škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Deri direksiyon sorunu...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yafa60

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2007 Octavia 1.6 Elagance DSG aracım var.Arabamı daha yeni aldım.Deri direksiyonu ve vites topuzu yıpranmış.Direksiyon ve vites topuzunu yeniden deri kaplatabileceğim yerler varmı.Van veya Tokat olursa daha iyi olur ama başka illerde olabilir.Daha önce bu sorunu yaşamış ve çözüm bulan arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum...

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: yafa60;310527
2007 Octavia 1.6 Elagance DSG aracım var.Arabamı daha yeni aldım.Deri direksiyonu ve vites topuzu yıpranmış.Direksiyon ve vites topuzunu yeniden deri kaplatabileceğim yerler varmı.Van veya Tokat olursa daha iyi olur ama başka illerde olabilir.Daha önce bu sorunu yaşamış ve çözüm bulan arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum...

Forumda tamir ve boya yapılmış bir uygulama var, Araç Bakım Uygulama kısmında, işe yarar.

Çevrimdışı yafa60

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar deri yenileme uygulaması yapan yerleri söylerseniz daha çok sevinirim...

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: yafa60;310548
arkadaşlar deri yenileme uygulaması yapan yerleri söylerseniz daha çok sevinirim...

bulundugunuz yer itibari ile cevap gelmeyebilir. Istanbul olsaydi kolay olurdu.

Çevrimdışı yafa60

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İstanbulda bu işi gerçekten yapan yerler varsa güzel olur.İstanbul olması sorun değil kargo ile gönderebilirim.Bildiğiniz bu işi güzel yapan yerleri söylerseniz daha iyi olur....

Çevrimdışı yafa60

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Uygulama gerçekten güzel olmuş ama bana eski hali kadar güzel olmamış geldi veya resimlerde öyle gözüküyor.Eski hali kadar güzel olduysa gerçekten süper bir uygulama....

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Konuyla alakası yok ama octide(2007 yılında) 1.6 MPI da DSG var mıydı ki?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: dgn;312021
Konuyla alakası yok ama octide(2007 yılında) 1.6 MPI da DSG var mıydı ki?

Tiptronictir...

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yafa60;312006
Uygulama gerçekten güzel olmuş ama bana eski hali kadar güzel olmamış geldi veya resimlerde öyle gözüküyor.Eski hali kadar güzel olduysa gerçekten süper bir uygulama....

Yakından görmeniz lazım ;)

Çevrimdışı yafa60

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hocam 2007 yılının kullanma kılavuzunu indirip bakabilirsiniz.6 ileri DSG vites.Ayrıca DSG olup olmadığını nasıl anlayabiliriz...

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: yafa60;312450
hocam 2007 yılının kullanma kılavuzunu indirip bakabilirsiniz.6 ileri DSG vites.Ayrıca DSG olup olmadığını nasıl anlayabiliriz...

http://www.artcar.com.tr/ burasi iyidir istanbul'da.

dsg viteslerin uzerinde,. yaninda, saginda, solunda bi yerinde hep dsg yaziyor.

Çevrimdışı yafa60

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
benim aracımda DSG yazmıyor ama ben sorduğumda DSG dediler.Başka nasıl anlayabiliriz yardımcı olursanız sevinirim....

Çevrimdışı octavia5

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yafa60;312516
benim aracımda DSG yazmıyor ama ben sorduğumda DSG dediler.Başka nasıl anlayabiliriz yardımcı olursanız sevinirim....

şase numarasıyla yetkili bir servise sistemden sorgulattırabilirsiniz ;) ama arkadaşında dediği gibi dsg şanzımanların vites topuzunda mutlaka ibare vardır.

Çevrimdışı octavia5

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ulysses;312461
http://www.artcar.com.tr/ burasi iyidir istanbul'da.

dsg viteslerin uzerinde,. yaninda, saginda, solunda bi yerinde hep dsg yaziyor.

arkadaşlar yukarıdaki web adresinin ip numarası virüs uyarısı vaeriyor dikkatli olun..!!