škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Günlük Hava Durumu

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

06lkn66

• Ziyaretçi
salı günü kuzenimi almanya uçağına bindirdim halamların arabada yazlık lastik olduğundan ben bırakıyım dedim zaten kar yağıyodu beş dakka eve çıktım orda kalırsam diye kıyafet aldım indiğimde biraz önce geçtiğim yol tıkanmıştı ağır ağır gideriz dedim sağda solda birbirine giren refüje çıkan arabaları gördükçe enişteme sen kullan dedim ama oda almadı arabayı yanımdan geçerken aynamı kapatıp o telaşla kontrolü kaybedip refüje giren megane II den sonra bende film koptu gidemem dedim ama mecbur kaldım zor bela karda sağa sola kaya kaya gittim çok şükür ama 17 km yolu bi saatten fazla sürede gittim dahada karda dışarı çıkmakmı tövbe :)

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
02.03.2012 (saat 04:00)

Ankara

Gorus : 3 km
Mevcut Hava Durumu: cok bulutlu, hafif kar yagisli
Ruzgar : Guneyli, hafif siddette
Sicaklik :-4
Tahmin : Sabah 02:00-06:00 arasi hafif kar yagisi.Sabah 06:00-09:00 arasi kar yagisinin durmasi bekleniyor, gorus 8 km.

Istanbul (Asya)

Gorus : 7 km
Mevcut Hava Durumu: cok bulutlu
Ruzgar : kuzeyli yonlerden, hafif siddette
Sicaklik : 2
Tahmin : Sabah 05:00-09:00 arasi kar yagisi.Ogleden sonra 14:00-17:00 arasi kar yagisi, ruzgar guneybatidan orta siddette.

Istanbul (Avrupa)

Gorus : iyi
Ruzgar : kuzeyli yonlerden orta siddette
Sicaklik : 2
Tahmin : Oglen 13:00 a kadar zaman zaman hafif kar yagisli. Etkili bir yagis beklenmiyor.

Izmir

Mevcut Hava Durumu: sema az parcali bulutlu
Sicaklik : 0
Tahmin : Gun boyu sema az bulutlu ve acik.Aksam ruzgar sakin

Antalya

Gorus : acik
Mevcut Hava Durumu: az bulutlu ve acik
Ruzgar : kuzeyli yonlerden kuvvetli  
Sicaklik : 5
Tahmin : Gun boyu az bulutlu ve acik.Ruzgar kuzeyli yonlerden kuvvetli devam edecek

Bursa

Gorus : 4 km
Mevcut Hava Durumu: cok bulutlu, puslu
Ruzgar : batili yonlerden hafif siddette
Tahmin : Sabah 05:00-07:00 arasi gorus 2 km.Sabah 09:00-11:00 arasi gorus 4 km.Ogleden sonra yagis yok.

MEVCUT HAVA SARTLARINDA, OPERASYONLARIMDA GECIKMELER, IPTALLER VEYA UZAMALAR NEDENIYLE GUNCELLEMELERDE DE ZAMAN ZAMAN AKSAKLIK OLMAKTADIR.MUMKUN OLDUGUNCA KISA ARALIKLARLA BILGI VERMEYE CALISACAGIM.

Emniyetli surusler.....:ok:

NOT: Sicakliklar ve ruzgarlar, mesajin yayinlandigi saatteki anlik degerlerdir. Yola cikacak arkadaslarim icin gidecekleri yerde havaalani varsa, bana ozelden yazabilirler, gorur gormez cevap yazarim.Ornek: samsun, trabzon, diyarbakir, kars, bursa, isparta v.s.

Bu hizmet ucretsiz ve karsiliksiz olup, hizmeti veren kisiyle karsilasildiginda bir bardak demli caya bakar. Olsa da olur olmasa da.

Çevrimdışı rayen

• Seyirci
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ankara'da bugün saat 16 itibari ile hava durumu.

