škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

202 km geçemedim

haluk1 · 184 · 55214

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaptan52;315830
:D İşte Biraz Mantıklı Düşünürsek 2.0 Motordan Bu Güç Alınıyor , 1.4 Motordanda Aynı Güç Alınıyor , İnsan Demezmi Bu Kadar Yüklenmeye Bu Parçalar Nasıl Dayanıyor :) Tabi Ona Göre Güçlendirilme Yapılmıştır Ama Oda Biyere Kadar. Ne Olursa Olsun 1.4 Motorlara O Kadar Yüklenilmesine Karşıyım :)

Bak Aynı Dedigin Gibi 2.4 3.0 Motorlarla 600 ,700 Milyon Km Leri Sorunsuz Götürürsün Ama Ufak Hacimli Aşırı Yüklemeli Motorlarla Bu Kmye Gelecegini Düşünmüyorum. Bence Tamamen Satış Stratejisi Üzerine Yapılmış , Uzun Süre Kullanım İçin Üretilmemiş

tamam aynen katılıyorum ama 3,0 motor alacak durumumuz olmadıgına göre alsakta 600 bin binmeyecegimize göre bize gene aşırı besleme motor yeter :)

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yalnız birde şu var; VW motor gamında atmosferik motor kalmadı. Hepsi TSI, TDI. Bunlar sorun çıkaracak olsa firmayı iflasa kadar götürür. Bir bildikleri vardır diyorum ben. Yanılıyorlarsa yüzyılın hatası olur.

Çevrimdışı kerem61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ailotana;315910
Yalnız birde şu var; VW motor gamında atmosferik motor kalmadı. Hepsi TSI, TDI. Bunlar sorun çıkaracak olsa firmayı iflasa kadar götürür. Bir bildikleri vardır diyorum ben. Yanılıyorlarsa yüzyılın hatası olur.

tabiki onuda hesaba katıyolardır.aama uzun kullanımda  üzerinde sıkıntılar vermeye başlar ufak ufak

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Büyük araçlarında kullanılan kalmadı doğru(Golf'te 1.6 MPi hala var gerçi) ama onun dışında 1.2 ve 1.4'ün TSi olmayanları hala kullanılıyor Polo'nun benzinlileri atmosferik sadece (GTi dışında). VW şu anda 1.2, 1.4 ve 1.6 atmosferik kullanılıyor. 1.6 MPi efsane oldu çıktı zaten, kullanılmayan araba kalmadı yıllardır :D

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.6 TDI 90 bg ekonomi motorla denemek icin 4 yetiskin full bagaj,ibre 200km gösteriyordu, dedim limit bu herhalde, yol düzlükten çıktı çok hafif bayır aşağı oldu,baktım 210 :) Boş olsa araba 220 görürüm max herhalde. Yani 210dan sonrasında fazlasını beklemeyin bizim arabalar performans odaklı değil kaldı ki 210a cıkabiliyor,daha ne olsun fazlasını istemem kalsın  :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Eğer Böyle Olsaydı VW Avrupa Dışında Araç Satamaz Avucunu Yalardı.. Amerikada 1.2 , 1.4 Motorları Satmaya Çalışsın Nasıl Makara Yaparlar Adamla :D Her Zaman Derim Güç Ciğerden Gelecek.:rock1:
« Son Düzenleme: 09 Şubat 2012, 11:03:43 Gönderen: kaptan52 »

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kaptan52;317673
Eğer Böyle Olsaydı VW Avrupa Dışında Araç Satamaz Avucunu Yalardı.. Amerikada 1.2 , 1.4 Motorları Satmaya Çalışsın Nasıl Makara Yaparlar Adamla :D Her Zaman Derim Güç Ciğerden Gelecek.:rock1:
Amerika' da 1.2' yi cam otomatiğine kullanıyorlar herifler ya!:rm:

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı kerem61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
olsun benim 1,4 üm bana yeter.elin adamı sınırsız hacimde motor binse bananey :)

Çevrimdışı grove123

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar superb 1.6 tdi fiyatı ucuzlarmı acaba ? yardımcı olursanız sevinirim :)

Çevrimdışı acapunco

• Superbaby
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ucuzlama olacağını pek düşünmüyorum bu dönemde ama çok fazla artış olacak gibi de değil.

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar dün hız denemesi yaptık araç 160 km hız rahat ulaşıyor
160 km hızdan sonra ise hızlanması yavaş oluyor 180e kadar çıktım yol bitti.

araç yeni km daha 3000 ondan mı yoksa normal mi

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: chook;412485
arkadaşlar dün hız denemesi yaptık araç 160 km hız rahat ulaşıyor
160 km hızdan sonra ise hızlanması yavaş oluyor 180e kadar çıktım yol bitti.

araç yeni km daha 3000 ondan mı yoksa normal mi

Motor tdi sanırım..

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
evet 1,6 TDI

daha performanslı olacağını bekliyordum
yada biraz basmak motoru açmak lazaım herhalde

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kullanım tarzınızla alakalı olabilir, ben 3.000 km civarındayken superb tdi ile deneme yapma şansım oldu 180 km/h hıza kadar rahat, sonrasında yavaşta olsa 195km/h hıza kadar çıktım.
Tüm viteslerde son devri görecek şekilde tekrar deneyebilirsiniz.