škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Günlük Hava Durumu

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SekoLive

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
mesleği bu olması gerekiyor yanlıs hatırlamıyorsam :)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MadeN;308572
abi değerlere nerden ulaşıyorsun? birde anlık gösterim var mı?

Alıntı yapılan: SekoLive;308574

Kendileri Pilot olması gerekiyor :ok:

Çevrimdışı MadeN

• Virüs Yemiş Masum Köylü
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
az evvel hrant dink için meşrutiyet cad. de eylem vardı camı açıp bakayım dedim yüzüm dondu.. çok feci yahu.. :(

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MadeN;308580
az evvel hrant dink için meşrutiyet cad. de eylem vardı camı açıp bakayım dedim yüzüm dondu.. çok feci yahu.. :(

Ankara için şu an -11 görünüyor 1-2 saat sonra -14 lere düşücekmiş dikkatli olun :ok:

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MadeN;308572
abi değerlere nerden ulaşıyorsun? birde anlık gösterim var mı?

Yarim saatlik araliklarda mevcut duruma, 24 saatlik de tahminlere ulasabiliyorum.

Alıntı yapılan: SekoLive;308574

meslegimizin bir parcasi diyelim...:)

Alıntı yapılan: kadir_;308575
Kendileri Pilot olması gerekiyor :ok:

evet, hatirladiginiz ve hatirlattiginiz icin tesekkur ederim. Madem detayciyiz, araclarimiza bakim yapiyor, onlari onemsiyor ve profesyonel malzemeler kullaniyoruz, hava durumunun ve sicakligin da onemli oldugunu dusundum. En kotu aramizdan bir kisinin bile evinden/ is yerinden disari cikarken, sagligi/guvenligi icin onlem almasina yardimci olabiliyorsak ne mutlu bize.:ok:

Sabahin ilk isiklarinda yeni bilgilerle gorusmek uzere...
« Son Düzenleme: 19 Ocak 2012, 19:51:23 Gönderen: LeChiffre »

Çevrimdışı MadeN

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Hava durumu bilgisi almadan evden çıkmam, ne olursa olsun, alışkanlık. Lodosu var, vapuru var, İstanbul'da ulaşım önemli ve kritik.

Cepten Accuweather widget'i el altında  :)

Hem evde hem balkonda termometre var, bebekli olunca insan daha da önemsiyor. Ertesi gün yağmur bile olsa bugün hava kuru ise yıkarım aracımı, korumaya alırım boyayı, jantları  :)

Detay delisi işte  :wax:

Çevrimdışı kadtas

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Serkan Bey;
Bu yaptığınız hizmet için teşekkürler. Hiç bir kaynak tutmazken sizinki anlık tutuyor. Sıcaklıklar 1 -2 derece daha soğuk-sıcak oluyor ama o da yükseltiye göre değişiyor.
Kar var diyorsunuz 2 saat o saat aralığında kar yağıyor. Çeşitli yurtiçi ve yurtdışı kaynaklarda bütün gün karlı gözüküyor. Size güvenerek çıkıyorum hiç yanıltmadınız :)

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sabah ucus vardi, biraz uyuyakalinca yazamadim, simdi guncelliyorum, selamlar.

20.01.2012 - (06:00-18:00)

Ankara
Gorus : orta (4km)
Hava : cok bulutlu, ruzgar orta, hafif kar yagisi
Sicaklik : -7
Tahmin : Oglen 11:00-15:00 arasi hafif kar yagisi (aksam guncellenecek)

Istanbul
Gorus : iyi
Hava : Avrupa, parcali bulutlu, ruzgar kuvvetli.........Asya,parcali bulutlu, ruzgar orta siddette
Sicaklik : avrupa 6, asya 4
Tahmin : Avrupa, az bulutlu ve acik....Asya yarin sabah 06:00-08:00 arasi hafif sagnak yagmur. Tum istanbul icin bugun 12:00 den itibaren, yarin ogleden sonraya kadar kuvvetli rugar bekleniyor.(aksam guncellenecek)

Izmir
Hava : acik, ruzgar orta siddette, guneye donuyor
Sicaklik : 5
Tahmin :sabah acik, oglenden itibaren bulutlanma, aksam 19:00-02:00 hafif sagnak, sabah 04:00 den itibaren kuvvetli ruzgar ve sagnak yagis.(gorus 4km ye dusecek) (aksam guncellenecek)

Antalya
Hava : acik, ruzgar kuzeyli, hafif siddete
Sicaklik : 9
Tahmin : Tum gun acik, yarin sabah 05:00-08:00 arasi hafif sagnak yagmur (aksam guncellenecek)

Tum yurtta onumuzdeki hafta sicakliklar 5-10 derece artis gostermesi bekleniyor, su an kar yagisli olan bolgelerde, yagislar yagmur seklinde olacak, yuksek kesimlerde hafif kar/sulu kar devam edecek.

