škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Günlük Hava Durumu

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hafta sonu İstanbul'a kar yağmasın la :( kar yağmama duasına çıktım resmen :D yola gidecem abicim, kar mar çekemem valli :D

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;310719
Hafta sonu İstanbul'a kar yağmasın la :( kar yağmama duasına çıktım resmen :D yola gidecem abicim, kar mar çekemem valli :D

Kar lastikleri yoksa hele işin zor baki abi :D Sağa çeker takmatik zincirlerle uğraşır durusun :D

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;310723
Kar lastikleri yoksa hele işin zor baki abi :D Sağa çeker takmatik zincirlerle uğraşır durusun :D

İstanbul'da kar lastiği kullanmıyorum ben :D toplasan 1 hafta 10 gün için uğraşamam valli :D forever four mevsim :D buz olmadıktan sonra yeni yağmışta noma problema :D ben yolumu buluyorum tazede yıllardır :D lakin millet üzerinde tepinipte buza çevirdiğinde sıkıntı :D direk sövüyorum o zaman da :D du bakalım yağmaz inşallah, yoksa alternatif cihaz arayışına girişeceğiz artık :D yağmasın Allahım yağmasın :D

06lkn66

• Ziyaretçi
Yolculuk ankara taraflarinaysa serme zincir temin ederiz abi :)

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;310731
Yolculuk ankara taraflarinaysa serme zincir temin ederiz abi :)

Eyvallah sağolasın :):ok: yok bu sefer İstanbul çevresinde olacağım, o kadar açılmayacağım :) bir senesi (sanırım 2006'dı) Ankara'dan çıktığımda cankurtaran'da tipiye yakalandım yalnız :D Ankara günlük güneşlikti oysa :D biliyordum haberim vardı havadan bende ona göre erken çıktığım halde erken yağdı kar :D yaklaşık bir 40-50 km falan yengeç gibi gitmiştim :D sonra normale dönmüştü tabi :D dediğim gibi taze yağanda noma problema :D

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;310726
İstanbul'da kar lastiği kullanmıyorum ben :D toplasan 1 hafta 10 gün için uğraşamam valli :D forever four mevsim :D buz olmadıktan sonra yeni yağmışta noma problema :D ben yolumu buluyorum tazede yıllardır :D lakin millet üzerinde tepinipte buza çevirdiğinde sıkıntı :D direk sövüyorum o zaman da :D du bakalım yağmaz inşallah, yoksa alternatif cihaz arayışına girişeceğiz artık :D yağmasın Allahım yağmasın :D

Bi telefon çakman yeterli abi tüplü ve öfkeliyle yardımına yetişiriz :D

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;310747
Bi telefon çakman yeterli abi tüplü ve öfkeliyle yardımına yetişiriz :D

Fabia'yla gidiyom lam tamam aldım gazı :D sizler gibi kar kaplanları oldukça yolda mı kalırız :D
Eyvallah sağolasın :):ok: bende her zaman nerde olsam yetişirim :ok:

Çevrimdışı kry1459

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;310719

:+1:

Haftasonu Bolu'ya yolculuk var inşallah kar yağmaz. :)

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
24.01.2012 (guncellendi)

Ankara
Gorus : puslu, 3 km
Mevcut Hava Durumu: cok bulutlu, kar yagisi devam ediyor
Ruzgar : sakin
Sicaklik : -3
Tahmin : Yarin sabah 07:00 a kadar yogun kar yagisi devam edecek, gorus 2 km ye dusecek, 11:00 dan sonra yagis hafifleyecek ve duracak, gorus tekrar 8km ye yukselecek

Istanbul (Asya)
Gorus : 7km
Mevcut Hava Durumu: cok bulutlu ve yagmurlu
Ruzgar : guneyli yonlerden orta siddette
Sicaklik : 9
Tahmin : sabah 04:00 a kadar hafif sagnak yagis, 04:00-08:00 arasi kuvvetli yagmur.

Istanbul (Avrupa)
Mevcut Hava Durumu: cok bulutlu ve yagmurlu
Ruzgar : dogu yonunden orta siddette
Sicaklik : 7
Tahmin : Sabah 04:00-08:00 arasi kuvvetli yagmur, gorus 4 km ye dusecek, yarin tum gun araliklarla yagmur

Izmir
Gorus : 3km
Mevcut Hava Durumu: cok bulutlu.
Ruzgar : guneyli yonlerden kuvvetli
Tahmin : Aksam saatlerinde yagmur hafifleyecek fakat devam edecek. Yarin sabah erken saatlere dogru yogun sis bekleniyor (gorus 500m ye kadar dusecek), aman dikkat! 08:00-10:00 arasi hafif sagnak yagmur (gorus 7km ye cikacak), oglen 12:00-19:00 arasi kuvvetli ruzgar ve hafif firtina esliginde yagmur (gorus 4km)

Antalya
Mevcut Hava Durumu: Cok bulutlu ve yagmurlu
Ruzgar : kuzeyli yonlerden orta siddette
Sicaklik : 8
Tahmin : Yagmur araliklarla yarin sabaha kadar devam edecek.Ruzgar guneye donecek.Sabah 08:00-12:00 arasi firtina baslangiciyla birlikte yagmur, 12:00-16:00 arasi kuvvetli yagis, gorus 4km ye dusecek.

