar:)

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu kampanyada kil falan yok, temizlik özelliği olan hafif aşındırıcı ürünle şöyle geçip bırakıyorlardı geçen sene forumca takip etmiştik  :)

Yaptıranlar alelacele bir şeyler yapıldı demişlerdi. Bence o paraya yazık, bu forumda..

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Öyle kil falan yok arkadaşlar, öyle uygulamalar yapmıyor adamlar. Emin olun burdaki çoğu insan onlardan daha güzel uygulamalar yapıyor. Doğru dürüst polisajı bile bilmiyorlar. Mutlaka aralarında bu işi düzgün yapan yerler vardır fakat en az %90' ı böyle emin olun.
Zamanında az yaptırmadım Sonax' ta. Ben de o zaman "ayyy ne güzel yapmışlar" diyordum da, buradaki uygulamaları gördükten sonra anladım aslında hiçbirşeyi bilmeden yaptıklarını.

Ben daha da götürmem. Size de yaptırmamanızı öneririm...

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Her bayiden aynı performansı beklemeyin zaten.. Bizim gittiğimiz bayiye aynı anda 3 araba birde yolluyorduk ondan güzel fiyat veriyorlardı.İşçilikleinide ben beğendim şahsen ama yakınımdaki bayilere araba yıkatmak için bile uğramıyorum :)

Çevrimdışı tabteam

• The Chırak
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bilgi ve yorumlarınız için teşekkür ederim. O zaman o paraya çeyizimde eksik kalanları tamamlayayım en iyisi. Allah'ın da hikmeti bu zamana kadar kış görmedik, ben bu işe giriştim yağmur yaş aldı başını gidiyor. Çeyizin ana parçaları hazır bekliyor kutuda ben onlara bakıyorum onlar bana. Evde sözde garaj da var aslında ama sevgili (!) belediyemiz yeni yol çalışması yaptı. kod farkı oluştu araç garaja girerken altı sürtüyor sokamıyorum. Zaten soksam da arabayı sokunca bana hareket edecek alan kalmıyor... Saygıdeğer Peder, zamanında yaparken 50-80 cm daha geniş yapamamış garajı :)

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tabteam;303541
Bilgi ve yorumlarınız için teşekkür ederim. O zaman o paraya çeyizimde eksik kalanları tamamlayayım en iyisi. Allah'ın da hikmeti bu zamana kadar kış görmedik, ben bu işe giriştim yağmur yaş aldı başını gidiyor. Çeyizin ana parçaları hazır bekliyor kutuda ben onlara bakıyorum onlar bana. Evde sözde garaj da var aslında ama sevgili (!) belediyemiz yeni yol çalışması yaptı. kod farkı oluştu araç garaja girerken altı sürtüyor sokamıyorum. Zaten soksam da arabayı sokunca bana hareket edecek alan kalmıyor... Saygıdeğer Peder, zamanında yaparken 50-80 cm daha geniş yapamamış garajı :)

Kışı sıkça sealant uygulayarak atlat, bahara full uygulama yaparsın ;)

Sealant öncesi kil iyi olur ilk seferde

Çevrimdışı tabteam

• The Chırak
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;303482
200 liraya iç-dış-motor detaylı temizlik,bakım yaptırdığımızı biliyorum ve çokta iyi yapıyorlar:)

Geçen yıl ben de yine kampanyadan detaylı iç dış temizlik ozonla dezenfeksiyon yaptırmıştım. işçilikleri fena değildi. Hatta nadir de olsa iç dış yıkamaya oraya veriyorum arabayı. güzel yıkıyorlar. Boya koruma uygulamalarını hiç görmemiştim. O yüzden sordum.

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
demek ki kil kullanan var kullanmayan var...
ben birkaç yıl önce yaptırdım tuzla sonax ta, adam 2 tane sıfır kil bitirdi tersane boyaları yüzünden... yapmıyorlar diyip kestirip atmayın hemen, önce yaptıracağınız bayiye sorun detayları... tuzla sonax ın işçiliği bence çok güzel... normalde sanayi köşesinde kilin ne olduğunu bile bilmeyen boya ustaları bile 150 den aşağı yapmazken, bu sürümden kazanma kampanyası bence yeni başlayacaklar için ideal, hem izleyip teknikleri görme imkanları olur, hem de hediye verdikleri ürünleri de bir süre kullanılır tecrübe kazanma imkanı olur... bence hiç eline makina almamış biri için görerek öğrenme anlamında çok güzel bir fırsat direk araca dalmaktansa...