Emniyetli surusler.....:ok:

NOT: Sicakliklar mesajin yayinlandigi saatteki anlik degerlerdir. Yola cikacak arkadaslarim icin gidecekleri yerde havaalani varsa, bana ozelden yazabilirler, gorur gormez cevap yazarim.Ornek: samsun, trabzon, diyarbakir, kars, bursa, isparta v.s.

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;308860
Hava durumu bilgisi almadan evden çıkmam, ne olursa olsun, alışkanlık. Lodosu var, vapuru var, İstanbul'da ulaşım önemli ve kritik.

Cepten Accuweather widget'i el altında  :)

Hem evde hem balkonda termometre var, bebekli olunca insan daha da önemsiyor. Ertesi gün yağmur bile olsa bugün hava kuru ise yıkarım aracımı, korumaya alırım boyayı, jantları  :)

Detay delisi işte  :wax:

O program benim cep telefonumda da var ancak bana yeterli ve hassas gelmiyor. Aldigim bilgiler daha detayli oldugu icin kendim de tahminde bulunabiliyorum.Ayrica uydu fotograflarindan, Avrupa, Balkanlar, Afrika, Rusya ve Arabistan yarim adasi uzerindeki aktiviteleri, ruzgarlari, nem oranlarini,bulutluluk seviyelerini, sicak ve soguk hava cephelerini, alcak ve yuksek basinclari, yildirim aktivitelerini gorebildigim icin, icime sinerek forumla bilgileri paylasabiliyorum.Bu vesileyle ben de kendimi gelistirmis oluyorum:ok:

Not : Bebisler icin ozel hizmetimiz vardir:)

Alıntı yapılan: kadtas;308882
Serkan Bey;
Bu yaptığınız hizmet için teşekkürler. Hiç bir kaynak tutmazken sizinki anlık tutuyor. Sıcaklıklar 1 -2 derece daha soğuk-sıcak oluyor ama o da yükseltiye göre değişiyor.
Kar var diyorsunuz 2 saat o saat aralığında kar yağıyor. Çeşitli yurtiçi ve yurtdışı kaynaklarda bütün gün karlı gözüküyor. Size güvenerek çıkıyorum hiç yanıltmadınız :)

Bir faydamiz olduysa ne mutlu bize.....:ok:

Çevrimdışı MadeN

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Serkan bey yarın Ankara'da yağış varmıdır? :D

artık soruda sorar olduk size, yarın bir aydır temizlik yüzü görmeyen takama bakım yapayım diyorum..

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MadeN;309077
Serkan bey yarın Ankara'da yağış varmıdır? :D

artık soruda sorar olduk size, yarın bir aydır temizlik yüzü görmeyen takama bakım yapayım diyorum..

20.01.2012 - (18:00-06:00)

Ankara
Gorus : orta (8km)
Hava : cok bulutlu, ruzgar sakin
Sicaklik : -6
Tahmin : Yarin sabah 04:00-08:00 arasi puslu (gorus 4km), yarin oglen 11:00-14:00 arasi cok bulutlu ve hafif kar yagisli

Istanbul
Hava : Avrupa, parcali bulutlu, ruzgar guneyli ve kuvvetli.........Asya,cok bulutlu, ruzgar orta siddette, hafif sagnak yagmur
Sicaklik : avrupa 7, asya 4
Tahmin : Avrupa,yarin sabah 02:00-05:00 arasi hafif sagnak yagmur, 10:00-19:00 arasi karla karisik yagmur (gorus 4km ye dusecek) ....Asya bugun 20:00 a kadar yagmur devam edecek, yarin 08:00-11:00 arasi hafif sagnak yagmur tekrar yagacak.. Tum istanbul icin, ozellikle Avrupa yakasi, yarin ogleye kadar kuvvetli rugar bekleniyor.

Izmir
Hava : acik, ruzgar orta siddette, guneye donuyor
Sicaklik : 7
Tahmin :sabah acik, oglenden itibaren bulutlanma, gece  22:00-05:00 arasi hafif sagnak yagmur, yarin sabah 10:00-14:00 arasi kuvvetli ruzgar ve sagnak yagis.(gorus 4km ye dusecek)

Antalya
Hava : acik, ruzgar sakin
Sicaklik : 7
Tahmin : Tum gun acik, yarin sabah ruzgar guneyli, orta siddette, 10:00-14:00 arasi hafif sagnak yagmur.

Tum yurtta onumuzdeki hafta sicakliklar 5-10 derece artis gostermesi bekleniyor, su an kar yagisli olan bolgelerde, yagislar yagmur seklinde olacak, yuksek kesimlerde hafif kar/sulu kar devam edecek.

