škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Columbus RNS 510 ve diğer navigasyon sistemleri

eozer · 41 · 25510

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hakar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bende uzak doğu ürünlerden almak istemiyorum. Olmuşken orjinal olsun. Başka bir arkadaşım var geçen yaz getirdi uygun fiyata verecekti Türkiyeye gelirken yanında getirmiş columbus olmadığı için almadım uzak doğu ürünler ebayda 300-400 dolar civarı zaten. Arkadaşa columbusun seri numarasını verdim bakalım haber gelirse fiyatını paylaşırım.

Çevrimdışı egemenkons

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar dün skoda ataya gittim orda necvox taktiklarini söylediler ve cihazi çok övdüler ne yapacağimi şaşirdim bolero ekranimi satip onu taktirmam ne kadar mantikli olur acaba bilmiyorum yardimlarinizi bekliyorum. Necvox için iyi şeyler söylenmiyor bir taraftanda servis bu cihazi kullaniyor sorunlu bir cihazsa servis neden garanti kapsaminda bu cihazi kullaniyor anlamiş değilim

Çevrimdışı hakar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
karar sizin ben olsam düşünmezdim bile çin malı nede olsa. size ne kadar fiyat verdiler?

Çevrimdışı egemenkons

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakar;343165
karar sizin ben olsam düşünmezdim bile çin malı nede olsa. size ne kadar fiyat verdiler?

Tatbiki yetkili servis onaylıyor diye orda taktirmak değilim ama tanıdık bir yer 1500 tl ye taktirabilirim

Çevrimdışı azakoglultd

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Akadaşlar aşağıdaki linkte resimleri mevcut olan cihaz bütün sorularınızın cevabıdır :) ve Turkiye distributoru olarak yakında satısına baslayacağız biraz sabır ayrıca ürün birebir skoda standartlarında ve skoda rns 510 ve colombus un özellikleri üzerine artı bir çok ekstra özellikle donatılmıştır ;
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=17753&page=5

Çevrimdışı hakar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: azakoglultd;343243
Akadaşlar aşağıdaki linkte resimleri mevcut olan cihaz bütün sorularınızın cevabıdır :) ve Turkiye distributoru olarak yakında satısına baslayacağız biraz sabır ayrıca ürün birebir skoda standartlarında ve skoda rns 510 ve colombus un özellikleri üzerine artı bir çok ekstra özellikle donatılmıştır ;
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=17753&page=5

Hadi bakalım bekliyoruz ürünün fotolarını, özelliklerini ve fiyatını....

Çevrimdışı azakoglultd

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
ürün fotografları vermidiğim linkin altında mevcut girip bakabilirsiniz

Çevrimdışı hakar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bugün necvox satan firmayla görüştüm necvox larda akü bitirme sorunu olduğunu söyledi. Kendim takıyorum ama çok da verim alınamıyor araç da akü sorunu yarattığını söyledi dürüstlükle ve çin malı hocam dedi. Bana Flyaudio önerdi tv hariç geri görüş kamerasıyla birlikte 2000 TL. dedi. O da kore malı dedi. Bende ona uzak doğuları boş ver Rns 510 getirtecem yurt dışından montajını yaparmısın dediğimde rns lere navi sorun oluyor yükleme yapılamıyor bir araştırın dedi kafamı karıştırdı. Rns 510 navi olup da sorun yaşayan var mı ki?

Çevrimdışı hakar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba arkadaşlar size yeni bilgiler vermek isterim. fly audio yeni versiyon civic ürünü kodu ve özellikleri değişti 22 hazirandan itibaren gelecek ürünler E7517-navi oldu eklenen ve geliştirilen özellikleri çok fazla en önemlisi artık İGO yazılıma geçiliyor NDrive hiç fena bir yazılım olmamasına rağmen İGO çok fazla istenen bir yazılım.Önemli bir özellikte haritadaki çözünürlük 800*480 olacak (bildiğim kadarıyla hiç bir markada HD harita özelliği yok) navigasyonda sesli komut eski versiyonda bütün hoparlörlerden dinlediğiniz müziği tamamaen keserek seslendiriliyordu şimdiki versiyonda sadece sol ön şoför kapısında alttaki müzği tamamen kesmeden att yaparak seslendiriyor. cihazın kendisine dahili timer saat eklenmiş durumda. radyoda SCAN tuşu geliştirildi scana basıldığında bir sonraki istasyona gelip 5 saniye kanalı dinletiyor ve durdurmazsanız böyle devam ediyor, durduruo hafızayada alabilir veya dinlemeye devam edebilirsiniz. İpod menüsü daha hızlı çalışır hale geldi ve SEARCH arama seçenekleri ipod üzerindeki gibi oldu play list artis song arama gibi ipod içindeki şarkılara daha hızlı ve kolay erişim sağlıyor CONNECTED on-off özelliği eklendi.SHUFFLE ve RPT özellikleri eklendi. USB arayüzü geliştirildi (daha önce windows arayüzü ile kullanılıyordu) flash bellekteki şarkılara daha hızlı erişim sağlanıyor ve dosya-şarkı bilgileri yani text bilgileri mevcut. Ayrıca türkçe kaydedilmiş karakterleri destekliyor. MP3 cd çaldığınızdada aynı şekilde dosya dosya daha hızlı şarkı bulmanınz mümkün ve türkçe karakter destekliyor. Yakın bir zamandada RDS eklenmesi bekleniyor. Son olarak montajla alakalı geri vites kamera bağlantısı için extra cihaza sinyal kablosu çekmeye gerek kalmıyor video sinyal kablosu ile görüntü otomatik geliyor. bütün bunlarla birlikte direksiyon kumanda uyumu palstik bakalit kalitesi soket uyumluluğu sharp marka HD panel TOSHİBA optik okuyucu SAMSUNG işlemci ve son olarak WİNDOWS 6.0 işletim sitemi ile donatılmış olması hiç bir artı maliyet getirmiyor ilgilen arkadaşlara duyurulur.

