škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kaza yaptım :(

vedat · 43 · 11478

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Biliyorum insanın canı çok sıkılıyor, Allah beterinden saklasın.

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Büyük geçmiş olsun. Karşıdan tır gelip altına da alabilirdi. Canınıza gelmemiş ya. Allah korumuş.

Bizimde daha aldığımız ilk hafta klima radyatörüne taş gelip delindi. Halini anlıyorum, baya bi ısınamadım araca ondan sonra. Hanım hala ısınamadı zaten. Ama bu kadar kafayı takacak bir şey yok. Nazarlık olur dedim, şimdi çok memnunum aracımdan. Sizde öyle yapın.

Çevrimdışı basketbol6

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun. Çok şükür size bir şey olmamış.

Çevrimdışı özkan82

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben galeriden aldığım gün eve gelirken otobanda ön cama taş geldi hala olduğu gibi duruyor.Cİddi can sıkıyor, ama zamanla ordaki varlığını unuttum. Büyük geçmiş olsun.. Aracından sakın soğuma

Çevrimdışı turgutktu

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun dostum allah başka dert keder vermesi

Çevrimdışı vedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Çok teşekkür ederim arkadaşlar. Olacağı varmış oldu diyorum. Şükür vuran araç kamyon falan değildi, zira o yolda kamyon çok oluyor.
Bugün bursada skoda servisine götürdüm aracı. Farda çizik var farın değişme ihtimali var, far değişirse 2000 lira değişmez ise 1600 lira fiyat verdiler. Kasko firmam ile anlaşmaları olmasına rağmen ücreti benden istediler, ben paramı kaskodan alacakmışım. Kendilerine kasko firmasını tercih ederken sizinle anlaşması olduğunuda göz önünde bulundurmuştum, anlaşmanız olduğu halde neden parasını benden alıyorsunuz diyorum, uygulamalarının bu şekilde olduğunu söylüyorlar. Bursada başka yetkili servis yok, bende yetkili servis dışınca aracımı tamire vermek istemediğimden mecburen kabul ettim. Bir aksilik çıkmazsa yarın eksper gelip bakacak araca.

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Rabbim beterinden esirgesin, geçmiş olsun.

Tamirattan önce her açıdan çok detaylı fotoğraflar çekin, olur da ileride satmak isterseniz; pert aracı "soldan yüzeysel (bu da ne demekse) boyalı" diye kaktırmaya çalışanlardan farkınız olur :ok:

Çevrimdışı vedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün servise bırakırken birkaç resim çektim, yarın tekrar gidecektim dediğiniz gibi detaylı resimlerini çekeyim ileride lazım olur

soldan yüzeysel boya demek :)))

Çevrimdışı mayavuz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun Allah beterinden korusun.

Bende kar yüzünden İstanbulda kaldım, göze alamadım her gün erteliyorum Bursa ya dönüşü.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araba yeni, boyayınca renk sırıtması yapmaz, Allah daha beterinden korusun,geçmiş olsun :(
-------------------------------------------------

Çevrimdışı SekoLive

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kasko işiniz cok alengirli olmus böyle saçmalık anlaşmalı yerde ilkkez duyuyorum.

geçmiş olsun böyle şeyler görünce araba ararken cok abartmamak  gerek diye düşünüyorum

sen alıyosn sıfır yada kız gibi elin denyosu geliyo vuruyo yada dalgınlık ediyosn sürtüyosn gitti okadar arama emek v.s. boşa.

allah daha büyklerinden korusun.

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
çok geçmiş olsun. muhtemelen bazı servisler kaskodan geç gelecek diye para böyle uygulama yapıyorlar. esnaflık değil bence bu. bununla geçmiş olsun. benim de bir haftalıkken arkadan çarpmışlardı. geri kafalı diyebilirsiniz ama kan akıtmak lazım alınca arabayı.

Çevrimdışı vedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ehliyetim serviste kalmıştı onu almak için gittim, hem gitmişken birkaç resim çekerim diyordumda biraz geç kaldım. Eksper gelmiş onay vermiş, başlamışlar hemen. Farda çizik vardı, değişmesine gerek yok auto king'e göndermişler. Çizik kaybolmazsa onuda değişeceklermiş.
Bu parayı peşin ödeyip kaskodan alma durumu benimde canımı çok sıkıyor, ilk defa anlaşmalı bir yerde (üstelik burası yetkili servis) böyle bir şey duydum ama dediğiniz gibi adamlar kaskodan gelecek parayı beklemeye tahammülleri yok. Bursada başka yetkili olmadığı için birazda mecbur kaldım.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun yeni arabada böyle şeyler yaşamak gerçekten insanı çok bunaltıyor..  Bu arada aklınızda bulunsun o kadar para verip madem araba alıyorsunuz 250 lira daha verip 2 adet kış lastiği alıp canınızıda güvene almanızı tavsiye ederim :)

Çevrimdışı vedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;314956
Geçmiş olsun yeni arabada böyle şeyler yaşamak gerçekten insanı çok bunaltıyor.. Bu arada aklınızda bulunsun o kadar para verip madem araba alıyorsunuz 250 lira daha verip 2 adet kış lastiği alıp canınızıda güvene almanızı tavsiye ederim :)

Kış lastiği kesinlikle çok önemli hatta 2 değil 4 tane almalı. Fakat bu kazada benim yapaacğım hiçbir şey yoktu, zaten sağa çekmiş bekliyordum :) ha kış lastiği olsaydı ben o rampayı belki çıkardım o dallamayla hiç karşılaşmazdık belkide oda ayrı mesele :)