[YOUTUBE]tJsno42a6BE[/YOUTUBE]

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün gene bir ara indirsem mi dedi durdu, aha dedim kilitiz şimdi, öyle böyle değil 10 dk bayağı sağlam salladı :D sonra da güneş açtı :D topluyor mu dağıtıyor mu muamma :D feci ayaz var, yarına toplar inşallah :D daha yağmasın yeter, istemiyorum valli :D

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;327482
Bugün gene bir ara indirsem mi dedi durdu, aha dedim kilitiz şimdi, öyle böyle değil 10 dk bayağı sağlam salladı :D sonra da güneş açtı :D topluyor mu dağıtıyor mu muamma :D feci ayaz var, yarına toplar inşallah :D daha yağmasın yeter, istemiyorum valli :D

biraz önce ekmek falan almaya gidecektim otoparktan çıktım yola bakıyım dedim arabayla gitmeye cesaret edemedim yerler cam gibi buz dedim ben dikkat ederim gelir biri bana ekşir hiç hoş şeyler olmaz bile bile lades olmayalım durduk yere :D

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
04.03.2012 (05:00)

Bugun Istanbul Asya tarafinda oglene kadar kar yagisi sonrasinda yagis duracak, Ankara`da da ogleden sonra dahil kar yagisi mevcut maalesef.Istanbul Avrupa sabah saatlerinde sulukar, ogleden sonra az bulutlu ve acik.Antalya tum gun az bulutlu ve acik.Bursa sisli, ogleden sonra az bulutlu ve acik.Izmir tum gun az bulutlu ve acik.Geceden sicakliklar sifirin altindaydi, bugun kar yagan bolgelerde ana hatlar haric buzlanmadan dolayi aracla cikilmasini tavsiye etmiyorum.Oglen ucustan gelince detayli yazacagim.Ogleden sonrasi icin plan yapmak istersiniz diye genel bir durum raporu verdim.Iyi pazarlar.

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhabalar.Yurtdışı görevleri ve operasyonel nedenlerden dolayı güncellemelerde gecikmeler oldu.Umarım herkezin sağlığı sıhhati yerindedir.Önümüzdeki perşembeye kadar hem işlerim hem de ailemi görmek istemem nedeniyle Ankara'da olacagım.Sabahları uyanır uyanmaz güncellemeleri yaparım.Sevgiler, saygılar.

09.03.2012 (saat 08:00)

Ankara

Gorus : iyi, çevre ilçelerde 3 km
Mevcut Hava Durumu: bulutlu, puslu
Ruzgar : sakin
Sicaklik :3
Tahmin : Gün boyu sema az bulutlu ve açık.Yarın sabah saatlerinde çevre ilçelerde sis.

Istanbul (Asya)

Mevcut Hava Durumu: parçalı bulutlu
Ruzgar : kuzeyli yonlerden, orta siddette
Tahmin : Gun boyu sema parçalı bulutlu

Istanbul (Avrupa)

Sicaklik : 6
Tahmin : Sabah09:00-11:00 arası hafif sağnak yağış.Öğleden sonra sema açık, yagış duracak.

Izmir

Gorus : iyi, çevre ilçelerde 4 km
Mevcut Hava Durumu: az bulutlu ve açık
Ruzgar : güneyli yönlerden hafif şiddette
Sicaklik : 9
Tahmin : Gun boyu sema az bulutlu ve acik.Aksam ruzgar kuzeyli yonlerden orta şiddette

Antalya

Gorus : acik
Ruzgar : kuzeyli yonlerden hafif
Sicaklik : 13
Tahmin : Gun boyu az bulutlu ve acik.Ruzgar sakin olacak

Bursa

Gorus : 2 km
Mevcut Hava Durumu: cok bulutlu, hafif sağnak yağış
Tahmin : Gun boyu aralıklarla hafif sağnak yagış, akşama dogru muhtemel etkisini yitirecek.Gorüş 7 km olacak

MEVCUT HAVA SARTLARINDA, OPERASYONLARIMDA GECIKMELER, IPTALLER VEYA UZAMALAR NEDENIYLE GUNCELLEMELERDE DE ZAMAN ZAMAN AKSAKLIK OLMAKTADIR.MUMKUN OLDUGUNCA KISA ARALIKLARLA BILGI VERMEYE CALISACAGIM.

NOT: Sicakliklar ve ruzgarlar, mesajin yayinlandigi saatteki anlik degerlerdir. Yola cikacak arkadaslarim icin gidecekleri yerde havaalani varsa, bana ozelden yazabilirler, gorur gormez cevap yazarim.Ornek: samsun, trabzon, diyarbakir, kars, bursa, isparta v.s.

