škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bandırma'ya davet...

Ziyaretçi · 41 · 20097

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kmlyn

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Lemonade;307022
Forumda Bandirma'dan belki bir tek siz varsinizdir ama aramizda Bandirmali veya en azindan o civarlarla(gonen,manyas,erdek)ilgisi olan pek cok kisi vardir eminim.

Istanbul'da olmama ragmen dogma buyume Bandirmali'yim.Malum universite is hayati derken Istanbul'dan kopamiyor insan.Ailem hala orda ve kismetse Ocak sonu gibi 3-4 gunlugune ordayim.

Ayazi,ruzgari hic eksik olmaz oralarin,tepe gazinosu,SMG Lisesi,sahili,cigboregi(eski mekanlarin bazilari kapanmis)cok meshurdur.

Bole bir organizasyon olursa super olur...

Sizinde dediğiniz gibi sanırım bandırma da tekim ama civarlarla alakası olan pek çok kişi vardır forumda. Tarih koymadım ama ilk önce gelme niyetinde olanları tespit etmek. Sizlerin uygun olacağı günü yine sizlerin belirlemesi daha adil bir karar olur kanaatindeyim. Gelme niyetinde olan arkadaşlar gelebileceği günü belirlerse hem emrivaki olmaz hem de daha adil olur. Herkesten cvp bekliyorum.

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aslında fena olmaz ordanda iowa(ilker) in yanına uğramak güzel olurdu bence ama şartlar iş,güç,kar , kış hepsini ayarlamak lazım:)

kmlyn

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: barbaros61;307526
aslında fena olmaz ordanda iowa(ilker) in yanına uğramak güzel olurdu bence ama şartlar iş,güç,kar , kış hepsini ayarlamak lazım:)

ben ıowa ılker e de msj attım. umarım cevabını buraya yazar.

Çevrimdışı ahmedb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
nazik davetiniz için teşekkür ederiz...ya nasip...

"Her ne ki elde yok ihtiyaçta vardır..
."

Çevrimdışı muratt45

• 112 ACİL
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bandırma buluşması olursa ben taze balıkesir'li olarak gelebilirim

Çevrimdışı kevepsi

• Çekirge
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
keşke pat diye çıkıp bir yerlere gidebilsem... ama oto buluşması için şehirdışına buluşmaya gitmek hanımsal açıdan çok riskli :) kendisinin de pek merakı yok bu konulara, hal böyleyken ben söz veremiyorum... nazik davetiniz için teşekkürler :)
Teori ayrııııı, pratik ayrııııı... :kyf:

kmlyn

• Ziyaretçi
Elimden gelen bütün gayreti gösterip pm msj da atıyorum. Bakalım sonuç ne olacak? Hayırlısı.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: kmlyn;307550
Elimden gelen bütün gayreti gösterip pm msj da atıyorum. Bakalım sonuç ne olacak? Hayırlısı.

:ok:

Ben uyarım gidenlere, 1 feribota bakar  ;)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende gelebilirim, ama üşümemek lazım..Hanımla beraber gelebiliriz..Aile ile katılım olursa olabilir.
Bu konuda istekliyiz :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

kmlyn

• Ziyaretçi
kesin geliyorum diyen arkadaşlar gelmek istedikleri günü de yazsınlar. İrfan usta mygökhan gelmek istediğiniz tarihi belirleyin o zaman. diğer arkadaşlar istanbuuul bursa izmir manisa eskişehir...... hadi sizlerden gelecek yok mu?

Çevrimdışı orkestra

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı porschemurat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Karacabey MYO okudum.
Bandırmaya cok gittim geldim o zamanlar.
Güzel yerleri var gercektekn

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yarıyıl tatilinde Ankara'da olacağım, yoksa bizim için de güzel olurdu. Bandırma'yı görmek hiç nasip olmadı.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tarihi cogunluga göre belirlerseniz ona göre bizde uyarız..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

kmlyn

• Ziyaretçi
Bütün forum arkadaşlarından özür dileyerek buluşmaya davet ettim ama 1 haftadır hastalıktan hiçbirşeyle ilgilenemedim. şubat tatili diye dedim ama havalar bir türlü müsait olmadı. mygokhan muratt45 irfan hocam lemanade ayrı ayrı özür dileyerek hava durumunun ilk müsait olduğu pazar günü buluşmayı yapalım diyorum.