škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

202 km geçemedim

haluk1 · 184 · 55115

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;438082
199'da takılıp kalanlarda kesin limitör var.

Ancak 1.6 TDI'ların bir kısmı takılıp kalırken diğer bir kısmı nasıl kopup gidiyor onu anlamak güç... Sonuçta hepsinde limitör olmalı...

ben limitör olduğunu sanmıyorum. düz yolda 215km yaptım zaten bu başlık altında videosu da var. Sonra bir sefer de yokuş aşağı 230'a kadar çıktı viraj gelince yavaşlamak zorunda kaldım. Fotosunu bulursam onu da koyarım. Bu mesele sanırım aracın motorunu açmak ile ilgili...

Çevrimdışı superb2009

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba bir ekleme de ben yapmak isterim. 1.4 TSI 2009 Superb ile dişli asfalt olan düz yolda klima kapalı 212 kmh gördüm ancak sonrası çok mümkün olmayacak gibiydi. Otoban vb. yolda denemedim. Aracımı sakin hatta yavaşa yakın kullandığımda daha keyifli oluyor :):) ısrarla tavsiye ederim.

Çevrimdışı muti-superb

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bende 2009 1.4tsi var 240'ı rahat yapıyorum... Türkiye'de tek superb :) 3. Vites 160..
« Son Düzenleme: 06 Ağustos 2013, 21:09:56 Gönderen: muti-superb »

Çevrimdışı Fabia919

• Skoda\'sına bağlı yaşayan.
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bence aracta bi sınır yazılımı var bnde 2001 skoda octavia vardı 190 kmhyi geçmiyordu 400 milyona o engeli devre dışı bıraktık snra 230 kmhye kadr cıktı bnce aracnz cok rahat 230 yapması lazım 1.6  tdı  gayet iyi bnce servste bunu bi sorun olmassa sanyide arastrn Almanlar coğu arabsnda hatta hepsine kouyyr sadce Audi mercedes Bmw lerde sınır daha yukarda