škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Arabayı vurdum! :( yardım!!

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben degistirmistim.benim icin guvenlik onemli mesela, cunku ben biniyorum araca, esnemis, yapisal degisiklige ugramis bir parcaya guvenmem, 2cm daha beni korusa faydadir, cok sey kazandirir. aileniz, sevdikleriniz ve siz bineceksiniz. uzulmeyin boyle seylere. deger kaybedermis, kaybederse kaybetsin benden onemli mi? aracinizi satacak zamanlara ulasmak icin bugunden saglam araclara binmek gerekir.gucunuzun yettigi en guvenli tamirati yaptiriniz.

gecmis olsun. allah saglik sihhat versin
« Son Düzenleme: 12 Ocak 2012, 11:41:04 Gönderen: LeChiffre »

Çevrimdışı Perfect

• Is Numero Uno
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.facebook.com/Perfectotobakim

Çevrimdışı evilonthemove

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;304779
Düzeltme yaparlar boyasız mis gibide olur gibi duruyor..

Geçmiş olsun, bizim burda bir tane usta var.Adam boyasız düzeltme yaptı eski şirket aracına..Valla açıkçası çok şaşırmıştım iç iz bile yoktu.Ve bundan daha kötü bir hasardı..

Takribi krom panjur ile beraber 300-400 TL'yi bulur max.!(İç taraflarda kırılan başka bişey yoksa tabi..)
tşk ederim.hocam zaten kaportada göçük falan yok.sadece ön kısım hafif bombe yapmış.tamponda farlarda hiçbişey yok.tam logonun olduğu yere almış darbeyi.

Çevrimdışı evilonthemove

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
herkese iyi dilekleri ve tavsiyeleri için tşk ederim.allah kimseye kaza bela vermesin!

Çevrimdışı kry1459

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kaput düzeltilebilir cinste gibi duruyor. Krom parçayı da sipariş vererek sıkıntıyı giderebilirsiniz. Geçmiş olsun

Çevrimdışı evilonthemove

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kry1459;304817
Kaput düzeltilebilir cinste gibi duruyor. Krom parçayı da sipariş vererek sıkıntıyı giderebilirsiniz. Geçmiş olsun
hocam parça numarasını falan nerden bulabiliriz acaba.servisi arayıp fiyat sorucamda.

Çevrimdışı evilonthemove

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
logonun bulunduğu krom parçanın fiyatını servisten öğrendim.
fiyat:89 TL  parça kodu:5J0853633A lazım olan olur diye yazdım.inşallah kaza sebebiyle kimseye lazım olmaz!

Çevrimdışı tabteam

• The Chırak
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
bişey değilmiş. İnşallah kaput da sıkıntısız hallolur.

Çevrimdışı Blackbird

• DT Gediklisi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun, kaputu değiştirmek isteyenler olcaktır tamir olmaz bu falan derler onların amaçları nasıl olsa kaskodan para geliyor değiştirelim gitsin.

Fotoğraflarda görüldüğü kadar kolaylıkla tamir edilir gibi, allah daha büyük kazalardan korusun.

Çevrimdışı McOğuz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Benim de sattığım aracımda değişen vardı.
Ben değiştirmeyi doğru buluyorum.
Ama satma aşamasında değişeni var mı sorusuna cevap verirken, kendini anlatamamanın sıkıntısı var ya, o da ayrı bela.
Alan arkadaş sanayiye götürdü ama motor için, kaportada benim konuşurken verdiğim bilgi ile aldı.
Gerçekten sorunsuz yoktu ama olsa idi yanlış olacaktı.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı emrah arıcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun. Bence o kaput değişmeden düzelir
Bir sevda bizimkisi.....

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu aracın kaza yaptığına şahit ister sen söylemesen mümkün değil anlaşılmaz.sakın haaaaaa kaputu değiştireyim demeyin.sadece panjur logo bile sağlam,kaportacının 5 dk sıı alacak işlem içi kaskoyu bile deldirmeyin ve şase sorgulamasında kaza çıkmasın aracınız.ama bunları da kaybetmeyi resimleri bastırıp torpido gözünde bulundurun alıcıya gösterirsiniz.en fazla 200 tl sıkışmış gibi bana.hadi geçmiş olsun.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı evilonthemove

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar hepinize tşk ederim.biraz önce detaylı bi daha baktım skoda logosunun altındaki kısım yani kaputun uç kısmı içe doğru eğilmiş.ayrıca altta ızgaranın içinde kırık siyah plastik bi parça buldum.parçanın üzerinde;
5J0121284 ve rakamların sonunda üstte''E'' harfi ve altta ''F'' harfi var .netten araştırdım ama ne olduğunu anlamadım!
http://www.neoriginal.ru/cat/skoda/part/u/0/mod/1/kat/697/year/2011/grp/1/idcnt/46/subgrp/6399 sanırım linkteki 14 ve 15 numaralı parça!bu konuda bilgisi olan var mı?
« Son Düzenleme: 12 Ocak 2012, 18:45:11 Gönderen: evilonthemove »

Çevrimdışı denizc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle