škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ahanda yandık! Köprü 1 yıl kapanacakmış

lrfan · 56 · 12723

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;309825
Kapanmayacak(mış) :)
Komple kapatmak harbi ciddi bir olaydı lakin böylede nasıl olacak muamma :) 2 yıl evvel FSM'nin genleşme derzleri değişmişti, FSM trafiğinin giriş ucu bizim caddeden başlıyordu :rm: hatırlıyorum Göztepe'den girip Kavacık çıkışına varmam kanırta kanırta 2.5 saat sürmüştü :D rahata bıraksam 4 saate varırdım , 2 şerit kapatılmıştı sanırım, 2 şerit vardı, birinci köprü toplam 3 şerit zaten :D hiç farketmez yolda lastiği patlayan arabaya bakayım diyenlerin yeri, sırf izleyenlerden trafik kitleniyorda :D tamir bakım onarımda neler olur neler :D şeritte kapanır kesin, tamam kilit gene zaten :D adı açık olacak olursa:D battık abicim battık ya :D
:heyo::heyo::heyo::heyo::heyo:

http://www.ntvmsnbc.com/id/25315796

2yil degil onun oncesinde de bi calisma vardi. 2002 miydi neydi. Ben en cok o kabusu hatirliyorum.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;309860
İşte şimdi tam sıçtık kanımca.:D

Kanımca, ihtimalimce, olasılığımca komple hemde :D

Alıntı yapılan: ulysses;309883
2yil degil onun oncesinde de bi calisma vardi. 2002 miydi neydi. Ben en cok o kabusu hatirliyorum.

ANKARA -AA- Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde genleşme derzlerinin değiştirilmesi çalışmalarının yapılacağı, 20 Haziran 2009'da başlayacak çalışmaların her aşamada 2 şerit kapatılarak 4 aşamada 31 Temmuz 2009'da tamamlanacağı bildirildi.
Karayolları Genel Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde genleşme derzleri değiştirilmesi çalışması nedeniyle 20 Haziran 2009 Cumartesi günü saat 24.00'de başlayacak çalışmaların, her aşamasında iki şeridin trafiğe kapatılarak 4 aşamada, 31 Temmuz 2009 Cuma günü saat 06.00'da tamamlanacağı kaydedildi.
Ayrıca, Anadolu Otoyolu'nun Gerede Kavşak köprülerinde bordür betonları ile üst yapı yenilemesi yapılacağından, Ankara istikametindeki köprünün trafiğe kapatıldığı ve 109-112.kilometreler arasında ulaşımın İstanbul istikametinden iki yönlü olarak sağlandığı belirtildi.
Gerede-Karabük yönünden otoyolun Ankara istikametine girecek araçların Dörtdivan kavşağını kullanacakları bildirilen açıklamada, Polatlı-Sivrihisar yolunun 8-10.kilometreleri arasındaki hızlı tren köprü çalışmalarından dolayı Polatlı-Sivrihisar yönünün trafiğe kapatılacağı, ulaşımın Sivrihisar- Polatlı istikametinden iki yönlü olarak sağlanacağı duyuruldu.
Açıklamada, karayollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları devam eden kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması, takoz ve çekme halatı bulundurulması ve aşırı yağış alan yörelerde ani heyelan ve çökme olaylarına karşı dikkatli olunması gerektiği konularında sürücüler uyarıldı.

http://www.netgazete.com/News/604997/fatih_sultan_mehmet_koprusunun_genlesme_derzleri_degistirilecek.aspx

O kadar bunamadık yahu :D girdiğim trafiği mi bilmeyecem :D bunun trafiği bizim caddeden çıkıyordu resmen :D

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;310022
Kanımca, ihtimalimce, olasılığımca komple hemde :D

ANKARA -AA- Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde genleşme derzlerinin değiştirilmesi çalışmalarının yapılacağı, 20 Haziran 2009'da başlayacak çalışmaların her aşamada 2 şerit kapatılarak 4 aşamada 31 Temmuz 2009'da tamamlanacağı bildirildi.
Karayolları Genel Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde genleşme derzleri değiştirilmesi çalışması nedeniyle 20 Haziran 2009 Cumartesi günü saat 24.00'de başlayacak çalışmaların, her aşamasında iki şeridin trafiğe kapatılarak 4 aşamada, 31 Temmuz 2009 Cuma günü saat 06.00'da tamamlanacağı kaydedildi.
Ayrıca, Anadolu Otoyolu'nun Gerede Kavşak köprülerinde bordür betonları ile üst yapı yenilemesi yapılacağından, Ankara istikametindeki köprünün trafiğe kapatıldığı ve 109-112.kilometreler arasında ulaşımın İstanbul istikametinden iki yönlü olarak sağlandığı belirtildi.
Gerede-Karabük yönünden otoyolun Ankara istikametine girecek araçların Dörtdivan kavşağını kullanacakları bildirilen açıklamada, Polatlı-Sivrihisar yolunun 8-10.kilometreleri arasındaki hızlı tren köprü çalışmalarından dolayı Polatlı-Sivrihisar yönünün trafiğe kapatılacağı, ulaşımın Sivrihisar- Polatlı istikametinden iki yönlü olarak sağlanacağı duyuruldu.
Açıklamada, karayollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları devam eden kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması, takoz ve çekme halatı bulundurulması ve aşırı yağış alan yörelerde ani heyelan ve çökme olaylarına karşı dikkatli olunması gerektiği konularında sürücüler uyarıldı.

http://www.netgazete.com/News/604997/fatih_sultan_mehmet_koprusunun_genlesme_derzleri_degistirilecek.aspx

O kadar bunamadık yahu :D girdiğim trafiği mi bilmeyecem :D bunun trafiği bizim caddeden çıkıyordu resmen :D

yok abi o da vardi tamam da onun oncesinde daha buyugu de vardi. onu da ben hatilriyorum diyorum :) avcilardan kavvacik'a gitmem gerekiyordu. asfaltini mi ne yeniliyorlardi. o daha pisti sanki :)

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bence tamir yapılması iyi olur. Köprü berbat halde. Ben korkuyorum geçerken,karşıda işim olmadığı için sorun yok bende. Forever Avrupa :D
-------------------------------------------------

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: gokcen59;310202
Bence tamir yapılması iyi olur. Köprü berbat halde. Ben korkuyorum geçerken,karşıda işim olmadığı için sorun yok bende. Forever Avrupa :D
Yıkılıp yeniden yapılsın nan!:hih: Her gün geçiyom.:kiki:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ulysses;310046
yok abi o da vardi tamam da onun oncesinde daha buyugu de vardi. onu da ben hatilriyorum diyorum :) avcilardan kavvacik'a gitmem gerekiyordu. asfaltini mi ne yeniliyorlardi. o daha pisti sanki :)

Tamam şimdi oldu :):ok: o da vardı doğru haklısın, asfaltı yenilenmişti, o zaman bunun kadar kilit olmamıştı ama, bundan 10 sene evvel İstanbul'da araç sayısı bugüne göre kaç milyon daha azdır :D hergün bilmem kaç yüz bin eklenen şehir sonuçta :D

Alıntı yapılan: Uğur@k@r;310208
Yıkılıp yeniden yapılsın nan!:hih: Her gün geçiyom.:kiki:

Bahtsız bedevi, kutup ayusu denklemi mi diyorsun :rm::rm::rm:

Geçme lam sende, geç diyen mi var, hergün geçiyormuşmuşmuş, geçme olsun bitsin :hoh::hih::hoh::hih: biz köprümüzü seviyoz böyle :hoh::hih::hoh::hih:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;310251
...Geçme lam sende, geç diyen mi var, hergün geçiyormuşmuşmuş, geçme olsun bitsin :hoh::hih::hoh::hih: biz köprümüzü seviyoz böyle :hoh::hih::hoh::hih:
Tükan-ev cycleını o şekilde çevirebiliyorum nan!

Dün akşam arabayla geçtim karşıya, bugün sol bacak tutmuyor. Gözünü seveyim Metrobüs' ün bea!:rm:

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;310474

Dün akşam arabayla geçtim karşıya, bugün sol bacak tutmuyor. Gözünü seveyim Metrobüs' ün bea!:rm:

Aha benim kafa :D abi metrobüsde çileyi şoför çekiyo sen oturuyosun daha güzel ne olabilir :D Sağa sola sinirlenme derdi yok. :D 6 saat trafikde kalmıştım bikeresinde,boynum tutulmuştu,sol bacak zaten uyuşmuştu.O kafasına göre takılıyodu :D

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: gokcen59;310519
Aha benim kafa :D abi metrobüsde çileyi şoför çekiyo sen oturuyosun daha güzel ne olabilir :D Sağa sola sinirlenme derdi yok. :D 6 saat trafikde kalmıştım bikeresinde,boynum tutulmuştu,sol bacak zaten uyuşmuştu.O kafasına göre takılıyodu :D
Sabah açık trafikte geldim gene Metrobüs' ün yerini tutmadı. O ne öyle yok aynaya bak, yok sinyal ver, yok vitesi düşür. Metrobüs' te mis gibi uyuyom bi de.:rm:

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;310524
Sabah açık trafikte geldim gene Metrobüs' ün yerini tutmadı. O ne öyle yok aynaya bak, yok sinyal ver, yok vitesi düşür. Metrobüs' te mis gibi uyuyom bi de.:rm:

Alıntı yapılan: gokcen59;310519

ben 2 defa bindim metrobuse, birak oturmayi ayakta duracak yer yoktu. insanlarin kendileri goturuyo seni :)

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ulysses;310533
ben 2 defa bindim metrobuse, birak oturmayi ayakta duracak yer yoktu. insanlarin kendileri goturuyo seni :)
Ben daha geriden bindiğim için kendime güzel bir yer buluyorum.Ayakta gitsemde rahat gidiyorum :) Çok kalabalık oluyor.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;310474

Sandalla çevir saykılı :rm::rm: alternatif mi yok :rm:

Alıntı yapılan: Uğur@k@r;310524

:dede::dede::dede::dede::dede:

Niye lam, sağ sol sağ sol gidecen işte :rm::rm::rm:
Sende ciddi performans düşüklüğü sezinlemeye başladım ben kanımca  :rm::rm::rm:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;310689
Sandalla çevir saykılı :rm::rm: alternatif mi yok :rm:
He şilebin birinin altına gireyim di mi?!:huh:
Alıntı yapılan: FF;310689
Niye lam, sağ sol sağ sol gidecen işte :rm::rm::rm:
Sende ciddi performans düşüklüğü sezinlemeye başladım ben kanımca  :rm::rm::rm:
Yok nan bu ara fena kastırdım. Tüketimi düşüreceğim diye. Açık yolda 5. viteste 70-75 km/s' ye sabitliyom da gidiyom. 2,9lt/100km gösteriyo mutlu oluyom nan. Bu sabah baktım abartmışım, emniyet şeridine girip arkadaki trafiğe yol verdim.:kiki:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;310897
He şilebin birinin altına gireyim di mi?!:huh:

Yok nan bu ara fena kastırdım. Tüketimi düşüreceğim diye. Açık yolda 5. viteste 70-75 km/s' ye sabitliyom da gidiyom. 2,9lt/100km gösteriyo mutlu oluyom nan. Bu sabah baktım abartmışım, emniyet şeridine girip arkadaki trafiğe yol verdim.:kiki:

Birşey olmaz lam tırsma :rm::rm: sen her yerden görünürsün çoban yıldızım :rm:

:rm::rm::rm::rm::rm:

Econ mod on :adm::adm::adm:
Sen gitmiyorsun ki duruyorsun  :rm::rm: bazen ben de öyle kamyoncularla beraber gidiyorum kamyon şeridinde :rm: keyifli oluyor, hele dediğin gibi ortalamaya bir bakıyorum 3-3.5 ohh çiçek diyom, ara ara hele bir de ayağı çektim mi mis mis :D