Uzun tahmin

Ankara....Bugun yagmur, yarin sulu kar, persembe yagmur, cuma kar.
Istanbul..Onumuzdeki 5 gun yagmur
Izmir......Bugun, yarin ve persembe yagmur, sonra 2-3 gun acik
Antalya..Hafta sonuna kadar yagmur, hafta sonu acik.

Emniyetli surusler.....:ok:

NOT: Sicakliklar ve ruzgarlar, mesajin yayinlandigi saatteki anlik degerlerdir. Yola cikacak arkadaslarim icin gidecekleri yerde havaalani varsa, bana ozelden yazabilirler, gorur gormez cevap yazarim.Ornek: samsun, trabzon, diyarbakir, kars, bursa, isparta v.s.

Bu hizmet ucretsiz ve karsiliksiz olup, hizmeti veren kisiyle karsilasildiginda bir bardak demli caya bakar

opel33

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: LeChiffre;310790

Bu hizmet ucretsiz ve karsiliksiz olup, hizmeti veren kisiyle karsilasildiginda bir bardak demli caya bakar

Abi senle bir karşılaşsam değil bir bardak, koca bir demlik çayın hazır :ok:

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Birşey sorucam Televizyonlarda İstanbul için kuvvetli kar yağıcak diyorlar sizin bu konuda tahmininiz nedir acaba özellikle cuma günü yağış olucağı şeklinde haberlerde duydum.Pazar günü Balıkesir'e gidicek babam o yüzden sordum duruma göre ertelenebilir de
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;310726
Kiralık kar canavarı var.:huh::favo1::favo1::favo1:
Alıntı yapılan: LeChiffre;310790
...Bu hizmet ucretsiz ve karsiliksiz olup, hizmeti veren kisiyle karsilasildiginda bir bardak demli caya bakar
O değil de biz de sizi buluşmalarımızda görmek isteriz.:wnk:

Çevrimdışı MadeN

• Virüs Yemiş Masum Köylü
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ankara'yı felç etti kar..

Bugün de varmı acaba? DMİ aralıkla sürecek diyor..

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
25.01.2012

Ankara
Gorus : puslu, 5 km
Mevcut Hava Durumu: cok bulutlu, kar yagisi devam ediyor
Ruzgar : kuzeyli, orta siddette
Sicaklik : -1
Tahmin : Sabah saatlerinde kar yagisi biraz hafifleyecek, saat 11:00-13:00 arasi yogun kar yagisi (gorus 2km), 14:00-17:00 arasi kar hafifleyip duacak (gorus 8km), aksam yagis beklenmiyor, yarin sabaha karsi 04:00 dan sonra hava puslu (gorus 4km)

Istanbul (Asya)
Gorus : iyi
Mevcut Hava Durumu: cok bulutlu
Ruzgar : sakin
Tahmin : gun boyu yer yer hafif sagnak yagisli

Istanbul (Avrupa)
Mevcut Hava Durumu: cok bulutlu
Ruzgar : dogu yonunden orta siddette
Tahmin : tum gun araliklarla yagmur, ozellikle 14:00-18:00 arasi kuvvetli yagmur (gorus 3km)

Izmir
Mevcut Hava Durumu: cok bulutlu ve hafif sagnak yagisli
Ruzgar : guneyli, ora siddette
Tahmin : oglen 12:00-16:00 ve aksam 18:00-22:00 arasi hafif firtina esliginde yagmur.

Antalya
Mevcut Hava Durumu: Cok bulutlu ve yagmurlu
Ruzgar : kuzeyli yonlerden orta siddette
Sicaklik : 11
Tahmin : Ruzgar guneye donecek, yer yer sagnak yagis gun boyu devam ediyor.Aksam ustu 16:00-20:00 arasi kuvvetli yagmur, 20:00 dan sonra hafif firtina esliginde yagmur.

Emniyetli surusler.....:ok:

NOT: Sicakliklar ve ruzgarlar, mesajin yayinlandigi saatteki anlik degerlerdir. Yola cikacak arkadaslarim icin gidecekleri yerde havaalani varsa, bana ozelden yazabilirler, gorur gormez cevap yazarim.Ornek: samsun, trabzon, diyarbakir, kars, bursa, isparta v.s.

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;310892
O değil de biz de sizi buluşmalarımızda görmek isteriz.:wnk:

Nasip, kismet, sizlerle birlikte olmaktan ben de mutluluk duyarim.