Bu hizmet ucretsiz ve karsiliksiz olup, hizmeti veren kisiyle karsilasildiginda bir bardak demli caya bakar. Olsa da olur olmasa da.

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
10.03.2012 (saat 11:00)

Ankara

Gorus : iyi, çevre ilçelerde 8 km
Mevcut Hava Durumu: önemli bir bulutlanma yok
Sicaklik : 1
Tahmin : Gün boyu sema az bulutlu ve açık.Yarın sabah saatlerinde çevre ilçelerde sis.Gece sıcaklık sıfır derecenin altında.

Istanbul (Asya)

Ruzgar : kuzey doğulu yonlerden, orta siddette
Tahmin : Gun boyu sema parçalı bulutlu

Istanbul (Avrupa)

Ruzgar : kuzey doğulu yonlerden orta siddette
Sicaklik : 7
Tahmin : Tum gün az bulutlu ve açık.Yağoş beklenmiyor

Izmir

Mevcut Hava Durumu: az bulutlu ve açık
Ruzgar : kuzeyli yönlerden kuvvetli
Tahmin : Gun boyu sema az bulutlu ve acik.Ruzgar tüm gün etkisini koruyacak.

Antalya

Ruzgar : kuzeyli yonlerden orta şiddette
Sicaklik : 22
Tahmin : Gun boyu az bulutlu ve acik.Ruzgar guneye donecek, orta şiddette

Bursa

Ruzgar : dogulu yonlerden orta şiddette
Tahmin : Gun boyu az bulutlu ve açık.Yagış beklenmiyor

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
11.03.2012 (saat 09:00)

Ankara

Gorus : iyi, çevre ilçelerde 4 km
Mevcut Hava Durumu: önemli bir bulutlanma yok,puslu
Sicaklik : -5
Tahmin : Gün boyu sema az bulutlu ve açık.Bu gece 23:00-02:00 arası sema çok bulutlu ve hafif yağmur bekleniyor

Istanbul (Asya)

Mevcut Hava Durumu: çok bulutlu
Sicaklik : 4
Tahmin : Gun boyu sema çok bulutlu.Akşam 17:00-20:00 arası hafif sağnak yağış bekleniyor.

Istanbul (Avrupa)

Tahmin : Gun boyu sema çok bulutlu.Akşam 18:00-22:00 arası hafif sağnak yağış, yarın sabah 04:00-08:00 arası kuvvetli yağış bekleniyor, görüş 4 km ye düşecek.

Izmir

Ruzgar : kuzeyli yönlerden orta şiddette
Tahmin : Tüm gün çok bulutlu ve hafif sağnak yağışlı.Özellikle gece 21:00-00:00 ve yarın sabaha karşı 04:00-08:00 arası hafif fırtına eşliğinde sağnak yağış bekleniyor.

Antalya

Sicaklik : 15
Tahmin : Öğleden sonra 16:00-20:00 arası hafif yağmur.20:00-23:00 arası yağış duracak, ancak 23:00-02:00 arası hafif sağnak yagış bekleniyor

Bursa

Gorus : iyi, çevre ilçelerde 6 km
Sicaklik : 3
Tahmin : Gun boyu cok bulutlu.Öğleden sonra 12:00-16:00 arası hafif sağnak yağış bekleniyor.

Çevrimdışı McOğuz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: LeChiffre;330051
11.03.2012 (saat 09:00)

Istanbul (Asya)

Tahmin : Gun boyu sema çok bulutlu.Akşam 17:00-20:00 arası hafif sağnak yağış bekleniyor.

Istanbul (Avrupa)

Tahmin : Gun boyu sema çok bulutlu.Akşam 18:00-22:00 arası hafif sağnak yağış, yarın sabah 04:00-08:00 arası kuvvetli yağış bekleniyor, görüş 4 km ye düşecek.

