škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fren Balata İkazı

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı octavia5

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;311436
Aracınıza uygun tüm markaların fiyatlarını araştırın, bütcenize ve içinize sinen markada karar kılın derim. Orjinal olayına çok takılmayın, illla mutlaka üzerinde çıkanla aynı olması gerekmiyor, kaldı ki sıfır fabrikasyon araçlarda dahi dönemine göre farklılık gösteren parçalardır bunlar. Sizin aracınızda A markası çıkar üzerinde ama aynı arabanın başkasında B markası çıkabiliyor. Fabrikanın ürettiği parçalar değil bunlar sonuçta, çeşitli markalardan toplu şekilde alıp kullanıyorlar. Mercedes'in balataları ATE mesela :)

hocam aslında haklısın çünkü bakıyorumda bir çok marka artık arabaya stepne lastik bile koymuyor onun için balata konusunda orjinal marka aramak pek akıl karı olmayabilir ancak ben aracın üzerindeki balataların yetkili serviste değiştiği için orjinal olduğunu düşünüyordum bu balatalarla 52 bin km yaptım ve şu anda bile en küçük bir kazıma sesi yok

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı octavia5

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;312624
Ne yaptınız fiyat aldınız mı? :)

valla hocam henüz fiyat alamadım aslında direk gitmek istiyordum ama bugün evdeki tadilat işlerim bayağı yoğundu artık p.tesi günü telefonla arıycam fiyat için ;)