Bir siteden alıntı Flyaudio düşünmeye başladım kendi sitelerinde 2200 TL. fiyat biçmişler burda ki bayi bana 2000 dedi pazarlık da yapmadım daha. Yorumlarınızı bekliyorum...

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
RNS ve RCD'lere asronomik rakamlar istiyorlar başka markalara yönelmek gerek...

Çevrimdışı hakar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: haberci;344289
RNS ve RCD'lere asronomik rakamlar istiyorlar başka markalara yönelmek gerek...

Ama uzak doğu ürün olması da sıkıntı çok güvenilir gelmiyor almışken biraz fazla verip rns almak daha iyi değil mi?

Çevrimdışı hakar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar yarın bu linkteki ilandan colombus rns 510 cihazı sipariş veriyorum. Uzak doğu ürünlerindense orjinal olmasından dolayı tercih ettim. Metin bey saolsun baya telde ilgilendi her sorduğum soruya cevap verdi. Forumda colombus kullanıcısı var mı? Biraz bilgi verirse sevinirim. Saygılarımla....

linki unutmuşum  http://www.sahibinden.com/ilan/alisv...4165425/detay/

Çevrimdışı hakar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı archaeologist

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakar;344085
merhaba arkadaşlar size yeni bilgiler vermek isterim. fly audio yeni versiyon civic ürünü kodu ve özellikleri değişti 22 hazirandan itibaren gelecek ürünler E7517-navi oldu eklenen ve geliştirilen özellikleri çok fazla en önemlisi artık İGO yazılıma geçiliyor NDrive hiç fena bir yazılım olmamasına rağmen İGO çok fazla istenen bir yazılım.Önemli bir özellikte haritadaki çözünürlük 800*480 olacak (bildiğim kadarıyla hiç bir markada HD harita özelliği yok) navigasyonda sesli komut eski versiyonda bütün hoparlörlerden dinlediğiniz müziği tamamaen keserek seslendiriliyordu şimdiki versiyonda sadece sol ön şoför kapısında alttaki müzği tamamen kesmeden att yaparak seslendiriyor. cihazın kendisine dahili timer saat eklenmiş durumda. radyoda SCAN tuşu geliştirildi scana basıldığında bir sonraki istasyona gelip 5 saniye kanalı dinletiyor ve durdurmazsanız böyle devam ediyor, durduruo hafızayada alabilir veya dinlemeye devam edebilirsiniz. İpod menüsü daha hızlı çalışır hale geldi ve SEARCH arama seçenekleri ipod üzerindeki gibi oldu play list artis song arama gibi ipod içindeki şarkılara daha hızlı ve kolay erişim sağlıyor CONNECTED on-off özelliği eklendi.SHUFFLE ve RPT özellikleri eklendi. USB arayüzü geliştirildi (daha önce windows arayüzü ile kullanılıyordu) flash bellekteki şarkılara daha hızlı erişim sağlanıyor ve dosya-şarkı bilgileri yani text bilgileri mevcut. Ayrıca türkçe kaydedilmiş karakterleri destekliyor. MP3 cd çaldığınızdada aynı şekilde dosya dosya daha hızlı şarkı bulmanınz mümkün ve türkçe karakter destekliyor. Yakın bir zamandada RDS eklenmesi bekleniyor. Son olarak montajla alakalı geri vites kamera bağlantısı için extra cihaza sinyal kablosu çekmeye gerek kalmıyor video sinyal kablosu ile görüntü otomatik geliyor. bütün bunlarla birlikte direksiyon kumanda uyumu palstik bakalit kalitesi soket uyumluluğu sharp marka HD panel TOSHİBA optik okuyucu SAMSUNG işlemci ve son olarak WİNDOWS 6.0 işletim sitemi ile donatılmış olması hiç bir artı maliyet getirmiyor ilgilen arkadaşlara duyurulur.

Bir siteden alıntı Flyaudio düşünmeye başladım kendi sitelerinde 2200 TL. fiyat biçmişler burda ki bayi bana 2000 dedi pazarlık da yapmadım daha. Yorumlarınızı bekliyorum...
dehşet bilgiler bunlar ! bir de doğruysa ....
octavia 1.6 TDI elagance 2011