škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Aracınızla ilgili gıcık olduğunuz hayatınızdaki enstantaneler...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hekimoglu78

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ben başlıyorum, :)

1- Kontak anahtarımı isteyen otopark görevlisi :krk:

2- Aracımı pırıl pırıl yıkatmışım, otobanda önümdeki aracın fiskiye bidonun daki  suyu boşaltana kadar sileceğini çalıştırması, kaçacak yerininde olmaması :rock1:

İlk aklıma gelen en sinir bozucu hareketler... Sizlerde de var mı? :)

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.) Önümde Araç Varken Arkamdakinin Sağımdan Gelip Benim Önüme Geçmeye Çalışması
2.) Karlı , Yağmurlu Kötü Hava Koşullarının Oldugu Havalarda Trafikte Kendini Ralli Pilotları Zannedenlerin Daha Çok Çoğalması Ve Beni Tehlikeye Sokması.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kontak anahtarı konsunda aynen benimde alerjim var, katılıyorum. Sırf bu yüzden geciktiğim durumlar ve çok uzak yere bırakıp gelmişliğim bile vardır, o anahtarı vermemek için.
Işıkta beklerken değil sarıda utanmasa kırmızıda bile geç diye arkadan kornaya basanlar.
Takip mesafesine uymayanlar, önümde bıraktığım takip mesafesini keyfimden bıraktığımı sanıp o boşluğa girenler, ha bir de üstüne önündeki frenleyince bu sefer benide zorda bırakanlar.
Daha çok varda liste sabaha kadar uzar gider :D

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1)Arabamın girmeyeceğini altının sürteceğini bildiğim halde sokmaya çalışan otopark görevlisi!
2)Otobanda sol şeriti kapatım babasının şeridi gibi kullanan insanlar ve yol istediğin halde vermeyenler..
3)Işıklarda yeşil yandığı saniyede kornaya basanlar!

Çevrimdışı Perfect

• Is Numero Uno
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.facebook.com/Perfectotobakim

Çevrimdışı sipartacus

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aracı bir baskasının kullanması halınde (park görevlısı örneğin) koltuk ayarını bozması direksıyon ayarını bozması manuel vides oldugundan araca gereginden fazla aragaz verip kat diye istop etmesi bizim şehrımızdekı tofascıların gece uyurken car car car egzoz öttürüp egzoz patlatması vs..

06lkn66

• Ziyaretçi
1. kırmızı ışık daha sarıya dönmeden korna çalmaya başlayanlar nasıl ayarlıyolar o saliselik olayı anlayamadım bi türlü :)
2. kadirinde dediği gibi sol şeriti kapatıp gidenler
3. oturduğum yerde çok var sinyalsiz yırtık dondan çıkar gibi yola çıkanlar sokağa girenler
ama ben bunalra kendimce çözümler buldum engel olamasamda sinir edebiliyorum en azından
1. durumda baktım kornaya asılıyo gitmiyorum bekliyorum o kornaya bastıkça stop ediyoruma rabayı öyle bekliyorum :)
2. durumda eğer sağından geçebiliyosam geçip önünde dahada yavaş hareket ediyorum beni geçmeye kalkıncada geçirmiyorum
3. durumdada ufak bi yerde oturduğumdan her arabayı tanıyorum sinyal falan kullanmayalara karşı bende birden yola atlama gibi sapıkça hareketler yapıyorum :D

Çevrimdışı WebKings

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
sağa sinyal gösterip sola dönenler bu yüzden eski aracımla kaza yapmıştık :D

Çevrimdışı acapunco

• Superbaby
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Tulgar

• Ziyaretçi
Aracıma gösterdiğim itina ve titizliğe anormal gözle bakıp,sözle veya mimikleriyle belli edenler.
Araçla ilgili "birşey olmaz" cümlesi.

Çevrimdışı hekimoglu78

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hepsini gülerek keyifle okudum, hepsine fazlasıyla katılıyorum, Bazılarına sinirden gülüyorum tabi :)  birkaç tane daha ekliyeyim.

3- Aracımı yeni yıkatmışım, klima açmışım sırf cam iz yapmasın diye tısıl tısıl giderken bizim ufaklığın birden yeni yıkanmış silinmiş arabada camı açması. O sağ aynanın önüne camı kapayınca oluşan boncuk boncuk su izleri :)

4- Şehir içinde yarışan minibüs ve otobüslerin, 2.yi geçtim de 3.şeride geçip birbirlerinin önüne geçmek isterken ani şerit değiştirmeleri. Eski arabamda bir hayvan üzerime çıkmıştı aklıma geldi bak yine nasıl sinir oldum. (Ümraniye Alemdağ trafiği)

5- Arabanın içinde kendim sigara içmememe rağmen, sigarı içmeyi bir kişinin teklif etmesi. Sonra o kişi ile göz göze gelmemiz. (Tabiki kimse içemez) :)

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
otopark görevlisinin  ayaklarıyla değil paspası tabandaki plastiklere kadar heryeri batırması inerkende ayağıyla kapı döşememe şafak atmasına kıl olurum bende

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hekimoglu78;316050
...4- Şehir içinde yarışan minibüs ve otobüslerin, 2.yi geçtim de 3.şeride geçip birbirlerinin önüne geçmek isterken ani şerit değiştirmeleri. Eski arabamda bir hayvan üzerime çıkmıştı aklıma geldi bak yine nasıl sinir oldum. (Ümraniye Alemdağ trafiği)...
Onlar zaten küllüm tez konusular. Kar yağmış yerler kar-buz, adam rampa aşağı neredeyse tamgaz gidiyor.:kork1:

Çevrimdışı mariachi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Centilmenlik yaparak,  ara sokaktan çıkan diğer araç şoförlerine elimi  ( buyur ) dercesine yol verdikten sonra  tesekkür etmemelerine ve tebessüm etmemelerine uyuz oluyorum.