škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kar va buz var don var :)

FF · 207 · 49993

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yükseklere bayağı güzel yağıyormuş yahu :D hem buradan gördüklerim hemde akşam haberlerde gördüklerimden sonra emin oldum buna :D
İstanbul kartepe mod on durumuna geçmiş :D daha fazlası olmaz inşallah, bu kadar yeter :D

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: LeChiffre;306096
Havaci olarak kendi kaynaklarimdan ki tutma orani oldukca yuksek, kazalari onlemek ve bilgilendirme yapmak adina, (firsatim oldukca) her sabah 12-24 saatlik periyotlar icin, foruma yazabilirim. Ozellikle geceden ertesi sabah icin bilgiler elimize ulasiyor.Cunku cogu zaman ucusa erken gidiyorum.(5 gibi evden cikarim).Aksam dondugumde de yine ertesi gun icin yazarim.Moderatorler sabit bir baslik v.b acarlarsa, ben seve seve destek olurum.

Siz uygun adla konuyu açın isterseniz ben onu sabitlerim  :ok:

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ana yollar tuzlanmış, hatta sokak araları bile.

Arabanın altının canına okur, altını yıkatmak iyi olur bu buz-don-kar lar bitince

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hani lam kar kış bizim buralara düşmüyor , özledik yaw.

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
konya sabah  neredeyse beyaz örtü ile süslenmişti.yollara ilk izi ben yaptım.kayan kayana idi. yarım saat içinde okullar tatil haberi geldi.
ehliyet alırken karda araç kullanma ile ilgili çalışma yapılmalı Allah muhafaza yollar çok tehlikeli sürücülerle dolu.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1 saatte her taraf bembeyaz oldu su an durum vahim:):)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Ümraniye/Şerifali
Bir heyecanla yağdı geçti, şimdilik sessizlik hâkim. Belki de fırtına öncesi sessizlik. Belki de benim dışarı çıkmamı bekliyordur.:kork1:

Çevrimdışı Colt54

• MIVEC Owner!
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mitsubishiclubtr.com
Sarıyer yükseklerde 2-3cm kar var. Biraz önce dik bi yokuştan toyo proxes 4 lastiklerle çıkamadım :( silikalı ve vakumlu 4 mevsim lastik olmasaydı eve de gelemezdim.. Yolda yaz lastikleri olanlar perişan oldular..

2 yıl önce ilk aldığımda Bolu'da baya karlı yollarda hiç sıkıntı olmamıştı.. ABS bile devreye girmemişti.. Kardaki performansı %50 düşmüş.. 40bin km ve 2 yıl bu kadar etkili olur zaten..

Değiştirirsem, yine bu lastiklerden alıcam. Maşallah.
« Son Düzenleme: 16 Ocak 2012, 17:55:05 Gönderen: Colt54 »

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı takara34

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;306792
Şu an Üsküdar bile bembeyaz oldu  :)
yakacık beyazlar içinde gelin gibi.

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Otoban Bembeyaz Oldu. Çamlıca Gişelerinden Başlıyor , Aslantepeyi Geçiyor , Hasdala Kadar Bembeyaz. 30-40 Km/h La Zor Geldim
« Son Düzenleme: 16 Ocak 2012, 19:09:27 Gönderen: kaptan52 »

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
TEM tıkalı diye şerifali ye girdim. Bütün arabalar duruyordu hatboyu caddesinde. Ben tüm caddeyi geçtim. İniş çıkışlarını bilen bilir. Bu akşam bu arabaya verdiğim parayı tekrar helal ettim

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim Milletimiz Ne Garip Ya , Yerde 4-5 CM Kar Var Hala Hız Yapmalar Birbirinin Kıçına Girip Sağ Sol Çıkmalar Yahu Neyine Güveniyorlar Anlamıyorum. Herkes 30-40 Km/h İle Düzgün Düzgün SAkin Sakin Gidiyor Her Zaman Böyle Adamlar Çıkmak Zorundamı

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abicim durum vahim :D şu anda heryer kilit-i istanbul oldu :D Göztepe'de bayrağı çekti, sokak arasına kadar yoğunluk geldi, millet patır patır kalıyor, öyle abartı değil belki kar ama milletin altındaki 225, 245 bir de üstüne yazlık lastik olunca C serisi falan dinlemiyor :D sabaha kada çözülmez bu trafik :D Skoda karda gidiyor abicim bunu birkez daha anladım, gözünün yağını sevem :D Favorit bile gık demezdi:D Yolda olanlara Allah gayret kuvvet versin, yuvasına çektim arslanımı şimdi sıcak çayımı içip kendime gelmeye çalışıyorum :D her yer felç birkaç gün ellemem yerinden artık.

Çevrimdışı Salih28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
bide şileyi görün :)

ya imageshack den resim eklenmiyo mu?

sonunda halletim :)

« Son Düzenleme: 16 Ocak 2012, 19:57:36 Gönderen: Salih28 »