škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araç seçimi yardım.

cSKn · 25 · 6186

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cSKn

• Rockford Fosgate
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bayilere gidecek olmamdaki amaç iç dizayn ve konforu incelemek. Yoksa Opel veya Ford'u sıfır alacağımızdan değil. Zaten belirttim Opel Astra olursa 2008-2009 diye. Bayiilerde hala var mıdır opel astra h kasalar bilmiyorum. Yoksa bi yerden bulup bakacağız artık. :) Yani sıfır km olarak tek seçenek anca Colt olabilir.
Renault
Megane II Sedan
1.6 16V
Authentique

Çevrimdışı Perfect

• Is Numero Uno
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.facebook.com/Perfectotobakim
Alıntı yapılan: cSKn;312604
Bayilere gidecek olmamdaki amaç iç dizayn ve konforu incelemek. Yoksa Opel veya Ford'u sıfır alacağımızdan değil. Zaten belirttim Opel Astra olursa 2008-2009 diye. Bayiilerde hala var mıdır opel astra h kasalar bilmiyorum. Yoksa bi yerden bulup bakacağız artık. :) Yani sıfır km olarak tek seçenek anca Colt olabilir.

Coltu 0 olarak önermiyorum..

2. El piyasası düşük bu araçların.. 0 ayarında olanları 0 ından çok daha ucuza alabilirsiniz.

Örnek olması için yazayım Biz arkadaşıma 2008 model 21.000 Km deki colt Cz3 Amtyi 18.500 e aldık.

Çevrimdışı sipartacus

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
32ye 0km yeni kasa aveo sedan alabilirsiniz?

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
astra h biraz takoz gibi. Yakın arkadaşımda var, ikimize de takoz geliyor. Bendeki getz'i kullanınca benimki çileymiş dedi. Bir de derdi bitmiyor. Silecek motoru, bogaz kelebegi, teker bilyesi ve abs sensörü, klima gazı, son bi kaç ayda çıkardığı problemler. Bi problem daha çıkınca satacak. Düsünürseniz alın dermisim :)

Çevrimdışı McOğuz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı cSKn

• Rockford Fosgate
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Şuan aldığımız karar fabia ile yola devam kararı. Ama yine içimde kalmasın diye mitsubishi bayiine gidip colt ve lanceri inceleyeceğim :) İlerleyen zamanlarda ne olur bilmiyoruz. Yorumda bulunanlara teşekkürler.
Renault
Megane II Sedan
1.6 16V
Authentique

Çevrimdışı jumanji

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;312689
astra h biraz takoz gibi. Yakın arkadaşımda var, ikimize de takoz geliyor. Bendeki getz'i kullanınca benimki çileymiş dedi. Bir de derdi bitmiyor. Silecek motoru, bogaz kelebegi, teker bilyesi ve abs sensörü, klima gazı, son bi kaç ayda çıkardığı problemler. Bi problem daha çıkınca satacak. Düsünürseniz alın dermisim :)

Evet Astra h biraz sert arabadır. ama skodaya göre biraz sert arabadır :) alınmayacak kadar sert araba değil benimde yakın arkadaşımda 2008 astra h sedan var otomatik vites, arabayla yapmadığı hareket yok bir viraja giriyor araba jant üzerinde sanki... ve normaldede hiç sakin kullanırken görmedim :) marş yaparyapmaz yola çıkarçıkmaz kısa-uzun mesafe fark etmiyor hep devirli kullanıyor sıkıştırıyor arabayı ama sanırsam kmsi 47bin civarındaydı ve tık demedi. yalnızca bakımlara gittiğini biliyorum birde kalorifer peteği değişmişti. 2004 skoda octavia var arkadaşın abisinde. onuda kullanmıştım evet Astraya göre biraz yumuşaktı ama amörtisörlerinden fena gacırtılar geliyordu. değiştirdi ön arka sağ solu bir süre sonra yine çıktı. halada şikayetçi. ön düzendende sesler geldiğini söylüyodu bi ara konuştuğumuzda. aslında araba işi şans işi birazda. sıfır ikinci el farketmiyor... allah herkesin gönlüne göre bir araç nasip eylesin kazasız belasız.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sıfır gibi aracınızı verip ikinci el almak biraz mantıksız gibi geldi bana,
cünkü mutlaka km si daha cok olacaktır ve km si yüksek aracın masraf cıkarma ihtimali daha fazladır,

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bence focusu denemelisiniz,hem c segmenti hem piyasası var,hemde sürüş keyfi mükemmeldir.Bana lastik sesinden ziyade motor sesi sorunu vardır.octide motor sesi yoktur ama yol sesi vardır.Benzinli için söylüyorum tabii.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı jumanji

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
forumdaki ilanlarda gördüm geçen gün baya temiz bir araba ama fiyatı biraz yüksek oda temizliğinden olmalı. ama yinede biraz yüksek. astra yada focus düşünmezseniz bunuda değerlendirmeye alın derim :ok:  

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=17083