İstanbul'un Asya tarafından Avrupa tarafına yağmur için 1 saat öngörülmüş.
Kendimi buna göre ayarladım. Başladım operasyona ama yine de yetişemedim, Adapazarı-Pamukova'dan 15:00'e kalmadan yağmur geçti. Benim hevesim de kursağımda kaldı. PB BH başladım bitiremedim. :(

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Saat 15'de yağmur başladı İstanbul Üsküdar'da :(

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
11.03.2012 (saat 17:00)(güncellendi)

Ankara

Tahmin : Bu gece 21:00-23:00 arası sulukar, bulutlanma artacak.23:00-02:00 arası kar yağışı, görüş 4 km ye düşecek.

Istanbul (Asya)

Mevcut Hava Durumu: çok bulutlu, hafif sağnak yagış
Tahmin : Gun boyu sema çok bulutlu.Akşam 15:00-20:00 arası hafif sağnak yağış bekleniyor.

Istanbul (Avrupa)

Gorus : 7 km
Mevcut Hava Durumu: çok bulutlu ve hafif sağnak yağışlı
Tahmin : Akşam 15:00-18:00 arası hafif sağnak yağış, yarın sabah 02:00-06:00 arası kuvvetli yağış bekleniyor, görüş 4 km ye düşecek, rüzgar şiddetli

Izmir

Gorus : 4 km
Sicaklik : 10
Tahmin : Tüm gün çok bulutlu ve hafif sağnak yağışlı.Özellikle öğleden sonra 15:00-21:00 arası hafif fırtına eşliğinde yağmur, gece 21:00-00:00 arası fırtına etkisini biraz yitirecek ancak yağış devam edecek.Gece 00:00-04:00 arası tekrar fırtına eşliğinde kuvvetli yağmur, yarın sabah 10:00-14:00 arası fırtına tekrar etkisini yitirecek ancak hafif sağnak yağışın devam etmesi bekleniyor.

Antalya

Sicaklik : 15
Tahmin : Öğleden sonra 18:00-22:00 arası hafif sağnak yağış, 23:00-02:00 arası hafif sağnak yagış, bulutlanma artacak, yarın sabah 06:00-10:00 arası hafif fırtına eşliğinde yağmur bekleniyor

Bursa

Gorus : iyi, çevre ilçelerde 8 km
Ruzgar : doğulu yönlerden orta şiddette
Sicaklik : 8
Tahmin : Gun boyu cok bulutlu.Öğleden sonra 17:00-20:00 arası hafif sağnak yağış, gece 22:00-02:00 arası kuvvetli yağmur, görüş 3 km ye düşmesi bekleniyor.

« Son Düzenleme: 11 Mart 2012, 17:23:23 Gönderen: LeChiffre »

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: McOğuz;330108
İstanbul'un Asya tarafından Avrupa tarafına yağmur için 1 saat öngörülmüş.
Kendimi buna göre ayarladım. Başladım operasyona ama yine de yetişemedim, Adapazarı-Pamukova'dan 15:00'e kalmadan yağmur geçti. Benim hevesim de kursağımda kaldı. PB BH başladım bitiremedim. :(

Alıntı yapılan: lrfan;330110
Saat 15'de yağmur başladı İstanbul Üsküdar'da :(

Elimden geleni yapıyorum.:knp:Aslında öğlen tekrar inceleyebilsem size yağmurun 15:00 da başlayacağını söyleyebilirdim, ama her daim bilgisayar başında olamıyorum.Sabah yapılan tahminler, öğlen yapılanlara göre haliyle daha hatalı oluyor.Otomatik güncelleme imkanımızda olmadığı için:(

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: LeChiffre;330132
Elimden geleni yapıyorum.:knp:Aslında öğlen tekrar inceleyebilsem size yağmurun 15:00 da başlayacağını söyleyebilirdim, ama her daim bilgisayar başında olamıyorum.Sabah yapılan tahminler, öğlen yapılanlara göre haliyle daha hatalı oluyor.Otomatik güncelleme imkanımızda olmadığı için:(

Size müteşekkiriz zaten :ok: Çok işime yarıyor sizin bu veriler

Sadece ek güncelleme yaptım İstanbul yağışı hakkında ;)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Istanbul (Asya)

Mevcut Hava Durumu: çok bulutlu, hafif sağnak yagış
Tahmin : Gun boyu sema çok bulutlu.Akşam 15:00-20:00 arası hafif sağnak yağış bekleniyor.

Sağnak yağış olsa iyiydi burada lapa lapa kar yağıyor :D