škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

kar çorabı

0 Üye ve 19 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İstanbul,Ankara gibi fazla kar yağmayan şehirlerde bence en ideal çözüm budur hem söküp takması kolay hemde araca janta bir zararı yok :)

Tulgar

• Ziyaretçi
Ben buna çok benzer (belki de aynısı)Koçtaş ta gördüm.100 tl. civarı fiyatı vardı.aklımda kaldığı kadar italyan malı.Aslında almayı düşündüm ama işlevini yapacağı konusundan ziyade, ne kadar dayanıklı olduğu konusunda tereddüt ettim.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Tulgar;306167
Ben buna çok benzer (belki de aynısı)Koçtaş ta gördüm.100 tl. civarı fiyatı vardı.aklımda kaldığı kadar italyan malı.Aslında almayı düşündüm ama işlevini yapacağı konusundan ziyade, ne kadar dayanıklı olduğu konusunda tereddüt ettim.

Zincirin bile 2 sene sonra paslanmaya başladığını düşünürsek bence gayet güzel iş yapar :)

Tulgar

• Ziyaretçi
Bu güne kadar zincir kullanmadım,illa almam gerekirse kar paleti veya böyle birşey alırım.Zincir alıp araca işkence yapmam.Elbette gerektiği yerde takılmalı ama imkan varsa biraz daha fazla ödeyip kar paleti almak daha iyi olur.
Videoyu izledim,benim gördüğümde bu marka.

opel33

• Ziyaretçi
Zincir hem ses yapıyor hem jantlara zarar :(
Bu güzel bir alternatifmiş :ok:

Çevrimdışı Seronet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tunerlifeturkey.com
Kar olmayan zeminde parçalanır gibi duruyor.

06lkn66

• Ziyaretçi
Kar olmayan yerde cikar biraz yol git tekrar kar baslayinca geri tak zahmetli is gene zincir iyi :)

opel33

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: 06lkn66;306195
Kar olmayan yerde cikar biraz yol git tekrar kar baslayinca geri tak zahmetli is gene zincir iyi :)

Ömer sizin traktöre bundan kaç tane arka arka birleştirip takmak lazım :++:

06lkn66

• Ziyaretçi
Masseye göre dersen zorlayarak öne birini takarim ama arkaya bundan örnek alip babaanneme corap niyetine ördürmem lazim new holland dört ceker zaten karda zor kayar anca buzda kayar buz oldugu zamanda traktörler bi tek yolda kalan arabalari cikarmaya calisirlar :D ben zincir seviyom şakır şakır :) bide fabianin zincirler öyle şeher icadi takmatik degil has kamyon zinciri serme :++: takmak bi zulüm sökmek baska bi zulüm :D

Çevrimdışı skoda_tudor06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
pratik ve kullanıslı gorunuyor denemk lazım alternatif

Çevrimdışı yarhasan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ben kullanıyorum güzel bir icat ama tat vermiyor arkadan itişli arabası olanlar bu karda eylenmek için kar lastiği yeterli ama önden çekişde kullanıyorum kullanıslı buunun tek iyi tarafı zincir gibi balans ayarını ve jantlara zarar vermiyor zincir balans falan koymaz arabada

06lkn66

• Ziyaretçi
Balans dedigimiz ayar on yirmi lira onun icin zinciri kenara atip buna yüz lira vermek bence mantikli degil bi yüz metre yerde kar olmasin yirtilma tehlikeside cabasi yolda kar bittigi yerde in cikar ilerde kar baslar in tekrar tak ohoo

Çevrimdışı yarhasan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
zincir 20 kira benim jantlar 1 milyar küsür lira

zincir jantın içine ediyor bu bir gerçek

jantını seven çorap kullanır

ben kar lastiği aldım 8 tanesi 700 liraya taktım arabalarıma

uludaga çıkmadıkdan sonra çoraplada ugraşmanın anlamı yok

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: yarhasan;306290
zincir 20 kira benim jantlar 1 milyar küsür lira

zincir jantın içine ediyor bu bir gerçek

jantını seven çorap kullanır

ben kar lastiği aldım 8 tanesi 700 liraya taktım arabalarıma

uludaga çıkmadıkdan sonra çoraplada ugraşmanın anlamı yok

Zincir serme gerdirme yerleri lastik janta temas eden yerlerde metal olarak sadece kancalar var 90 yilindan beri kartalda reno 19 da mareada fabiada kullaniriz ne bi balans bozdugunu gördüm ne janta zarar verdigini janta zincirden cok takmayi bilmeyen kullanici ciziyo bana göre