škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kaza yaptım :(

vedat · 43 · 11473

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: vedat;314958
Kış lastiği kesinlikle çok önemli hatta 2 değil 4 tane almalı. Fakat bu kazada benim yapaacğım hiçbir şey yoktu, zaten sağa çekmiş bekliyordum :) ha kış lastiği olsaydı ben o rampayı belki çıkardım o dallamayla hiç karşılaşmazdık belkide oda ayrı mesele :)

Emin olun o iki araba arasından basıp geçerdiniz o kadar sorun başınıza gelmezdi :) Neyse olacağı varmış olmuş:) İnsanlar (ben dahil) kış lastiğinin önemini başına bir şey gelmeden anlamıyor sonrada iş işten geçmiş oluyor :) Bizde arabayı aldık 2 sene sonra evimizin yakınında yolda kayıp kenardaki kar yığınına bodoslama dalınca sinyalimiz kırılmıştı ondan beridi kış lastiğimiz var iyikide var bu seneki sert kışta çok dua ettim :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
çok geçmiş olsun.Allah beterinden saklasın.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

06lkn66

• Ziyaretçi
Çok geçmiş olsun cana gelecegine mala gelsin

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
gerçi kış lastiğinin tanesi hani iyi bişey desen 250 civarında. 4 tane etti 1000 lira.eski tarihli lastik zaten sertleşmiş oluyor.  vergi kasko muayene ceza park dedimmi şöyle şımarık bir çocukla aynı masrafa sahip oluyor araba.

Çevrimdışı Aliihsan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ihsan.web.tr
çok geçmiş olsun vallahi üzüldüm ama bi yandan da sevinmek gerek ya mal'a değilde can'a gelseydi.. allah korumuş diyelim..

Çevrimdışı evilonthemove

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun!kötü bi durum.araba yapılınca unutur gidersin merk etme.Allah can sağlığı versin.bende ufak bi kaza yaşamıştım ne hissettiğini anlayabiliyorum.

Çevrimdışı dr_emrah

• TDİ
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun.

fazla bi sorun görünmüyor resimde

kolaylıkla halledilebilecek bi problem gibi görünüyor

sıkmayın canınızı canınıza bişey gelmediği sürece hiçbir sorun yok

Çevrimdışı ALi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
en başa koyduğunuz fotoyu ve tamir edilirken olan fotoyu saklayın olurda satarken yalancı durumuna düşmezsiniz. geçmiş olsun

Çevrimdışı savurqac

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun ALLAH beterinden saklasın benim toyota corolla 2000 dede olmuştu arabam perte çıkmıştı :( :( :(

Çevrimdışı hasanaco

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun.cana geleceğine mala gelsin.ama yeni olduğu için şevki kırılıyor insanın..

Çevrimdışı vedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Teşekkür ederim arkadaşlar.  ilk zamanlarda çok soğumuştum daha üçüncü gününde olacak şey değil diye isyanlardaydım ama aradan biraz zaman geçipte o anki sinirim yatışınca esasında bize vuran araca rağmen hasarımızın çok fazla olmadığı esasında canımıza bir şey olmadığına daha çok sevinmemiz gerektiğini anladım.
aracı 10 gün olmasına rağmen servis hala teslim etmedi, sizden önce aracını bırakıp bekleyenler var işlerimiz yoğun diyorlar. şimdi sabırsızlıkla aracımın teslim edilmesini bekliyorum :)