škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia a4 arka kapıda hoparlör ızgarası???

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
A4 elegance ve ust modellerde iki tane on direkte iki tane on kapida 2 tane arka kapida tizler 2 tanede bagaj kisminda olmak uzere 8 hop bulunuyor onler 16 lik arkalar 13 luktur belki birinin isine yarar:)

Çevrimdışı uikaratas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: umutaras;312166
octiyi götürmedim fakat bi önceki arabamda emek 4. caddenin beştepe tarafına yakın kısmında pioneer ürün satan aynı zamanda servis olan bi yer vardı. Olaya hakim amcalar.

Fakat iyi bi yere götürseniz bile aracınızı önemsediğinizi hissettirin hiç çekinmeyin baştan konuşun en ufak bi yer çıt etse pişmanlık olur.

internetten baktım mesut elektronikmiş sanırım ismi emek 4. cadde 37/A yakınsanız gidip bi bakın fiyat alın gözünüz tutarsa şimdiden hayırlı olsun.

Saolasın Umut hocam mesut elektronikte taktırdım hop.leri. İşini iyi yapan bir yer. Fiyat olarak da sanayideki fiyatla hemen hemen aynı oldu. Öneri için tekrar teşekür...

Çevrimdışı umutaras

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
rica ederim. işe yaradığına sevindim. hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın.

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Beyler müzik çalarken bass sesler vuruken kapıdaki plastiklerden ses geliyor dız dız bu sesi nasıl engelleriz

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: veracocha;431518
Beyler müzik çalarken bass sesler vuruken kapıdaki plastiklerden ses geliyor dız dız bu sesi nasıl engelleriz

Kapı döşemesini söküp gevşek-kopuk-dağılmış plastik ve izolasyon malzemelerini yoklamak ve yok etmek lazım

Çevrimdışı veys

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ben octaviamın kaset calar teybine usb aparatı aldm ve cok memnunum
kestım hıc yok radio da her yerde cekmıyor teybın cd changer girişinden takılıyor ve cd dümesinden giriş yapılıyor anlıyacanız cok kullanıslı orjinl bozulmasın derseniz boyle birşy de düşünebilirsiniz