škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia a4 arka kapıda hoparlör ızgarası???

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı uikaratas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar a4 kasalarda arka kapı hoparlör ızgarası yok mu? Benim araç tour modeli, hadi bende hop. yok ondan dolayı kapı döşemesi de farklıdır diyecem ama diğer donanımlarda da arkada hop ızgarasını göremedim.

Bu kasa octilerde arka hoparlör nerede?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: uikaratas;312031
Arkadaşlar a4 kasalarda arka kapı hoparlör ızgarası yok mu? Benim araç tour modeli, hadi bende hop. yok ondan dolayı kapı döşemesi de farklıdır diyecem ama diğer donanımlarda da arkada hop ızgarasını göremedim.

Bu kasa octilerde arka hoparlör nerede?

Kapıda değil de pandizotun yan kısımlarında olmasın?

Çevrimdışı uikaratas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;312037
Kapıda değil de pandizotun yan kısımlarında olmasın?

Bagaj pandizotunun yandaki üçgen cam tarafında ızgara gibi birşey var orası mı?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: uikaratas;312043
Bagaj pandizotunun yandaki üçgen cam tarafında ızgara gibi birşey var orası mı?

Muhtemelen orasıdır, aracı detaylı tanımıyorum içten ama kapıda değiller diye hatırımda kalmış.

Hop. takılıp hat çekilebilir.

Çevrimdışı uikaratas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;312051
Muhtemelen orasıdır, aracı detaylı tanımıyorum içten ama kapıda değiller diye hatırımda kalmış.

Hop. takılıp hat çekilebilir.

Teşekkürler İrfan hocam cevap icin. Sen söyleyince hatırladım arkada öyle bı ızgara vardı evet.
Büyük ihtimalle tour modelinde tesisat yoktur değil mı. Hop. artı kablo haricinde başka bir parça gerekir mi soket falan gibi acaba?
Ankarada zarar vermeden orayi burayi zedelemeden hop. taktirabilecegim bildiginiz bir yer varmıdır?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda, hoaprlör olmayan hiç bir aracına testisat çekmiyor, ama kolaydır arkadan teybe hat çekmek, lektrikçiler kısa sürede halleder.

Yer ne kadar büyük bilmiyorum ama 16 cm hop. taktırman iyi olur bence

Çevrimdışı uikaratas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;312068
Skoda, hoaprlör olmayan hiç bir aracına testisat çekmiyor, ama kolaydır arkadan teybe hat çekmek, lektrikçiler kısa sürede halleder.

Yer ne kadar büyük bilmiyorum ama 16 cm hop. taktırman iyi olur bence

Bakmadım ama yazılanlara göre yer sanırım 13 cm lik. Ön hop dan mı alınıyor hat yoksa teypdenmi? Teypden alınıyorsa soket falan gerekir heralde. Yarın bi bakalım, arkada olmayan hoparlörün eksikliği çok bariz hissediliyor.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı umutaras

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ön kapılarda, arka kapı açma kollarının yanında ve irfan hocamın dediği gibi arkada pandizotun yan kısımlarında.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: umutaras;312119
, arka kapı açma kollarının yanında.

Tweeter için yer var demek ki kapıda :ok:

Çevrimdışı umutaras

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
tesisatı yaptıracağınız yere özen gösterin derim. Yalnız tehlikeli bi işe girişiyosunuz :) arka hoparlörlerden sonra anfi sub felan düşünmeye başlarsınız.

Çevrimdışı uikaratas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: umutaras;312141
tesisatı yaptıracağınız yere özen gösterin derim. Yalnız tehlikeli bi işe girişiyosunuz :) arka hoparlörlerden sonra anfi sub felan düşünmeye başlarsınız.

Valla hocam bir önceki araçta dediğin işlere tam girecekken direkten  döndüm, arabayı satmasam çok sağlam tesisat ve sistem döşetecektim.  Bebek geldi o yüzden şimdiki arabayla çok fazla uğraşamıyorum. Ama  arkada hop. olmadığı da çok bariz farkettiriyor. Zamanla rahatsız etmeye  başladı.

Arka kapıda twitter yeri de varmış olmazsa onları da doldurtayım elim değmişken.

Sizin var mı bildiğiniz Ankara da düzgün bir yer bu işleri yaptırabileceğim.

Çevrimdışı umutaras

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
octiyi götürmedim fakat bi önceki arabamda emek 4. caddenin beştepe tarafına yakın kısmında pioneer ürün satan aynı zamanda servis olan bi yer vardı. Olaya hakim amcalar.

Fakat iyi bi yere götürseniz bile aracınızı önemsediğinizi hissettirin hiç çekinmeyin baştan konuşun en ufak bi yer çıt etse pişmanlık olur.

internetten baktım mesut elektronikmiş sanırım ismi emek 4. cadde 37/A yakınsanız gidip bi bakın fiyat alın gözünüz tutarsa şimdiden hayırlı olsun.

Çevrimdışı uikaratas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: umutaras;312166
octiyi götürmedim fakat bi önceki arabamda emek 4. caddenin beştepe tarafına yakın kısmında pioneer ürün satan aynı zamanda servis olan bi yer vardı. Olaya hakim amcalar.

Fakat iyi bi yere götürseniz bile aracınızı önemsediğinizi hissettirin hiç çekinmeyin baştan konuşun en ufak bi yer çıt etse pişmanlık olur.

internetten baktım mesut elektronikmiş sanırım ismi emek 4. cadde 37/A yakınsanız gidip bi bakın fiyat alın gözünüz tutarsa şimdiden hayırlı olsun.

Teşekür ederim öneri için. Yarın bi gideyim bakalım.