škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Debriyaj Bilya Sesi.

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı greyhill

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba.1996 Felicia GLXİ var bende.Bir süredir araba rolantideyken acayip bir gırıltı tıkırtı geliyor sanki teneke bi kutunun içinde zar sallar gibi.Debriyaş bilyasından geldiğini söyleyen oldu, zincirden geldiğini söyleyende oldu.Ama debriyaja bastığım zaman ses kesiliyor.Debriyajı bırakınca tekrar ses geliyor.Acaba nedir sizce sorun.Bir süre daha böyle gitsem çok sıkıntı olurmu ve bunu yaptırmak tahmini ne kadara malolur acaba.Yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı greyhill

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hoşbulduk sağolunda kimse cevap vermeyecek mi bana acaba?

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
debriyaj bilyası sesi yapan baskı balatayı değişince onuda ardadan çıkartırsın şimdilik acelesi yok

Çevrimdışı greyhill

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Baskı balatayı değiştireli 1 yıl olmadı daha martta değiştirmiştim.Ama bu ses benim acayip canımı sıkıyor.Birde bu aralar para durumum kötü yaptıramıyorum.Böyle binsem çok sıkıntı olurmu acaba.

Çevrimdışı tanner1973

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: greyhill;312824
Baskı balatayı değiştireli 1 yıl olmadı daha martta değiştirmiştim.Ama bu ses benim acayip canımı sıkıyor.Birde bu aralar para durumum kötü yaptıramıyorum.Böyle binsem çok sıkıntı olurmu acaba.

baskı balata değişiminde bilyada değiştirilmeli eger degiştirilmediyse nezaman sorun çıkaracagı belli olmaz.