škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

F/P oranı en iyi NetBook

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Teyzem öğretmen olarak görev yapıyor, kendisi rica etti uygun fiyata bir netbook bakıyoruz.Tavsiye edeceğiniz marka ve model var mı? Çok fazla pahalı olmasın.Tahminim 500-600 max. sınır var sanırım..Okul'da slayt gösterisi için kullanılabilecek bir cihaz olmalıymış..

Teşekkürler..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı Detaycı

• Detailer
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şu ürün nasıl ?
http://www.sanalpazar.com/Grundig-Nb-1020-Netbook-Sok-Fiyat-!!!!__isp2488083

İşlemci   Intel® Atom™ N455 1.66Ghz
Sabit Disk   250GB
Bellek   2GB DDR-III
Kablosuz Bağlantı   Var
Monitör   10.1" (1024x600)
İşletim Sistemi   Orijinal Windows® 7 Home Starter
Ethernet   10/100 Mb/s
Ekran Kartı   Intel® GMA 3150
Net ağırlık (kg)   1,18
Kart Okuyucu   Kart Okuyucu (SD/MMC/MS)
Ağ Bağdaştırıcısı   Var
Klavye   Q Türkçe
Garanti Süresi   24 Ay
Bağlantı Noktaları   USB 2.0 x 3, VGA çıkışı x 1, Mikrofon Girişi x 1, Kulaklık Çıkışı x 1, Kart Okuyucu
Ücretsiz Kurulum   Var
Fabrika Ortamında Üretim   Var
7/24 Call Center   Var
Yerinde Garanti   Var
Marka   Grundig
Batarya   Var
CanSale   Yes
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı Detaycı

• Detailer
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fiyatına göre gayet iyi. Bizde de var bir Grundig Netbook ilk çıkanlarından, Win7 yükledikten sonra biraz ısınma sorunu oluştu, fan tıkanıklığı filan da etkili tabii hiç üflemedim daha. :knp: Bugüne kadar hiç bir sıkıntı çıkarmadı. Bu fiyata çok rahat şekilde tavsiye edilir. :)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu grundig'i 438 TL'ye buldum..Sıfır ürün..Ne dersiniz?
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı Feridun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Acer aspire happy one var bende 500kusure almistim vatandan. İsimi goruyor cok sukur :) Happy one larada bakabilirsiniz.

Çevrimdışı Detaycı

• Detailer
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güvenilir bir yer ise kaçırmayın derim. Ayrıca Beko bayilerinden de temin edebilirsiniz bu ürünü. Ama o fiyata bulunur mu bilemem.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: detaycı;311068
Güvenilir bir yer ise kaçırmayın derim. Ayrıca Beko bayilerinden de temin edebilirsiniz bu ürünü. Ama o fiyata bulunur mu bilemem.

Sanal pazar üzerinden satışını gördüm.Sıfır ürün ve kutulu olduğunu iddia ediyor satıcı :)
Arçelik bayilerine de bakmak lazım ..Bir soralım ...

Edit: Arçelik bayisi olan kayınbiradere sordum.450 TL'ye bana bıraktı 12 taksitli..Zaten kampanya varmış..Açıkçası alınır diye düşünüyorum..Bir gidip yakından bakayım..Sizlerde olur derseniz bu cihazı alırım...
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı Detaycı

• Detailer
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;311070
Sanal pazar üzerinden satışını gördüm.Sıfır ürün ve kutulu olduğunu iddia ediyor satıcı :)
Arçelik bayilerine de bakmak lazım ..Bir soralım ...

Edit: Arçelik bayisi olan kayınbiradere sordum.450 TL'ye bana bıraktı 12 taksitli..Zaten kampanya varmış..Açıkçası alınır diye düşünüyorum..Bir gidip yakından bakayım..Sizlerde olur derseniz bu cihazı alırım...

Bayiden almanız daha mantıklı tabii ki. Taksiti iyi yapmış, ama 5-10 lira daha aşağıya çektirin alın. :) Malzeme kalitesi de kötü değilse ki zannetmiyorum, alın derim.