Emniyetli surusler.....

NOT: Sicakliklar mesajin yayinlandigi saatteki anlik degerlerdir. Yola cikacak arkadaslarim icin gidecekleri yerde havaalani varsa, bana ozelden yazabilirler, gorur gormez cevap yazarim.Ornek: samsun, trabzon, diyarbakir, kars, bursa, isparta v.s.

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
21.01.2012 - (06:00-18:00)

Ankara
Hava : cok bulutlu, ruzgar sakin, sabaha karsi beklenigi gibi kar yagdi.su an durdu
Sicaklik : -6
Tahmin : oglen 11:00-15:00 arasi cok bulutlu ve kar yagisli, oglenden sonra 17:00-20:00 arasi cok bulutlu ve hafif kar yagisli, puslu, gorus 4km

Istanbul
Gorus : orta(6km)
Hava : Avrupa, cok bulutlu, hafif sagnak yagisli .........Asya,cok bulutlu, ruzgar sakin, hafif sagnak yagmur
Sicaklik : avrupa 8, asya 6
Tahmin : Avrupa, tum gun yagisli, sabah 11:00-14:00 arasi sagnak yagmur, ruzgar guneyli yonlerden kuvvetli, gorus 3km ye dusecek.ogleden sonra 14:00-17:00 arasi ruzgar tekrar kuzeyli, saat 16:00-20:00 arasi, firtina ve hafif sagnak yagis (gorus 4km) ....Asya tum gun yagisli, 14:00 den sonra ruzgar ayni sekilde kuzeye donecek.

Izmir
Hava : parcali bulutlu, ruzgar hafif siddette,
Sicaklik : 5
Tahmin :sabah 08:00-10:00 arasi hafif yagmur, oglenden itibaren 13:00-17:00 arasi kuvvetli sagnak yagmur, saat 15:00den sonra ruzgar kuzeye donuyor, aksam 20:00 den sonra az bulutlu, ruzgar sakin

Antalya
Hava : parcali bulutlu, ruzgar sakin
Sicaklik : 8
Tahmin : 10:00 dan sonra bulutlanma artiyor, 12:00 dan sonra ruzgar guneyli, hafif sagnak yagis aksama adar, aksam 20:00 den sonra firtinayla birlikte hafif yagmur. yarin sabaha dogru etkisini yitirecek

EGITIM SIRASINDA IZMIR DE DUSEN PILOT KARDESIMIZ TEGMEN SERKAN SAGIR HENUZ BULUNAMAMISTIR. DUALARIM EN KISA SUREDE BULUNMASI VE EGER SEHIT DUSTUYSE ,HUZURLA UYUYACAGI YERE DEFNEDILMASIDIR.

« Son Düzenleme: 21 Ocak 2012, 09:15:06 Gönderen: LeChiffre »

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Degerli arkadaslarim, yogun is temposu nedeniyle son 2 gundur yorgun dusmustum ve rahatsizlanmistim, yazamadim.Kaldigimiz yerden devam ediyorum. Allah herkese once saglik ve sihhat versin.

Saygilar, selamlar.....

23.01.2012 - (18:00-06:00)

Ankara
Hava : acik, ruzgar sakin,
Sicaklik : -2
Tahmin : ogleden sonra ruzgar biraz hizlaniyor, sabah 05:00-08:00 arasi puslu, gorus 4km, yarin oglene kadar az bulutlu ve acik (sabah guncellenecek)

Istanbul
Hava : Avrupa, parcali bulutlu, ruzgar hafif siddette.........Asya, az bulutlu ve acik, ruzgar orta siddette
Sicaklik : avrupa 9, asya 11
Tahmin : Avrupa, aksam az bulutlu ve acik, yarin sabah 10:00-14:00 arasi cok bulutlu ve sagnak yagisli, gorus 4km ye dusecek ....Asya yarin tum gun az bulutlu ve acik.

Izmir
Hava : acik, ruzgar hafif siddette,
Sicaklik : 11
Tahmin :bu gece 22:00-05:00 arasi hafif sagnak yagmur, yarin sabah 06:00-10:00 arasi puslu (gorus 3km), yarin oglen 12:00-14:00 arasi puslu, firtina esliginde hafif yagmur

Antalya
Hava : az bulutlu ve acik, ruzgar sakin
Sicaklik : 13
Tahmin : aksam 21:00 den sonra bulutlanma, yarin sabah 08:00-12:00 arasi hafif sagnak yagmur.

Tum yurtta beklenen sicaklik yukselisi gerceklesti, persembe gunuden itibaren havalar tekrar soguyacak ve bazi bolgelerimizde kar yagisi tekrar gorulecek.

« Son Düzenleme: 23 Ocak 2012, 18:23:17 Gönderen: LeChiffre »

Çevrimdışı MadeN

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle