škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Favorit alacam, Ankaradayım.

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı matektas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar 5 bin civarı bir araba almak istiyorum. Skoda favoritte karar kıldım.

Her gün 25 km gidiş 25 geliş, toplamda 50 km yol yapacağım. Gölbaşından Ankaraya işe gideceğim. Ehliyetim vardır; fakat pek araba heveslisi olmadığımdan dolayı şoförlüğüm çok iyi değildir. Yol uzun olduğundan araba az yakan bir araba olsun istiyorum. Araştırdım ve en uygun arabanın skoda favorit olduğunu düşünüyorum(arabanın tipi de hoşuma gitti).

Yanlış anlamayın fakat arabadan pek anlamadığım için soruyorum. Skoda favorit benim bu ihtiyaçlarımı karşılar mı? Yani beni yolda bırakmadan istediğim yere yavaş ta olsa götürür mü?

Eğer gerçekten aradığım araba Favorit ise, bana yardımcı olun, bana güzel bir araba bulun. Ankaradayım 5 bin civarında bir favorit satın almak istiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Favorit iyi bir seçim olur. Az yakar, gidişi de kötü değildir. Küçük motor kullanmayı bilirseniz yavaş gitmezsiniz. Ama ilk arabanızı alırken işten anlayan bir tanıdığınızdan yardım alın. İnsan en çok ilk arabalarında aldanabiliyor...

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
O fiyat aralğına alınabilecek en göz doldurabilecek araba zaten Favorit. Temiz düzgün olanını bulursanız sizi her bakımdan memnun edecektir, sarfiyatı zaten çok çok ekonomiktir, yeter ki bakımları zamanında yapılsın yeter. Mutlaka size yardımcı olabilecek tecrübeli birileri olsun bakarken, canınız sıkılmaz sonra. Hepsi güzeldir ama 93 ve sonrası makyajlı modellerine bakıp almaya çalışın derim.

Çevrimdışı apollon89

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: matektas;306206
Arkadaşlar 5 bin civarı bir araba almak istiyorum. Skoda favoritte karar kıldım.

Her gün 25 km gidiş 25 geliş, toplamda 50 km yol yapacağım. Gölbaşından Ankaraya işe gideceğim. Ehliyetim vardır; fakat pek araba heveslisi olmadığımdan dolayı şoförlüğüm çok iyi değildir. Yol uzun olduğundan araba az yakan bir araba olsun istiyorum. Araştırdım ve en uygun arabanın skoda favorit olduğunu düşünüyorum(arabanın tipi de hoşuma gitti).

Yanlış anlamayın fakat arabadan pek anlamadığım için soruyorum. Skoda favorit benim bu ihtiyaçlarımı karşılar mı? Yani beni yolda bırakmadan istediğim yere yavaş ta olsa götürür mü?

Eğer gerçekten aradığım araba Favorit ise, bana yardımcı olun, bana güzel bir araba bulun. Ankaradayım 5 bin civarında bir favorit satın almak istiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Satılık 93 model favorit L var düşünürsen araç hakkında detaylı bilgi verebilirim .

Çevrimdışı kry1459

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
En güzel seçim Favorit olur bence de sorunsuz bir araçsa isteklerinizi fazlasıyla karşılar :ok:

Çevrimdışı apollon89

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
araç güzel motor kaporta  tertemiz içinde biraz masrafı var askere gidicem bu sebepten dolayı satıyorum aracı

Çevrimdışı tanner1973

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
94 model ve üstü al onlar alman üretimi ve konforludur.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alman üretimi Favorit yoktur. 135LX serisinden itibaren VW' nin elinin değdiği Favorit vardır sadece.

Çevrimdışı tanner1973

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;317464
Alman üretimi Favorit yoktur. 135LX serisinden itibaren VW' nin elinin değdiği Favorit vardır sadece.

arkadaş alman eli değmiş veya yapmış arada  dağlar kadar fark var.ben favo alacak arkadaşlara 94 altı almayın derim.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: tanner1973;317648
arkadaş alman eli değmiş veya yapmış arada  dağlar kadar fark var.ben favo alacak arkadaşlara 94 altı almayın derim.
Bir başka başlıkta da dediğim gibi arada dağlar kadar fark yok. Biraz iç malzeme kalitesi, çok az elektriksel iyileştirmeler. Hepsi hepsi bu.

Çevrimdışı tanner1973

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;317655
Bir başka başlıkta da dediğim gibi arada dağlar kadar fark yok. Biraz iç malzeme kalitesi, çok az elektriksel iyileştirmeler. Hepsi hepsi bu.

ugur bey bi konu aç arkadaşlar tercihini hangi model favodan yapacagını görelim
en azından favo alacak arkadaşlara yardımcı olacagını düşünüyorum.:ok:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: tanner1973;317709
ugur bey bi konu aç arkadaşlar tercihini hangi model favodan yapacagını görelim
en azından favo alacak arkadaşlara yardımcı olacagını düşünüyorum.:ok:
Saçma sapan bir konu olur. Tabii ki VW ile birleşmeden sonra çıkartılan LX serisinden itibaren yapılacaktır tüm tercihler. Benim anlatmak istediğim sizin dediğiniz gibi "uçurum fark" veya dağlar kadar fark" olmadığıdır.

Ha ben daha güçlü motoru ve daha uzun oranlı diferansiyeli nedeniyle 136L' den yana kullanırım oyumu orası ayrı tabii.:wnk:

Çevrimdışı tanner1973

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;317741
Saçma sapan bir konu olur. Tabii ki VW ile birleşmeden sonra çıkartılan LX serisinden itibaren yapılacaktır tüm tercihler. Benim anlatmak istediğim sizin dediğiniz gibi "uçurum fark" veya dağlar kadar fark" olmadığıdır.

Ha ben daha güçlü motoru ve daha uzun oranlı diferansiyeli nedeniyle 136L' den yana kullanırım oyumu orası ayrı tabii.:wnk:

(Tabii ki VW ile birleşmeden sonra çıkartılan LX serisinden itibaren yapılacaktır tüm tercihler)bu yazınızdan dolayı sizi tebrik ediyorum.:ok:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: tanner1973;317840
(Tabii ki VW ile birleşmeden sonra çıkartılan LX serisinden itibaren yapılacaktır tüm tercihler)bu yazınızdan dolayı sizi tebrik ediyorum.:ok:
Çok teşekkür ediyorum ben de size. Eksik olmayın.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
favocuların hasıdır uğur.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