Şimdiden hayırlı olsun. :)

Çevrimdışı Perfect

• Is Numero Uno
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.facebook.com/Perfectotobakim
Mediamarkt Mail atmış 25-29 Ocak arası stokları boşaltıyoruz diye..

Fiyatlar inanılmaz.. şöyle bi 2-3 bin liram olsa gidip baya bişey alırdım yani.

Şansınıza stoklar tükenmemişse yararlanın derim.

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Netbook teknolojisi patladı. Alanlar pişman hep. Zaten yavaş olan aletler, Windows şiştikçe hiçbir şey yapamaz hala geliyor. Bende bi Asus'un bide Samsung'un var. İkisi de çıldırtmaya başladı bir süre sonra. Hepsinin özellikleri aynı zaten. İlla alacam diyorsanız da klavyesini ve kasasını inceleyin hangisi gözünüze güzel gelirse onu alın. Benim tavsiyem o paraya alınabilecek en dandik laptopu almanız. O bile daha iyi iş görür bunlardan. O paraya yok diyorsanız da 50-100 fazla verirsiniz en çok.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ailotana;311162
Netbook teknolojisi patladı. Alanlar pişman hep. Zaten yavaş olan aletler, Windows şiştikçe hiçbir şey yapamaz hala geliyor. Bende bi Asus'un bide Samsung'un var. İkisi de çıldırtmaya başladı bir süre sonra. Hepsinin özellikleri aynı zaten. İlla alacam diyorsanız da klavyesini ve kasasını inceleyin hangisi gözünüze güzel gelirse onu alın. Benim tavsiyem o paraya alınabilecek en dandik laptopu almanız. O bile daha iyi iş görür bunlardan. O paraya yok diyorsanız da 50-100 fazla verirsiniz en çok.

Evet katılıyorum aynen :ok: en giriş modeli en basit Notebook bile çok daha iyi bencede.

Gökhan bence de Netbook değilde bayağı bildiğin Notebook almaya çalış, en basit modelleri gene nerdeyse aynı para zaten. Teknosa bile 700 civarlarına Casper falan veriyordu. Netbook'a hiç girme, üzerinde sürücü yok, birşey lazım oldu ne yapacak? Optik medya işe işi olursa ki olur büyük ihtimal kalacak ortada öylece. External ile mi uğraşacak, onu aldı mı zaten aynı paraya hatta pahallıya bile gelir. Bende hiç memnun kalmadım bu netbook'lardan falan, tırt hepsi. Bizim ailede nerdeyse herkeste vardır notebook, eniştem yurt dışından gelirken o zamanlar yeni çıktı diye alıp gelmişti ablama bir tane bu netbook'lardan yeşillik olsun diye, LG'nin bir modeli, yeniyken falan çok güzel birde beyaz rengi böyle falan bende uzun süre kullandım, şu anda çöpte ama :D zaten minnacık ekran sinir olurdum :D arızalandı cihaz yoğun kullanımda :D

Çevrimdışı sipartacus

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ailotana;311162
Ben core i3 ile bile deliriyorum, neredeyse 2 ayda bir format atar hale geldim, garantisi bitmeden servise yollayacağım şimdi elime corei5li bir model geldi bakalım onun performası nasıl olacak, bir önceki mesajımda da belirttim netbooklarda linux tabanlı bir işletim sistemi kullanmak lazım

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
eşimde öğretmen, o beyaz grundig marka netbook tan aldım bir de beyaz mouse yanına, değmeyin keyfine... :) çok memnun, dediğin gibi öğretmen ve bayan için excel word açsın, yazıcıdan çıktı alsın, projeksiyona bağlansın daha ne ister...
notebook tavsiye edenler de haklı ama onu hergün bir bayan yanında okula götürüp getirecek unutmayın :) onu almadan önce benim notebook u götürdü bir defa, ertesi gün neden almadın yanına lazım değil mi dedim gerek yok kollarım koptu taşıyamam dedi... bir ürün alırken en önemli kriter amaca ne kadar hizmet edebildiğidir bence... eşim netbook unu bazen kendi kol çantasına bile atıp götürebiliyor okula, extra çanta taşımamak için...
bu arada ben 435 tl ye tuzla arçelik bayisinden aldım, kampanya vardı o zaman... gayet yeterli ve memnun...