škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Arabayı vurdum! :( yardım!!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı evilonthemove

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yollar karlı ve berbat haldeydi.ışıklarda frene basmama rağmen duramadım ve önümdeki araca hafifçe vurdum.skoda logosunun olduğu krom parça kırıldı.sizce ne kadar masraf çıkar?kaputta biraz şişme var :( düzeltilir mi?
http://e1201.hizliresim.com/t/d/1rll9.jpg
http://e1201.hizliresim.com/t/d/1rlpg.jpg
« Son Düzenleme: 12 Ocak 2012, 10:38:38 Gönderen: evilonthemove »

Çevrimdışı tabteam

• The Chırak
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle geçmiş olsun.
krom parçayı bilmem ama kaput değişir gibime geliyor.. kasko filan yok mu? kaza tespit tutanağı tutsaydınız.

Çevrimdışı evilonthemove

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tabteam;304757
Öncelikle geçmiş olsun.
krom parçayı bilmem ama kaput değişir gibime geliyor.. kasko filan yok mu? kaza tespit tutanağı tutsaydınız.

saolasın.walla anayoldaydım.lapa lapa kar yağıyordu.vurduğum araçta bişey yoktu.adam bastı gitti bende arkadan gelenlerde duramayıp bana vurur diye fazla beklemek istemedim.panikle tutanak falan aklıma gelmedi.kasko var!napıcam şimdi bilmiyorum.resimlerdede görüldüğü gibi sadece kaputun ön kısmında biraz şişme var ve logo çerçevesi kırıldı.başka hiçbişey yok!kaput değişirse kazalı damgası yemek kötü olacak.

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş Olsun Sadece Krom Parça Değil Kaputtada Sıkıntı Var Maalesef. . Formaliteden Tutanak Tutuyolar Sıkıntı Olmaz

Çevrimdışı evilonthemove

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaptan52;304764
Geçmiş Olsun Sadece Krom Parça Değil Kaputtada Sıkıntı Var Maalesef. . Formaliteden Tutanak Tutuyolar Sıkıntı Olmaz
evet işte sorun o!kaputun ön kısmında şişme var.düzelir mi sizce.değiştirmek çok kötü olacak.büyük kaza yapmışım gibi algılanacak!

Çevrimdışı medmania

• Garajperest
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Çok geçmiş olsun. Can sıkıcı bir durum. Bence bi sanayiye sorun belki yaparım diyen birileri çıkar,araç bu kadarcık şey için değer kaybetmesin. Olmazsa kaskodan değiştirirsiniz mecburen bu fotoğrafları da saklarsınız satarken bu yüzden değişti demek için.

Çevrimdışı tabteam

• The Chırak
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
kaskocunuzu arayıp yardım isteyin. kazalı hali ile resim çekmişsiniz zaten. satarken bu resmi de bulundurun, problem olmaz. serviste yapılırsa kaput değişir kesin. ama dışarıda cepten yaptırırsanız işinin ehli bir kaportacı belki doğrultma ile halledebilir. Yanlız dışarıda yaptırdığınızda masrafı kaskoyu bozdurduğunuzda seneye kaybedeceğiniz indirim oranından daha pahalıya mal olur.

Çevrimdışı evilonthemove

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: medmania;304766
Çok geçmiş olsun. Can sıkıcı bir durum. Bence bi sanayiye sorun belki yaparım diyen birileri çıkar,araç bu kadarcık şey için değer kaybetmesin. Olmazsa kaskodan değiştirirsiniz mecburen bu fotoğrafları da saklarsınız satarken bu yüzden değişti demek için.
çok saol.ya araçta bişey yok sadece kaputun ön kısmı şişmiş biraz.zaten yavaş vurdum.kaput değişince değeri düşüyor dediğin gibi.tutanak tutmadım bi sorun olur mu?

Çevrimdışı Seronet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tunerlifeturkey.com
Geçmiş olsun,
Kasko kullanarak sanayidede işlem yaptırabilirsiniz, ayrıca bu hasar sanayide değişim olmadan düzeltilebilir.

Çevrimdışı evilonthemove

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Seronet;304770
Geçmiş olsun,
Kasko kullanarak sanayidede işlem yaptırabilirsiniz, ayrıca bu hasar sanayide değişim olmadan düzeltilebilir.
saolasın!inşallah hocam.değişim olursa araç sabıkalı olacak ve masrafta artacak:(

Çevrimdışı tabteam

• The Chırak
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
bişey olmaz. değişimden bu kadar korkmayın. şahsen böyle bir araca alıcı olsam, elinde bu şekilde belgeli ispat olduktan sonra, kaputu serviste orjinali ile değişmiş aracı, sanayide doğrultulmuş araca tercih ederim...

Çevrimdışı Aliihsan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ihsan.web.tr
emin ol bu kaputta hiç bişey yok. iyi bi kaportacıya gittin mi eski haline döndürür. o krom parçanın çıkmasını bulamazsın herhalde bulamazsanda hemen gidip sıfır alma pahalıdır kanımca bi süre diğer illerdeki çıkmacılarla irtibat kur uygun fiyattan gelirse al. tamponda da hiç bişey yok eğer görmediğimiz yırtık, pırtık çatlak falan varsa plastik kaynakçıya da uğra onu yaptırıver. toplasan 150liralık masrafı bile yok benim gözümde.. sakın kaskodan falan bişey değiştireyim deme arabana yazık. geçmiş olsun..

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Düzeltme yaparlar boyasız mis gibide olur gibi duruyor..

Geçmiş olsun, bizim burda bir tane usta var.Adam boyasız düzeltme yaptı eski şirket aracına..Valla açıkçası çok şaşırmıştım iç iz bile yoktu.Ve bundan daha kötü bir hasardı..

Takribi krom panjur ile beraber 300-400 TL'yi bulur max.!(İç taraflarda kırılan başka bişey yoksa tabi..)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı Aliihsan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ihsan.web.tr
Alıntı yapılan: tabteam;304773
bişey olmaz. değişimden bu kadar korkmayın. şahsen böyle bir araca alıcı olsam, elinde bu şekilde belgeli ispat olduktan sonra, kaputu serviste orjinali ile değişmiş aracı, sanayide doğrultulmuş araca tercih ederim...

size katılmıyorum ben hemen hemen aynı durumdan dolayı 2004 model corsa araç alıyordum kaputu servis değişimli fotoğraflı belgeli orijinal parçalı  ve faturalıydı diye sonradan servisteki arkadaşlarım ön far ve radyatör podyelerinin olmadığını ama şase bağlantı yerlerinde podyelerin olduğunu ve göğüslüğünde kolay kolay görünmeyecek bi yerde çatlak olduğunu farketti hemde pazarlığı yaparken. sonra da vazgeçtim zaten. sizce ben bi daha servis garantili de olsa öyle bir araç almayı düşünürmüyüm? ki bırakın düşünmeyi artık bakmıyorum bile..

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle